Skocz do zawartości

Astell&Kern AK300


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem wreszcie balansa perulowego do PM3 i tak sobie myślę, że warto było czekać. :) Po zaimplementowaniu balansa scena się poszerza i pogłębia, lekko wygładza się wyższa średnica, ale bez utraty rozdzielczości. Generalnie staram się nie popadać w egzagerację, ale jestem zachwycony. :) Posłuchałem sobie Pixies "Tame", gdzie zazwyczaj dźwięki na innych sprzętach zbijały mi się w jedną bułę, a tu piękna separacja. Oj, jak ładnie! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się cieszę ! :) i pięknego słowa użyłeś. Prawie tak pięknego jak...egzema ;).

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakieś nowe wieści o mozliwości zgrywania muzyki z Tidala do offline? Na Headfi pojawiają się informacje, że AK rzekomo pracuje nad tym ficzerem. Ale można też przeczytać, że nie ma takich planów w ogóle. Niestety Headfi jako źródło rzetelnej wiedzy rzadko się sprawdza :)

 

~ Tapnięte mobilnie ~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem ak300... to chyba wyjasnia :) zwlaszcza ze tak samo jak appla tak i AK hejterem jestem :))) ale co dobre musze im oddac...

 

Przez srednice i gore, ktore jednak w niektorych utworach potrafily mnie denerwowac w dx200. Natomiast minimalnie slabsza szczegolowosc i mikrodynamika ak300 juz tak mnie nie bolala.

Edytowane przez grubbby
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś AK300 żeby "przedmiot hejtu" mieć bliżej bo wtedy łatwiej go obsobaczyć ? ;)

 

A tak na poważnie - kupiłeś ? Będziesz razem z Teakiem używał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powaznie. Kawal dobrego DAPa.

Zapragnalem miec Tidala na pokladzie stad moje testy goracych ostatnio modeli.

X5 iii odpadl w przedbiegach. Takiej utraty sq w stosunku do teaca nje moglem zaakceptowac mimo fajnej funkcjonalnosci.

Zostal dx200 i ak300. Skad wybor juz pisalem :)

 

Co do teaca zastanawiam sie czy zostawic jako drugi... bo jest kapitalny. Z drugiej strony gotowka by sie przydala i jednak na 75% pojdzie pod mlotek.

 

Ps. Ty Lordzie uzywasz samego czy z ampem?

Edytowane przez grubbby
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat się kończy... Naprawdę Grubbby kupiłeś brzmieniowo płaskiego przestrzennie AK300 w porównaniu z AK380 (na którym od dawna wieszasz psy)...??? :o :o :o

Przecież tam w AK300 słychać praktycznie tylko jeden plan (bez różnicowania) ;)

Wole to niz totalne wynaturzenie ak380 strojonego pod mulaste sluchawki AK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sztywniak z Ciebie. Wulkan puscil mi oczko, ja mu pokazalem jezyczek a Ty tu insynuujesz ze utarczki i cos kopiemy... :)

Teraz juz jestem mlodszy brat wulkana skoro ak300 kupiony! A moze i zasluze i powie mi "synu" ;)))

Kto wie... moze do ak380 sie dorasta jak do whisky (bleeee) ;)))))))

 

Ale zeby nie bylo offtopa to nie uwazam ze ak300 gra plasko. Stawia imo bardziej na szerokosc niz glebie ale ta tez jest dobra. Bo bardziej akcentuje plany niz dx200. Dx200 odebralem jako bardzoej rzucajacego wszystko na twarz. Cena szczegolowosci jaka ma dx200...

Edytowane przez grubbby
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Lepiej, ale nie ma aż takiej różnicy niż 300 z ampem. Pisaliśmy już o tym. Wiele nie zmienia, dociąża, pozwala na lepsze pozycjonowanie instrumentów w przestrzeni, gra większą sferą - może głębia się nie zmienia, ale robi się szerzej. Sama barwa zachowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... w porównaniu do 380 jest jakby ściśnięty brakuje lekkości i powietrza.

O! Lepiej tego, Drogi Tatko, bym nie ujął :)

Teraz juz jestem mlodszy brat wulkana skoro ak300 kupiony! A moze i zasluze i powie mi "synu" ;)))

 

Powiem: SYNU :)

 

Wole to niz totalne wynaturzenie ak380 strojonego pod mulaste sluchawki AK

 

Ale, ale... Tylko nie "mulaste", bo będziesz Grubbby SYNEM MARNOTRAWNYM :P

"Mulaste" były, owszem, ale pierwsze wersje Layli, RoXanne i Angie. Druga wersja Layli cech "mulastości" jest pozbawiona.

Edytowane przez wulkan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wulkanie, ale Ty okazałeś się Ojcem "Wyrodnym" flirtując z X5III no i złym Wujkiem dla AK300, który jako jedyny szerzy chwałę Astella na forum (reszta jest potępiana :( ) .

 

A miałeś być Wujkiem Dobra Rada !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietasz ze jak miales pierwsze roxanne i mowilem ze sa muliste mowiles ze glupoty opowiadam ?

Nagle straciłem pamięć :lol:

Drugich edycji nie,sluchalem wiec nie powiem :)

 

Posłuchaj! Naprawdę fajnie na Laylach II porównuje się różne DAP-y. Tytanowe błyskotki są na tyle uniwersalne, że już nie muszą wchodzić w grę tylko firmowe DAP-y, co pokazuje świetna synergia z taniutkim na ich tle FiiO X5 III.

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności