Skocz do zawartości

Fanklub Etymotic Research


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Ale na białych filtrach zapewne. Są dla mnie tak jak pisaliśmy niesłuchalne, aż nietoperze uciekają. Myślę, że ich akurat podesłanie nie będzie konieczne, także spokojnie sobie można nimi handlować. Ich sprzedaż jest czymś naturalnym, jeśli XR są od nich w Twoim odczuciu lepsze. No, chyba że zakłada się kolekcję Etów, tak jak u mnie z AKG ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Evil Brzmi to dla mnie ze albo podpinales pod wyjatkowo ostre zrodla zrodla albo nie zlapales poprawnego seala.

 

Czyli jednym słowem jeśli coś odbieram inaczej i bardziej krytycznie, to jestem niekompetentny i nie potrafię przetestować poprawnie słuchawek na których temat się wypowiadam? :)

 

Przepraszam ze smialem watpic w fachowosc oraz nieomylnosc jasnie pana. Wiecej majestatu nie smiem podwazac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zawsze warto spróbować wszystkich opcji i nurtów. Wszystkich technologii i sposobów kreacji. Tylko najwyraźniej nie warto potem o tym pisać i dzielić się spostrzeżeniami w niektórych miejscach w sieci.

 

Przepraszam ze smialem watpic w fachowosc oraz nieomylnosc jasnie pana. Wiecej majestatu nie smiem podwazac....

 

Szkoda że kompletnie nie zrozumiałeś ani mojego postu, ani żadnej z późniejszych wypowiedzi. Przepraszam, że ośmieliłem się nie zgodzić z jedyną słuszną oceną i wyrazić swoje własne zdanie. Najwyraźniej mam szanować zdanie innych, ale już sam do własnego prawa nie mam. Aż się naprawdę odechciewa zabierać jakiegokolwiek głosu na tym forum.

Edytowane przez EvilKillaruna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdzie nie napisalem ze moje zdanie jest sluszne ani tez nigdzie nie podwazalem Twojej opinii. Napisalem dokladnie to co napisalem czyli dlaczego mogles je odebrac tak a nie inaczej i tyle. To ze Ty odbierasz to jako atak na swoja osobe to juz Twoj problem. Skoro nie zrozumialem Twoich wypowiedzi to przepraszam ale ja prosty czlowiek jestem i nie pisze postow z podwojnym dnem i tez takich nie rozumiem jak ktos takie pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też odebrałem Twój post jako uszczypliwy - próbę powiedzenia: "zagrały źle, bo źle przetestowałeś" xD

Ja mam je pod według Ciebie złym źródłem, bo ostrym, lekko cyfrowym, a grają mi świetnie =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie znowu nadinterpretujesz...

 

Poza tym nie raz spotkałem się z Twoimi wypowiedziami ze świętym przekonanie o swojej racji w których było wykpiwanie racji opozycyjnych (chociażby temat o TH-X00), więc nie dziw się, że ktoś może tak odbierać Twoje wypowiedzi :|


PS: nie traktować jako ataku, a jako wyjaśnienie :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekony o swoich racjach ale tez szanuje zdanie innych i nigdy nikogo nie atakowalem personalnie. Jak ktokolwiek znajdzie jeden moj post gdzie komus wprost napisalem ze sie myli to wezme dobrowolny urlop od forum. To ze pisze ze mam inne zdanie nie oznacza to ze ktos inny odrazu musi sie mylic.

 

We wspomnianym watku thxx wysmiewalem jedynie uber hajp po ktorym zaden z hajpujacych ledwie po paru miesiacach tychze sluchawek nie posiada, co wiecej nie ma nawet jednej osoby ktora by to je posiadala bo mu sie podobaja (z czym nie mialbym absolutnie zadnego problemu). Uwazam ze to strasznie zabawne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nowe duże przeźroczyste tipsy z xr/sr są nie do kupienia? Nie mogę ich nigdzie znaleźć ani nawet nie wiem jakie mają oznaczenie.

 

Na stronie etymotica pod starymi er4 w akcesoriach mamy do zamówienia

ER38-15SM Standard Frost 3-Flange Eartips (mniejsze)

ER38-18 Large Gray 3-Flange Eartips (duże szare)

 

A pod xr/sr jedynie

ER38-15SM Standard Frost 3-Flange Eartips

 

O co biega?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś słuchał ER4XR z AK300?

 

U mnie się niestety rozminęły. Powinno być ok chociaż moim zdaniem może już być za dużo basu. Er4s już miały go moim zdaniem pod dostatkiem z ak300 a xr mają go więcej.

 

Pierwsze spostrzeżenia co do xr'ów.

 

- Kabel mięciutki i przyjemny w dotyku ale przez to strasznie się plącze.

- Na razie nie jestem fanem nowych tipsów, rzeczywiście są mniejsze i sztywniejsze, póki co wole stare chyba że nowe się zmienią jak się natłuszczą.

- Zakładanie słuchawek w zimie na polu to będzie masakra, już teraz czuć zimny metal :\

- Jak dla kogoś er4s były całkiem bezbasowe to xr będą miały mało basu, jak dla kogoś 4s miały basu wystarczająco ale mogło by być kapkę więcej no to właśnie jest kapkę więcej.

- wklęsłe kółeczka było znacznie łatwiej wyczuć aby wiedzieć która lewa a która prawa bez patrzenia niż wypukłe L i R

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh malo czasu na sluchanie mam ale generalnie skrotowe spostrzezenia mam takie ze wszystko jest troche lepsze niz w er4s. Nie jest to przepasc ale krok w przod napewno. Domyslam sie ze jak by to hifiman zrobil albo audeze to pewnie cena wyjsciowa er4pt czyli 300$ zostala by podniesiona do 600 albo i 900$ (po czym w hifimanie cos by odpadlo albo nie stykalo). Dodatkowe 50$ to warte jest lepsze wykonanie imho a lepszy dzwiek w gratisie. Czy warto sprzedac za poldarmo stary model aby kupic nowy? Moim zdaniem warto ale nie za poldarmo :) XR sa bardzo uniwersalne, jasne dupna realizacja to nadal dupna realizacja ktora wyjdzie bo rozdzielczosc jeszcze wieksza ale tez wieksza ilosc basu pozwala sluchac z usmiechem metalu u lupiacej elektroniki :) Ode mnie 2 kciuki w gore (pelna rekomendacja). Lubiacy etysze poczuja sie jak w domu i dostana lepsza jakosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze tak byc ;) Er4p to byla wersja z wiekszym basem ale kosztem wysokich tonow. S wersja z mniejszym basem ale pieknymi wysokimi. XR to takie p z wiekszym basem i lepszym wszystkim niz S. Nie czuc zupelnie zadnych kompromisow. Basu jednak nie jest tylko kapke ale sporo wiecej jednak chyba nikt nie powie ze jest go za duzo do sluchania muzyki. Do monitorowego to rzeczywiscie ale do tego domyslam sie sluzy wersja sr

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karmazynowy, mam hf3 to XR jakoś nie bardzo ale SR uhhuuu niebezpiecznie mi się spodobały ale nadal jest dystans do zakupu.

Ale ja bym wolał więcej basu i wypełnienia. U mnie też jest dystans, jakieś 1000zl ten dystans ma na imię.

 

No i aplikacja mnie trochę odrzuca, dlatego hf3 sprzedałem.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności