Jump to content

Recommended Posts

Niestety nie znalazłem żadnej konkretnej informacji do czego służy "HID-compliant consumer control device". Jednocześnie nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych po jego wyłączeniu. Co ciekawe, tylko monitor ustawiony jako główny się nie wygaszał. Myślę, że kontrolery XMOS jakoś ingerują w USB w systemie. Dysk na USB często wzbudza mi się bez powodu. Ale lepsze to niż całkowite odcinanie sygnału jak w FX-Audio DAC-X7

• Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Już wylądowały: https://audeos.pl/pl/searchquery/x1s+pro/1/phot/5?url=x1s,pro  

Na Poznańskim mecie mialem okazję porównać S6 i S16 łeb w łeb na dobrze znanych mi słuchawkach (T90; S16+T90 mam od około 8 miesięcy, więc jestem z tym zestawem dość dobrze osłuchany).   S6 jest wię

Ale na moje pytania nie odpowiedział .   Tak czy inaczej obiecany update: http://www.audiofanatyk.pl/audiofanatyk-konczy-7-lat/ Link daję w tym wątku tylko dlatego, że tyczy się sporej ilości model

Posted Images

W komisie pojawiła się fajna lampa do Aune T1. Rodzynek, "tych lamp już mało zostało i są trudno dostępne".

Kurczę, gość z tego Jaworrra, że sprzedaje taką fajną lampę, no gość!

:D 

• Like 1

Jakiś czas temu pisałem, że chce podłączyć gramofon pod T1s MK IV i podobno się nie dało, bo nie ma wejść audio in. Rzeczywiście, nie ma takich wejść, bo są tylko oznaczone audio out, podłączyłem pod nie jednak wzmacniacz gramofonowy i działa. Znalazłem też w sieci zdjęcie, gdzie ten sam T1s ma opisane te same wejścia jako audio in 😕 

U mnie natomiast jest audio out i preamp out. 

Po podłączeniu przedwzmacniacza gramofonowego na niektórych płytach pojawia się jednak delikatne charczenie, szczególnie przy gitarze basowej i krótkim, punktowym basie - np. z prekusji. Czym to może być spowodowane ? Kupiłem kable Melodika ze złączami RCA, jednak nadal jest to samo. Sprawdzałem na dwóch parach słuchawek i na obu ten sam problem. 

aune t1s mk iv.jpg

• 3 weeks later...

Jakby ktoś potrzebował skierować brzmienie T1s w stronę techniczności, z lepszą separacją w całym paśmie, lepiej kontrolowanym basem i ogólną lepszą jakością dźwięku to polecam dokupić zasilacz Tomanka ulps mini.

Bawię się takim od kilku dni, różnica względem oryginalnej impulsówki jest spora, nie na granicy słyszalności tylko wprost wzmacniacz gra inaczej. 

Niezależnie od użytej lampy wzmacniacz traci z analogowości i wypełnienia na rzecz większej szczegółowości i czystości brzmienia.

image.png

• Like 5
  • Thanks 1
  • 2 months later...

Mamy tutaj kogoś kto użytkuje combo S6 Pro + S7 Pro?

Jestem użytkownikiem x1s+x7s i chcę się na to przesiąść. Słuchawki to AKG K7XX, ale też raczej będę zmieniał ;)

Skoro będziesz zmieniał słuchawki to od tego bym zaczął. W cenie obydwu urządzeń można się pokusić o jakąś integrę

to może sam S6 Pro wystarczy

chyba że potrzeba przyjąć jakieś źródło analogowe to także S7 tylko czy koniecznie trzeba

• 3 weeks later...

Heyka,

Czy ktos z was testowal AUNE S7 Pro z planarami na XLR, dokladnie z LCD2C?

• 2 weeks later...
1 godzinę temu, jacmiszcz92 napisał:

Czy opłaca się sprzedawać Aune S6? Jak sądzicie?

Jak napiszesz co chciałbyś za Aune kupić to Ci powiemy :D A jak nie chcesz nic kupować to się nie opłaca , bo to super sprzęt :) 

6 godzin temu, jacmiszcz92 napisał:

Conductor 3X Performance

Nawet się nie zastanawiaj. Przeskok między Aune S6 Pro a C3X Perf jest ogromny i dla mnie wart był absolutnie każdej wydanej złotówki. Nadal bardzo lubię Aune i z niego korzystam, ale jak przychodzi co do czego, to Burson jednak dla mnie pod każdym względem wygrywa.