Skocz do zawartości

Fanklub AUNE


EvilKillaruna

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Wito76 napisał(a):

No bo ja właśnie myślałem o tym starszym. Jest dostępny by wypożyczyć? Czym się różni od VIII?

No to kolega mnie zachęcił "jechało cyfrą" :) . Hehe człowiek oczekuje, że ktoś napisze to co chcesz usłyszeć a jak napisze inaczej to konsternacja :)

No przecież napisałem - +200 zł i jest cacy. Ze Sparkos SS3602 podobno więcej niż cacy - nie testowałem, ale może się w końcu skuszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież napisałem - +200 zł i jest cacy. Ze Sparkos SS3602 podobno więcej niż cacy - nie testowałem, ale może się w końcu skuszę.
Z ciekawości, którego Muses zaaplikowałeś? No a sparkos to kolejne 4 stówy, hmm. Gdyby to zbliżyło się trochę, przesada może, dało namiastkę R2R to byłoby warto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wito76 Tak, oba powinny być.

 

Różnic jest sporo - wyjścia TRS, zmiany w komponentach, opcjonalny BT. 

 

Dla X8 są pomiary zrobione ma różnych opampach, które można było nabyć od razu z nim. Akurat nie oferowaliśmy zestawów, bo prawie wszystkie te opampy mamy w sprzedaży osobno. Na pewno ten stock warto zmienić, bo jest mocno przeciętny, ale wystarczy nawet coś za 20-40 zł. i już będzie ok. 

Edytowane przez Mayster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...







 
. Możesz zawsze wypożyczyć i samemu się przekonać - jak coś to odezwij się na PW albo zobacz czy jakiś sklep niedaleko Ciebie go nie ma / może ściągnąć

No odezwałem się na PW i... zostałem olany default_sad.png. Koniec końców jedzie do mnie Aune X8 VIll na dwutygodniowe odsłuchy ale oczywiście od konkurencji. Zobaczymy jak to gra. Nie mam żadnego opampa na podmianę, szczerze mówiąc nie bardzo wiem który zaryzykować. Choć z drugiej strony sprzęt tylko na testy (z opcją oczywiście, że zadomowi się), więc nie wiem czy fajnie byłyby rozkręcać w takich okolicznościach.
Z tego co przekopałem fora to efekt Wow jest z Muses01 lub Sparkos. A może coś jeszcze, jakiś kiler w mądrej cenie?
Tak z ciekawości patrzyłem na Aliexpress, są tam jakieś autorskie wykonania na stoliku ale nie wiem co o tym sądzić - opinie w komentarzach bardzo zachęcające. Są też i Musesy na Ali w super cenie, ale wiadomo poważna obawa że to fake i malowanka.
A te za 20-40 o których pisałeś to co to za propozycje?
Ciekaw jestem też tego opa od Muzga, nie ma za bardzo opinii o nim a tani nie jest.




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umknęło mi PW, a raczej wysłanie odpowiedzi - przepraszam. Jeśli jednak udało się to fajnie, szczególnie tą nowszą wersję. Przy X8 gniazdo opampa znajduje się od spodu, pod zaślepką przykręcaną i wejdzie tam tylko klasyczny scalak typu ten co jest, a więc np Musesy wspomniane lub Burson V5i, ale w jego przypadku nie przykręcisz zaślepki. Teoretycznie można wsadzić nawet Bursona V6 i wszystkie podobne, ale musiałbyś go postawić odwrotnie.

 

Poszedłbym w V5i (dual) lub Muses 01.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham od wczoraj tego Aune x8 Vlll.
Rzeczywiście nie jest ostry. Sprzedawca mówił, że aksamitnie gra, hehe równie dobrze mógłby powiedzieć że gra jak zaspana panda. Na pokładzie był 5532 a na zapasie 2134 - ten drugi oczywiście sporo lepiej gra.
Ale nie o tym. Jest 7 filtrów i rzeczywiście różnią się od siebie, ale gdy wyłączyć i włączyć DACa to wraca do filtra nr 1. Serio, tak ma być? Czy coś źle robię, że nie zapamiętujem. Nie ma żadnej instrukcji, ale w sumie to do czego niby ta instrukcja miałaby być, jak wtyczkę włożyć? U was też wraca do filtra nr 1 po włączeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 10.03.2023 o 00:17, Vulthoom napisał(a):

@Mayster Wiadomo coś na temat Aune S9c kiedy będzie dostępny, jaka będzie cena i czy będzie jakiś preorder? 

 

W przyszłym miesiącu z tego co producent nam podaje.

 

S10n mam na stanie, ale jeszcze się nim nie pobawiliśmy nawet.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

S17 Pro wygląda ciekawie, bardzo jestem ciekaw brzmienia tych Twin JFET.

No i drabinka rezystorowa na głośności, faktycznie pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

image.png

 

A to jest chyba jakaś zapowiedź.

Aune AR 5000.

 

Tu znalazłem jeszcze jedno zdjęcie:
https://pc.yiyouliao.com/microsoft/article/rivers/newsfeed/1531576099383816194/ID00IM05M4AMW1O.html

674fad40dde2abb6be6a72e37aa72501.jpeg?yi

 

I tu:

https://www.0db.co.kr/FREE/3137806

2b92b8dbd2eb038bcf7924285cccda92.JPEG

Edytowane przez pabloj
  • Like 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności