Skocz do zawartości

Fanklub VSonic


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

@up: Nie pożałujesz. Wiem, że wielu już o tym pisało ale powtórzę raz jeszcze - scena i prezentacja źródeł pozornych (szczególnie na piankach) sprawia, że można zapomnieć, że to tylko doki. Do tej pory moimi faworytami były flare audio R2a, które pod względem holografii, również pozytywnie zaskakują ale jednak nieco inaczej. W GR07 scena jest bardziej napowietrzona i większa, szczególnie na szerokość. Lokowanie źródeł pozornych jest jednak mniej precyzyjne, choć nadal bardzo wyraźne. Po przesiadce z R2a mam wrażenie, że GR07 wpadają w lekką v-kę ale może to być spowodowane wrażeniem oddalenia średnicy pod względem scenicznym bo w R2a średnica gra bliżej i bardziej bezpośrednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zapytam: ktoś parował ten model z customowymi tipsami? Od jakiegoś czasu bardzo ciekawi mnie kwestia różnicy między uniwersalnymi a spersonalizowanymi dokami. Wydaje mi się że wykonanie takich tipsów było by względnie tanim testem?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kabel to tragedia ...

 

Z trójki x5 A15 i N6g właśnie z tym ostatnim grało najlepiej. Choć wg magii nie ma, granie dobre ale o urywaniu tyłka nie ma mowy.

Natomiast coś mają w swoim dzwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wiadomo skąd taki dobry bas w gr07, siedzi tam 11mm głośniczek z membraną bio-celulozową

 

Bardzo ciekawe!

Wiadomo coś o innych dostepnych dokach z membraną w tej technologii?

 

była w pchełkach sony ale już nie produkowanych 888

classic to "odchudzona o sub-bas" wersja MKII stąd niższa cena

Bass edition to praktycznie są MKII właśnie

 

także po cichu liczę że bas się lekko uspokoi po 200h grania :)

Edytowane przez hibi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W GR07 Classic bas jest jakościowo jeszcze lepszy niż w K551. Ogólnie to VSonic nie mają słabych stron w brzmieniu, rewelacja jak dla mnie.

Nie mogę się ich po prostu nasłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchawki które pokazują wszelkie wady toru, gdyby nie one pewnie ciągle miałbym wadliwego Chorda Mojo ;)

elegancko widać że jednak elektronicznie zaoszczędzili na dx80 względem dx90 który ma idealne czarne tło czego

próżno szukać w dx80 :/ bo szumi strasznie na tych słuchawkach. Aż się boję co jest na dx50tce ;)

Edytowane przez hibi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie szumią przez chwilę, przy odpalaniu Nano 2G. Po 2 sekundach już jest cisza.

Na pozostałych, Touch 4G, Clip, C&CBH2 jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graja z DX90 - ostatnio dolaczam do tego zestawu Aune B1 v 2016 - graja bardzo jasno z bardzo szeroka scena, duzo detali, bas dosc oszczedny, pojawia sie punktowo. Generalnie ciekawiej chyba graja z tym zestawem VSD2S - choc tansze :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności