Skocz do zawartości

Fanklub VSonic


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie brzmieniowo rewelacyjne, a to jak kreują scenę to po prostu poezja. Doczekać się nie mogę na swój egzemplarz.

@Karmazynowy:

A to pękło przy normalnym wkładaniu do uszu czy jak sam regulowałeś kąt tulejki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwiękowo dla mnie są fantastyczne. Góra jest fenomenalna, bardzo szczegółowa ale przy tym nie irytująca, świetna scena i bardzo dobry, nie przesadzony bas no i średnica na swoim miejscu. Świetna synergia z taczką 5G. Chyba najlepsze doki, które miałem, ale ja za bardzo w portable nie siedzę.

Samo pękło, nawet nie wiem kiedy, odkryłem przez przypadek.

 

Kąta tulejki się nie reguluje, ona się i tak sama dopasowywuje jak aplikujesz słuchawkę w uchu.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszę żadnych zmian, tulejka tylko jest luźniejsza. Najgorzej będzie jak pęknie całkowicie, to rozsypie mi się cała słuchawka. Nie wiem czy odsyłać do chińczyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszę żadnych zmian, tulejka tylko jest luźniejsza. Najgorzej będzie jak pęknie całkowicie, to rozsypie mi się cała słuchawka. Nie wiem czy odsyłać do chińczyka...

Ja bym do nich najpierw napisał, bo może się okazać, że doślą drugą parę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie słyszę żadnych zmian, tulejka tylko jest luźniejsza. Najgorzej będzie jak pęknie całkowicie, to rozsypie mi się cała słuchawka. Nie wiem czy odsyłać do chińczyka...

Ja bym do nich najpierw napisał, bo może się okazać, że doślą drugą parę

 

 

Pisałem, nie chcą przysłać nowej, nie chcą dać rabat na kolejną, nie chcą dać częściowego zwrotu - tylko odsyłka do naprawy. Pewnie liczą na to, że większość klientów rezygnuje w takim wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo pękło, nawet nie wiem kiedy, odkryłem przez przypadek.

 

Kąta tulejki się nie reguluje, ona się i tak sama dopasowywuje jak aplikujesz słuchawkę w uchu

W moich VSD1S chodzi tak ciężko, że muszę to robić ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up +1. Basu trochę mniej, bardziej normalny. Góry też mniej, bez cyfrowego nalotu jak w 750. RHA mają przewagę w napowietrzeniu, bo ciut większa V. Subiektywnie dla mnie GR07 też lepsze.

 

Btw, właśnie słucham FLC8 i niestety* Vsonici zostały wciągnięte nosem.

 

* - bo FLC nie są moje :D

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vsonic to nie ten poziom co FLC, ale absolutnie nie mają się czego wstydzić. Mam od trzech dni wersję BE i czy podpinam je pod Mojo, czy pod S6 Edge, to jest bajka. Całe pasmo, scena, holografia, w tej kasie (100-130$) to jest jakiś kosmos. Niech sobie AK zdziera kasę, uważam, ze w pięknych czasach dla melomanów żyjemy. Mam w uszach iemy tańsze 15 razy od t8ie i nie mam problemu ze wskazaniem lepszych.

Edytowane przez all999
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vsonic to nie ten poziom co FLC, ale absolutnie nie mają się czego wstydzić. Mam od trzech dni wersję BE i czy podpinam je pod Mojo, czy pod S6 Edge, to jest bajka. Całe pasmo, scena, holografia, w tej kasie (100-130$) to jest jakiś kosmos. Niech sobie AK zdziera kasę, uważam, ze w pięknych czasach dla melomanów żyjemy. Mam w uszach iemy tańsze 15 razy od t8ie i nie mam problemu ze wskazaniem lepszych.

no nie ten poziom bo i cena wyraźnie inna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mi się podoba w FLC8 vs Gr07C to: większa masa dźwięku, instrumenty mają wagę, dźwięk jest bliski i pełny. No i subbas w największym ustawieniu - masakiera. :D tego BE nawet nie mają. Za to BE vs C przez bardziej zaznaczony bas mają ciut cofniętą średnicę. Minimalnie.

 

Ja tam z Classiców i tak jestem zadowolony, w swojej cenie jest świetnie. Ale mogłyby nie pękać jednak.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wrzucę swoje 3 grosze:

 

Etymotic HF3 V GR07 Classic z Cowon E2

 

Kultura grania zupełnie inna, więcej szczegółów, mnie basów ale lepszej jakości, bardzo czysty dźwięk, niektórzy mówią kliniczny. Słuchałem HF3 na pomarańczowych filtrach, a że nie potrzebuję żadnych pilotów na kablu, wybieram HF5. Filtry dokupię. Wygoda moim zdaniem lepsza, wsadzamy w ucho i nie czujemy słuchawek. Dla mnie to taki substytut dla q-JAYS nowych.

 

GR07, basów więcej, ale ciut gorsza jakość - więcej pompy, jak tego nie lubię. Bardziej nierówne słuchawki w sensie, nie utrzymują wysokiej jakości dźwięków jakie mogą oferować, mimo że HF3 dobitniej ukazują jakość realizacji albumów. Może E2 nie zgrał się idealnie z nimi. Do średnicy nie maiłem zastrzeżeń. Dodatkowo spasowanie elementów, za 500-600 stów, można oczekiwać więcej w tym aspekcie. Classic to bardzo dobre słuchawki, cena ciut za wysoka. HF3 pokonały je wyższą kulturą grania, sceną (GR07 nie mogą się tutaj niczego wstydzić) i to porostu "moje granie".

Edytowane przez KaszaWspraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, scena w HF3 większa niż w 07C? HF3 nie czujesz w uchu? Lepsza wygoda? :>

 

Ja właśnie z HF3 przeszedłem na Vsonic i dla mnie to jest rozwinięcie Etymotic. Równie dobra góra i średnica, szerzej i z lepszym basem. No i wygoda bez porównania, Ety to douszne czopki, dzięki którym masz wybitną izolację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A mnie się gr07 podobają wyraźnie bardziej od flc

Co nie zmienia faktu, że FLC są lepsze technicznie i obiekywnie:)
No właśnie dla mnie ten obiektywizm jest w drugą strone.
Miałem nadzieję, że nie będę musiał, ale.....

 

nie znasz się:)

Edytowane przez all999
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności