Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub VSonic


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

Fankluby są modne, więc i ja se założę a co. Szczególnie, że firma zasługuje.

 

Zanabyłem po weekendowych testach model GR07 classic. Wewnątrz dynamiczny przetwornik z membraną z biocelulozy. Słuchawki, jakby mnie ktoś nie wtajemniczył, grają jak rasowe armatury, kosztują jak jakiś low priced audiophile grade. Wszyscy, których odstrasza "chińczyk" powinni spróbować, bo wrażenia świetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tipsów i od sposobu aplikacji.

Na stockowych tipsach, jak tylko wetknę w ucho do tzw. pierwszego seala, to izlocja jest symboliczna. Ale jeśli już do aplikacji przyłożę trochę uwagi, a i położenie słuchawek jest dość głębokie, to izolacja jest spoko.

 

Oczywiście na modyfikowanych tipsach (silikonowy tips z pianka od Ety pod spodem) izolacja jest pełna.

 

Także nie wiązałbym jej ze słuchawkami, a raczej z łącznikiem pomiędzy uchem a słuchawką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się do klubu z VSonic VSD2S. Kształt kropelek (łezka) co bardzo mi odpowiada. Granie nieco słabsze niż MA750i ale na tyle dobre,że cieszę się z ich posiadania.

Izolacja w nich aż taka wielka nie jest ale to zależy od ucha.

 

Krótko sluchałem GR07 ale edycja MK III lepsza od tej, którą miałem kiedyś.

 

Proszę o zdjęcie tak modyfikowanego tipsa ;)

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Proszę o zdjęcie tak modyfikowanego tipsa ;)

Nie zdejmę, tak będę słuchał!!

 

No to proszę o fotografię, skoro nie chcesz wymuszonego zdjęcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem pierwszą rewizję i słuchałem tez MK II. Sonicznie żadnych różnic nie uświadczyłem. Zestawy różniły się za to akcesoriami. W MK II nie było już okrągłego, sztywnego etuii tylko "skórzany" woreczek. Za to tipsy się namnożyły: doszło całe stado wyglądające podobnie jak sony hybrids. Aha, inny kształt miały tesz zausznice. Były grubsze i bardziej masywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem używać zausznic, ale jak dla mnie są po prostu niewygodne właśnie z powodu ich wielkości, znacznie wygodniej trzymać za uchem sam kabel.

 

Woreczek to też słaby pomysł producenta, po roku sporadycznego używania (bo w domu słuchawki leżą w Peli Case'ie) musiałem kupić sztywne zapinane etui, bo zaczął się rozpadać

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na chybcika posłuchać w przerwie w pracy. Sprawdziłem dwa modele GR07 Classic i VSD1S. Wyszedłem z VSD1S bo potrzebowałem coś na szybko na urlop a te mi podeszły. Słuchawki jeszcze nie wygrzane więc słuchałem świeżych prosto z woreczka ;). Do GR07 muszę zrobić jeszcze jedno podejście, mają w sobie to coś chociaż niewygrzane.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności