Skocz do zawartości

Philips She9500


Thai Fighter

Rekomendowane odpowiedzi

Też czaje się na te słuchawki na allegro ... wankus i jak ??? Są lub sprawiają wrażenie podróbek?? NIechce popełnić drugi raz błedu... raz sie przejechałem na sonówkach EX71.

 

jeszcze ich nie dostalem, ale jak tylko wpadna w moje lapy (uszy) to je przetestuje i nie omieszkam podzielic sie wrazeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 460
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

no i juz je mam, co prawda dzis 1szy dzien wiec mysle ze jeszcze sie wyrobia.

kupilem je na allegro od usera norek111 - np teraz ma 9600 za 60zl, tez dobra cena.

napewno oryginaly, w boxie (otwartym co prawda - podobno testuje wszystkie przed wysylka), komplet - czyli 3 pary capsow w futerale platikowym, przedluzka, futeral materialowy.

 

graja rewelacyjnie. zrownowazenie miedzy glebokimi basami a srednimi i wysokimi. slychac dzwieki ktorych wczesniej nie slyszalem, albo nie zwracalem na nie uwagi ;)

spokojnei mozna dopasowac te nakladki - w moim przypadku middle sa najlepsze - dobrze trzymaja sie w uchu.

 

wydaje mi sie jednak ze sa jakos ciche. w sensie na moim H10 (2.53 UMS ver US) na poziomie 28 creysyny sa juz uciazliwe jesli chodzi o halas, 9500 da sie jeszcze sluchac, generalnie sredni poziom VOL na h10 mam ok 20.

 

ja jestem bardzo zadowolony, a pomyslec ze przed lektura forum bylem zdecydowany na ep-630, wg mnie 9500 graja lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9500 maja asymetryczny kabel, nie? wszedzie czytam ze caly ciezar kabla idzie na jedno ucho i ze to kiepskie rozwiazanie-jak z tym jest u was?

 

tak, jest asymetryczny kabel - trzeba sobie "z zapasem" zarzucic kabelek od prawej sluchawki ;)

fakt ze czasami cos ciagnie w dol - moze to to cos metalopodobne (w kazdym razie srebrne) w miejscu gdzie rozdwaja sie kabelek?

 

mi nigdy asymetryczny kabel w sumie nie przeszkadzal... wiec spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, jestem po pierwszym dluzszym sluchaniu, weekend w pociagach... ;)

na H10 wymiataja, ale nawet znienawidzony przeze mnie ipod nano daje rade przy tych sluchawkach. wiec kupie takie same dziewczynie zeby w koncu poznala co to dobry dzwiek, nawet z tak kupowatego ipoda. ;)

 

generalnie nie ma sie do czego przyczepic, moze oprocz tego ze sa filigranowe i sprawiaja wrazenie bardzo delikatnych, kabel asymetryczny jest srednim rozwiazaniem, a silikonowy kabelek uwielbia sie platac niemilosiernie, jak wyjmuje sie sluchawki np z kieszeni czy plecaka. to jedyne zastrzezenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Kupiłem rowniez te sluchawki tylko ze w wersji 9501 (białe) i chcialbym sie podzielic swymi spostrzezeniami. Generalnie podpisuje sie pod wczesniejszymi wypowiedziami i raczej jestem z nich zadowolony. Jedynie ten asymetryczny kabel jest troche jak dla mnie uciazliwy. Mankamentem i nie wiem czy to zalezy jest to ze graja dosyc cicho. Uzywam ich na Sansie e130 i musze podkrecic glosnosc prawie na maksa zeby slyszec dzwieki glosno i wyraznie. Nie jest to spowodowane moim kiepskim uchem, poniewaz dalem je do testowania innym osobom i rowniez mialy podobne odczucia. Dziwna sprawa bo uzywalem wczesniej podstawowych sluchawek sansy (rowniez dokanalowych) i z tego co wiem maja takie same parametry co te Philipsy, a graly głosniej niz 9501, i nie wem od czego to zalezy??

Jeszcze jedna kwestie chcialem poruszyc, otoz ktos wczesniej uzyl stwierdzenia iz Ep-630 o niebo lepiej izoluja dzwieki niz 9501. Moze mi ktos ten temat rozszerzyc ?? nie mialem (jeszcze) ep-630 i nie moge tego ocenic samodzielnie, ale przeciez rozmiary gumek do obu sluchawek sa identyczne ? nie wspominajac o parametrach sluchawek, ktore rowniez sa identyczne, a przeciez o to sie rozchodzi przy jak najlepszym izolowaniu dzwiekow z zewnatrz - o gumkach i parametrach sluchawek.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SHE9500 grają stosunkowo cicho, przy najmniej jak na słuchawki 16-Ohmowe. Na moim samsungu yp-f2j (moc 20mW/kanał) w głośnym środowisku słucham na poziomie głośności 19-22/30. Są mniej więcej tak głośne jak HS820.

 

Jeśli chodzi o izolację, to może jest słaba dlatego, że nie wchodzą tak głęboko do ucha jak ep-630. Są jednak dzięki temu mniej uciążliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Ja też szukam jakiś słuchawek tak do ok50zł to mojej MP3 Philips sa179 jakie polecacie? Myślałem nad PHILIPS SHE 9500 widziałem na allegro za 34zł i EP-630 Myślałem tez nad CX300 SENNHEISER ale podobno na aukcji są podróby za 50zł bo w sklepie kosztują ok180zł;( Pozdrawiam i dziękuje za pomoc:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 100zł poza EP-630 nie dostaniesz żadnych wartych uwagi dokanałówek (a w sumie i te są mocno taaakie sobie), chyba że podróbki. Poczytaj najpierw trochę to czy inne fora i zbierz sobie informacje - to jest temat o konkretnym modelu słuchawek Philipsa, od pytań masz inne działy, np. Co kupić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też szukam jakiś słuchawek tak do ok50zł to mojej MP3 Philips sa179 jakie polecacie? Myślałem nad PHILIPS SHE 9500 widziałem na allegro za 34zł i EP-630 Myślałem tez nad CX300 SENNHEISER ale podobno na aukcji są podróby za 50zł bo w sklepie kosztują ok180zł;( Pozdrawiam i dziękuje za pomoc:D

 

nom chyba nie przypadkiem w sklepie cena 4 razy większa niż na allegro :P (cx300) . A co do ep-630 i innych tego typu to jak dla mnie ich jedyna zaletą jest to że ich .... nie widać :D no w pewnych granicach oczywiście.... pyzatym kicha mam akurat epki i leża nie używane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmi - czy ten wzmacniacz to norma ? bo jak czytam Wasze wypowiedzi, to nigdzie nie znalazłem nic na temat tego "wzmacniacza" :)

Bo to temat o SHE9500 a nie o SHN2500 :P Ten cały system "redukcji odgłosów otoczenia" w SHE9500 nie występuje, zresztą też byłby ciekawostką w słuchawkach za 85zł. Pozostaje kwestia czy to coś warte, no i jakie brzmienie mają te słuchawki... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to temat o SHE9500 a nie o SHN2500 :P

 

No tak :P Poszukuje własnie jakiś porządnych słuchawek, ale chyba zrezygnuje z dokanałówek, jak sobie troche poczytalem pod względem bezpieczeństwa. Na dodatek, mam dość spore problemy (wystarczy że troche wiatru i już mnie uszy bolą, nie wiem czy to moga spowodować słuchawki, ale wole nie ryzykować). I teraz poszukiwania czas zacząć again, tylko że zwykłych pchełek :). Znacie jakieś do stówy ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz poszukiwania czas zacząć again, tylko że zwykłych pchełek :). Znacie jakieś do stówy ?:)

Przejrzyj dział Słuchawki i Co kupić, to częste pytanie a ten temat nadal dotyczy tylko SHE9500 a nie tym razem wyboru pchełek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności