Skocz do zawartości

Philips She9500


Thai Fighter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 460
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A kupował już ktoś u niego? Napewno oryginały? Napisałem mu meila na temat gwarancji ale nie odpisuje, a potrzebuje szybko słuchawki bo moje sennki szlag trafił, a to, że te philipsy są białe mi nie przeszkadza.

 

sprzedajacy anthara daje 2 lata gwarancji producenta, taka uzysakalem odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kupował już ktoś u niego? Napewno oryginały? Napisałem mu meila na temat gwarancji ale nie odpisuje, a potrzebuje szybko słuchawki bo moje sennki szlag trafił, a to, że te philipsy są białe mi nie przeszkadza.

Jak potrzebujesz szybko to nie polecam, na maile w ogole nie odpowiada, ja na swoje czekam juz ponad tydzien. Jak Ci sie spieszy to kup u kogos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak potrzebujesz szybko to nie polecam, na maile w ogole nie odpowiada, ja na swoje czekam juz ponad tydzien. Jak Ci sie spieszy to kup u kogos innego.

 

bardzo dziiwne, bo wyslalem do niego ze 3 maile i na kazdy mi odpisal, popzatym gosc nie siedzi non stop i tez musze zaczekac na odpowiedz ale napozniej po 24 h. Sluchawki sa oryginalne, 2 letnia gwarancja producenta.

 

ps. sqter300 jak masz kupic to bierz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowalem u anthary niedawno i od wykoania przelewu czekalem na sluchawki 5 dni roboczych na maile takze nie otrzymalem odpowiedzi.

Ale jesli chodzi o same sluchawki to sa one na 100% orginalne, 2 lata gwarancji, 3 pary "gumek", dobrze zapakowane i futeral na sluchawki w zestawie.

Dzwiek jest jak dla mnie bdb, fajny basik i nie kluja po uszach. Izolacja jest optymalna, niema efektu zatkanych uszu, nie przepuszcza zbyt duzo dzwiekow z otoczenia.

Ale jesli chodzi o kable to jednak moglyby byc symetryczne i czesc ze sluchawkami powinna byc dluzsza o 15cm zeby do kieszeni siegaly spokojnie. Calosc (z przedluzka) to jednak jest troszke za dluga -120cm ale za to kabel jest tak gietki ze nawet go nie czuc w kieszeni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne, że u niego jest 1 rok gwar., a u anthary 2 lata.

 

zastanawialem sie nad tym, ale dla mnie nie ma to wiekszego znaczenia czy bedzie 1 rok czy 2 lata gwarancji najwazniejsze jest to ze sa to gwarancje producenta a nie sprzedajacego. Anthara nie ma modelu 9500 a 9501 mnie nie interesuje ze wzgledu ze jest bialy.A nigdzie indziej chyba sie tych sluchawek na chwile obecna nie dostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello, też chce kupić she9500 z allegro - zastanawia mnie jedna rzecz. W aukcji http://www.allegro.pl/show_item.php?item=263180954 widnieją słowa 'turbo bass'.

Poguglałem trochę, znalazłem zdjęcia dwóch różnych opakowań tych słuchawek (a nawet trzech, ale te ostatnie to chyba podróba)

jedno jest chociażby w galerii uzytkownika 'modrzew':

http://forum.mp3store.pl/index.php?automod...si&img=1489

a drugie np tutaj: http://cgi.ebay.pl/TOP-O-the-LINE-Philips-...2QQcmdZViewItem

Różnią się tym tekstem w kółku na opakowaniu. Teraz powstaje pytanie: to ten sam model?

Wygląda na to, ze użytkownik 'anthara' na allegro sprzedawał słuchawki z napisem 'superb sealing', a ten z linka który podałem na górze, 'turbo bass'. I jeszcze ta różnica w długości gwarancji, też pisałem do tego gościa od 'turbo bass' i mówi że tylko 1 rok.

Doszukuje się teorii spiskowej, czy to po prostu dokładnie ten sam model słuchawek w opakowaniu z innej serii ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slusznie zauwazyles, ja podejrzewam ze sa to opakowania z roznej serii. Czesto zdarza sie ze producent cos tam zmienia. Chyba ze wersja Turbo Bass bardziej podrasowana:):)..nie no zartuje:). A co do gwarancji to nie mam pojecia skad ta roznica , tak jak moiwe jesli jest producenta to nie ma obaw ze podrobka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kabel w tych słuchaweczkach jest tak samo słaby jak wygląda?

Fajny, mięciutki, cienki (w tego typu słuchawkach to przecież raczej zaleta ;) ), jedyne co bym się przyczepił to tan kątowy jack jakoś mi się nie podoba, konkretnie miejsce skąd wychodzi kabelek, ale pewnie się czepiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello, też chce kupić she9500 z allegro - zastanawia mnie jedna rzecz. W aukcji http://www.allegro.pl/show_item.php?item=263180954 widnieją słowa 'turbo bass'.

Poguglałem trochę, znalazłem zdjęcia dwóch różnych opakowań tych słuchawek (a nawet trzech, ale te ostatnie to chyba podróba)

jedno jest chociażby w galerii uzytkownika 'modrzew':

http://forum.mp3store.pl/index.php?automod...si&img=1489

a drugie np tutaj: http://cgi.ebay.pl/TOP-O-the-LINE-Philips-...2QQcmdZViewItem

Różnią się tym tekstem w kółku na opakowaniu. Teraz powstaje pytanie: to ten sam model?

Wygląda na to, ze użytkownik 'anthara' na allegro sprzedawał słuchawki z napisem 'superb sealing', a ten z linka który podałem na górze, 'turbo bass'. I jeszcze ta różnica w długości gwarancji, też pisałem do tego gościa od 'turbo bass' i mówi że tylko 1 rok.

Doszukuje się teorii spiskowej, czy to po prostu dokładnie ten sam model słuchawek w opakowaniu z innej serii ? :)

 

 

wyjasniam sytuacje , dzis odebralem sluchawki she 9500 http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=267405165 i macaron2004 sprzedaje w opakowaniu z kolkiem Superb sealing, nie mozna sie sugerowac tym co jest na aukcji Super Bass. To nie ejst to opakowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak grają i ile czekałeś na przesyłkę? Ja zamówiłem wczoraj i myślę, że w poniedziałek dojdzie...

 

grafa fantastycznie, nie chce powtarzac tego co zostalo napisane na forum z cala pewnoscia zgadzam sie z czescia pozytywnych opinii. ZZlozylem zamowienie w zeszly piatek, z tym ze na aukcji ktora sie juz zakonczyla nie z tej poyzej. Dokonalem przelewu elektronicznego i doszedl w sobote. Gosc wyslal paczke w poniedzialek i dostalem awizo w czwartek i mdzis odebralem. Wiec jak zrobiles przelew elektroniczny czy ( w banku) a nie an poczcie to po tygodniu bedziesz mial philipsy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekalem na swoje 3 tygodnie od anthara. Po licznych mailach (wszystkich z poczatku bez odpowiedzi) i kretynskich przepychankach niby teraz mam dostac zwrot pieniedzy. Na razie ich nie widze.

 

Speed23 te, ktore kupiles sa oczywiscie oryginalne jak mniemam, ale widzialem, ze gosc ma sporo negatywnych komentarzy. Qrde chyba zaryzykuje, ale jak powtorzy sie sytuacja z anthara to bedzie mord normalnie :)

 

Pierwszy raz mi sie trafila na allegro taka kompletnie nieudana transakacja. Nie sprzedaje tych sluchawek zaden naprawde rzetelny sprzedawca?

 

Byly w jednym sklepie dostepne na zamowienie she 9501, ale po telefonie okazalo sie, ze juz nie ma ich w magazynie, zostaje wiec tylko allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekalem na swoje 3 tygodnie od anthara. Po licznych mailach (wszystkich z poczatku bez odpowiedzi) i kretynskich przepychankach niby teraz mam dostac zwrot pieniedzy. Na razie ich nie widze.

 

Speed23 te, ktore kupiles sa oczywiscie oryginalne jak mniemam, ale widzialem, ze gosc ma sporo negatywnych komentarzy. Qrde chyba zaryzykuje, ale jak powtorzy sie sytuacja z anthara to bedzie mord normalnie :)

 

Pierwszy raz mi sie trafila na allegro taka kompletnie nieudana transakacja. Nie sprzedaje tych sluchawek zaden naprawde rzetelny sprzedawca?

 

Byly w jednym sklepie dostepne na zamowienie she 9501, ale po telefonie okazalo sie, ze juz nie ma ich w magazynie, zostaje wiec tylko allegro.

 

sa oryginalne, mam przeciez dolaczona gwarancje phlipsa to wszystko wyjasnia. Zgadza sie ma negatywy ale she 9500 sprzedaje oryginalne a kontakt z gosciem mailem wzorowy i transakcja tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Thai fighter

 

Zauważyłem że miałeś do czynienia z cx300 i she9500. Prosiłbym o kilka słów porównawczych.

 

Nie ma co porównywać prawdę mówiąc. Philipsy są znacznie bardziej szczegółowe, naturalne, przyjemne. CX'y są dźwiękowo znacznie gorsze, jedynie mocniejszy bas niektórym może się spodobać, ale jest on również znacznie gorszej jakości, rozlazły i zlewa się ze średnicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekalem na swoje 3 tygodnie od anthara. Po licznych mailach (wszystkich z poczatku bez odpowiedzi) i kretynskich przepychankach niby teraz mam dostac zwrot pieniedzy. Na razie ich nie widze.

No to piękinie... ja na swoje od tego sprzedawcy czekam półtora tygodnia i też nic.... Coś mi się zdaje że to była sprzedaż wirtualnego towaru i teraz sprzedawca dopiero szuka po hurtowniach tych słuchawek. W hurtowniach nie ma to... kombinuje...

 

Behemot sprawa trochę sie ruszyła przez te kilka dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności