Skocz do zawartości

Philips She9500


Thai Fighter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 460
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pozwolę sobie napisać post pod postem dlatego że makaron2004 znowu wystawia Philipsy:

http://www.allegro.pl/item279291736_philip..._super_bas.html

 

I radzę się pośpieszyć jako komuś zależy... bo zauważyłem że kilu osobą zależy.

 

I pisać czy przyszły z poprzedniej akucji... bo ja czekam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeśli się decydować to na co? she9500 czy ep630?

Przeczytaj sobie spokojnie od początku ten wątek, znajdziesz tu sporo informacji na temat she9500 a potem podejmij decyzję - przecież nikt tego za Ciebie nie zrobi.

a i jeszcze o co chodzi z tym ze epki maja lepsza izolacje? tzn ze philipsow nie da sie uzywac na deszczu?

Czemu akurat na deszczu, co ma wspólnego izolacja z opadami? :lol: Chodzi o tłumienie dźwięków z otoczenia, Philipsy są otwarte więc teoretycznie nie tłumią - choć w praktyce nie jest źle a na pewno tę niedogodność rekompensuje dobre brzmienie. Zresztą jak wyżej - wzystko znajdziesz w tym wątku. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o deszcz... to słuchawki otwarte np. wpdanie kropka zaleje przetwornik i kiszka słuchawki do wyrzucenia a w Epach nic nie przecieknie bo są zamknięte :P O to chodziło :)

Fajny efekt w tych pilipsach jest jak wieje mocny wiatr i nie leci muzyka, albo wlasnie przerwa jest. Bardzo ciekawe wrazenie, wieje jak w gorach i tak fajnie swiszczy :P polecam :D Mysle, ze to wlasnie jeden z objawow otwartej konstrukcji.

 

Generalnie jak dla mnie strasznie neutralne sluchawki, wystrarczy ciut podbic bas i graja bardzo ladnie. Mam porownanie z Cresynami i Senskami mx 350 i zdecydowanie graja wlasnie najbardziej neutralnie jak dla mnie. Przy uzytkowaniu Philipsow strasznie zszedlem w dol ze wszystkim podbiciami EQ. Sa dosc szcczegolowe, w porownaniu do wyzej wymienionych sluchawek (wiem, ze to pchelki, ale cresyny graja naprawde niezle). Sa dosc ciche. To moje pierwsze dokanalowki i spodziewalem sie, ze bedzie mozna sluchac muzyki znacznie ciszej. Generalnie na Iriver T 10 slucham na 15, max dla mnie 18 przy czym na podobnym poziomie glosnosci slucham cresyny, mx 350 sa zdecydowanie najglosniej grajacymi sluchawkami z tej trojki.

 

Kabel jest bardzo miekki i czesto sie placze, trzeba generalnie strasznie z nim uwazac, jest dosc mily w dotyku za to, nie taki sztywny jak w cresynach. Niestety ta ******lka metalo podobna potrafi ciagnac w dol, ja zakladam taka mala spinke do wlosow zapinam ja do bluzy lub koszulki i jest git :P akurat tak fajnie sie opiera na tym metalu i wtedy juz pelna swoboda ruchu i kabelek super lezy :D

 

Nie mialem doczynienia z innymi dokanalowkami, ale bym te za taka cene polecil. Graja podobnie jak cresyny (wiadomo dzwiek jest inny z racji konstrukcji) tylko mniej basowo i sa bardziej szczegolowe od cresyn.

 

Szkoda, ze nie moge ich porownac do EP 630, bo to najczesciej polecane sluchawki w tej cenie, tez mialem kupic Ep 630, ale zdecydowalem sie na philipsy i nie zaluje generalnie.

 

Fajne jest tez etui na sluchawki i ta sakiewka, mam jeszcze Philipsy SHE 9800 i trzeba przyznac, ze philips robi naprawde estetycznie sluchaweczki, a te gadzety sa fajnymi dodatkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche tak z jajem to napisalem, bo fajne to jest na poczatku jako nowum ;) Przy silnym wietrze, to juz srednio. W ogole zalezy jakiej muzyki sie slucha, ale przy spokojniejszej czy klasycznej to prakrycznie wyklucza sluchanie w ruchu.

Zastrzeliles mnie, ze ten efekt wystepuje we wszystkich sluchawkach dokanalowych, myslalem, ze wlasnie ta konstrukcja pol otwarta philipsow to powoduje.

Tym bardziej nie widze teraz sensu drogich dokanalowek, gdzie w ruch sprawdza sie to srednio.

Zbieram na PX100 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki z popularnej już tu aukcji sa wporządku. Są bardziej szczegółowe od moich poprzednich czyli ep.630. A jeśli chodzi o izolację to heh zrobiłem taki mały zabieg który doś znacznie polepsza ją. Czyli po prostu założyłem na nie gumki z ep-630 iładnie gra i sie trzyma. Jedyną wadą jak dla mnie jest otwarta konstrukcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginały... nie mam podstaw do sądzenia że to podróbki... jest:

 

- karta gwarancyjna Philipsa z datą, podbita, lista punktów serwisowych czyli wszystko OK

- przedłużka, gumki, mini etui, skarpetka :P, blister z doklejoną polską instrukcją

- i grają jak najbardziej... porównanie mam do innych typów słuchawek, podróbki bym pewnie poznał...

- wykonanie jak to w Philipsie - jak chcą to zrobią tu stoi na bardzo wysokim poziomie

 

To w kwestii oryginalności. Ogólnie polecem też tego sprzedawcę na Gadu-gadu kontakt praktycznie wzorowy.

 

Słuchawki są bardziej ciemne niż jasne :P ale jakoś tak chyba bardziej żywo grają niż EPy z tego co pamiętam, porównania bezpośredniego nie mam. Srsy zjadają SHE9500 przestrzennością... nie wiem czy coś "pchełkowatego" czy "dokowego", dorówna Srsą w przestrzeni ale to zostawmy w spokoju. SHE9500 to na nie pewno przełom światowy jak Srsy :P ale dobrze się trzymają w uchu, grać też grają dobrze - idealne do biegania według mnie.

 

Chcecie jakieś bardziej szczegółowe porównanie do czegoś? Pełny zestaw mam pchełek to wyboru do koloru :P Taka potrzeba jest? Bo jednak coś o nich było pisane nie wiem czy się powtarzać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale powiedz coś więcej bo mam zamiar je kupić od "macarona2004". Ciekawe czy to oryginały ? :)

Wałkowane miliard razy: tak, sprzedaje oryginały z pisemną roczną gwarancją, pudełkiem i wszystkimi bajerami, najprawdopodobniej ostatnie miejsce gdzie da się jeszcze kupić w Polsce te słuchaweczki :) jeśli jesteś zdecydowany to kupuj póki są... Na merlinie trafiłem na 9501 (to samo, tyle że białe), ale nie wiem czy tylko figurują sobie radośnie czy faktycznie mają na składzie... Jeśli ktoś woli białe to niech się zainteresuje i da znać innym :) Od siebie powiem tylko tyle, że z Z5 grają całkiem sympatycznie :) zobaczymy co będzie z Clipem (o ile kiedykolwiek się pojawi w PL wersja 2 GB...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałkowane miliard razy: tak, sprzedaje oryginały z pisemną roczną gwarancją, pudełkiem i wszystkimi bajerami, najprawdopodobniej ostatnie miejsce gdzie da się jeszcze kupić w Polsce te słuchaweczki :) jeśli jesteś zdecydowany to kupuj póki są... Na merlinie trafiłem na 9501 (to samo, tyle że białe), ale nie wiem czy tylko figurują sobie radośnie czy faktycznie mają na składzie... Jeśli ktoś woli białe to niech się zainteresuje i da znać innym :) Od siebie powiem tylko tyle, że z Z5 grają całkiem sympatycznie :) zobaczymy co będzie z Clipem (o ile kiedykolwiek się pojawi w PL wersja 2 GB...)

Ciekawe jak zagrają na vibezie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie... SHE9500 nie są tak ciemne jak myślałem na początku... ale szczegółowość dosyć mała, przestrzeń też mało przestrzenna :P , ale separacja instrumentów bardzo dobra, bas trochę twardawy, niskiego basu mało, średniego najwięcej, wysokiego basu chyba troszkę za mało, średnica lekko ocieplona, góra dosyć czysta, nie sięga jakoś super wysoko ale jest ładna nie kaleczy uszu :) To tak pokrótce, wykonanie bardzo dobre, wyposażenie też, ciśnienia nie ma :) Jedno mnie denerwuje nie "wchodzą" głęboko, właściwie słuchawka krótka jest przez co mocno naciskają na małżowinę uszną na koniuszek (ten twardy) na zdjęciu gdzie wychodzi kabel od słuchawki przez co trochę nie wygodne są... Przy dużej głośności nie krzyczą ani za mocno nie basują... dość stonowane są.

 

Ogólnie za ~60 zł polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roche tak z jajem to napisalem, bo fajne to jest na poczatku jako nowum wink.gif Przy silnym wietrze, to juz srednio. W ogole zalezy jakiej muzyki sie slucha, ale przy spokojniejszej czy klasycznej to prakrycznie wyklucza sluchanie w ruchu.

 

To jest takie słowo jak nowum? :P Mówię także o potocznych, to pytanie retoryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności