Skocz do zawartości

Fanklub pchełek


Play

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo tego, że nie przepadam za mx500 uwielbiam Y100 za jakieś 3$. Tutaj na zdjęciu z absolutnie genialnie fajnym (pod pcheły) donglem równie niskobudżetowym muse HiFi chyba za 13 $. Świetny tani zestaw.... 2879ef72ada3682ee93e6dff6a723315.jpg

Wysłane z mojego 23021RAA2Y przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego, że nie przepadam za mx500 uwielbiam Y100 za jakieś 3$. Tutaj na zdjęciu z absolutnie genialnie fajnym (pod pcheły) donglem równie niskobudżetowym muse HiFi chyba za 13 $. Świetny tani zestaw.... 2879ef72ada3682ee93e6dff6a723315.jpg

Wysłane z mojego 23021RAA2Y przy użyciu Tapatalka


Szukałem na Ali tego dongla i nic w tym budżecie pod tą nazwą nie było.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz:
muse hifi M1


Ten dongiel często występuje w okazjach dnia kup za 50% lub kup 3 po 2 dolce itp.....

Wysłane z mojego 23021RAA2Y przy użyciu Tapatalka

Sklep np. Angeldac Audio Store

Wysłane z mojego 23021RAA2Y przy użyciu Tapatalka

Tu masz link:

 

https://tiny.pl/dmn43

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem i nie patrzyłem i nie porównywałem. Jeden klient z olxa z UA mi go polecił... kupiłem z tych okazji z Ali.
Mimo, że nie ma 4,4 czy regulacji głośności używam go bo gra super z pchłami. I po prostu go lubię. Wole jego brzmienie niż Hiby FC4. No i sztywno siedzi i jest mały.
ab1f238ac5bf3244556713f674315da6.jpg

Wysłane z mojego 23021RAA2Y przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz piszesz o iemach czy pchłach... ???

Wysłane z mojego 23021RAA2Y przy użyciu Tapatalka

Nie używałem iemów z donglami. Dla mnie to lipa.. nie pasuje mi.
Do iemów mam tylko A55 z softem MrWalkman.

Wysłane z mojego 23021RAA2Y przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, janek patufka napisał(a):

Mówisz piszesz o iemach czy pchłach... ???

ale co za różnica??  Z każdymi Avani gra tak samo do jednych modeli pasuje bardziej do innych mniej. Do pcheł akurat słabiej bo one rzadko kiedy atakują wyższą średnicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Birken napisał(a):

Czym się różnią Pro od zwykłych? Ma toto bas? 

 

Nie słuchałem zwykłych. De facto od kilku dekad nie słuchałem żadnych flatheadów, więc zupełnie nie mam porównania do jakichkolwiek innych pchełek obecnie na rynku.

 

Bas jest. Nie są dla bassheadów, ale mają bardzo przyjemny balans tonalny, i nawet technicznie są ok. Wszystko mi na nich dobrze brzmi. To cecha Focal Listen Wireless, którą bardzo lubię, i której nie spodziewałem się znaleźć tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rgodjYp.png
 
EB2S Pro. wow. just wow.
Przepraszam, że zapytam ale co to za wyjście 4,4 w tych słuchawkach? Znam małego i dużego jack-a ale wersji 4,4 gdzie i jak się stosuje. Rozumiem, że z racji zwiększonej średnicy będzie za duży do standardowego małego gniazda a za mały pod tą większą wersję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Matador napisał(a):

Przepraszam, że zapytam ale co to za wyjście 4,4 w tych słuchawkach? Znam małego i dużego jack-a ale wersji 4,4 gdzie i jak się stosuje. Rozumiem, że z racji zwiększonej średnicy będzie za duży do standardowego małego gniazda a za mały pod tą większą wersję.

ile lat siedziałeś? 

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Matador napisał(a):
W dniu 14.03.2024 o 23:17, unic0rn napisał(a):
rgodjYp.png
 
EB2S Pro. wow. just wow.

Przepraszam, że zapytam ale co to za wyjście 4,4 w tych słuchawkach? Znam małego i dużego jack-a ale wersji 4,4 gdzie i jak się stosuje. Rozumiem, że z racji zwiększonej średnicy będzie za duży do standardowego małego gniazda a za mały pod tą większą wersję.

 

4,4 to balans. Jeżeli nie masz źródła z wyjściem zbalansowanym, powinieneś brać 3,5.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Matador napisał(a):

Niby gdzie?

nie no tak pół żartem pół serio ale jakim cudem nie znasz do tej pory gniazd 4.4 oraz 2.5? Spora cześć sprzętów pokazywanych czy opisywanych na tym forum posiada wyjścia zbalansowane a realizowane są one właśnie głównie za pośrednictwem tych dwóch gniazd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no tak pół żartem pół serio ale jakim cudem nie znasz do tej pory gniazd 4.4 oraz 2.5? Spora cześć sprzętów pokazywanych czy opisywanych na tym forum posiada wyjścia zbalansowane a realizowane są one właśnie głównie za pośrednictwem tych dwóch gniazd. 
To, że czegoś nie wiem nie oznacza, że nie mogę zapytać i się tego dowiedzieć.
Nie jest problemem niewiedza a brak chęci do nauki i rozwijania się.
ps. Nie sledzę forum tak jak Wy tylko od czasu do czasu tu zaglądam.
Gdzieś, gdzie nie dociera cywilizacja default_biggrin.png
Ojjj błysnąłeś taktem tak jak ja wiedzą.
Tylko ogłady ciężej się na stare lata nauczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Matador napisał(a):

o, że czegoś nie wiem nie oznacza, że nie mogę zapytać i się tego dowiedzieć.

dlatego było pół serio a druga połowa to żart 😉 A ostatecznie znalazło się także krótkie wyjaśnienie

 

 

Edytowane przez Birken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szanowni pchełkowicze czy możecie polecić jakieś gąbki? Moje kochane Vido poczuły wpływ czasu i z gąbek niewiele zostało. Potrzebowałbym czegoś cienkiego byleby to nie była ta tandetna rzadka, ostra  gąbka co wygląda jak taka do kąpieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2024 o 15:19, Birken napisał(a):

czy możecie polecić jakieś gąbki?

200 sztuk - na długo starczy :) 

https://www.amazon.pl/gp/product/B09P7Y1LX5/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2024 o 15:19, Birken napisał(a):

Szanowni pchełkowicze czy możecie polecić jakieś gąbki? Moje kochane Vido poczuły wpływ czasu i z gąbek niewiele zostało. Potrzebowałbym czegoś cienkiego byleby to nie była ta tandetna rzadka, ostra  gąbka co wygląda jak taka do kąpieli.

https://pl.aliexpress.com/item/32671911259.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.169.48ff1c24sj7K59&gatewayAdapt=glo2pol

 

te są ok, mam je

Edytowane przez meehooj
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności