Skocz do zawartości

FLC Technology FLC8 i FLC8S - 36 brzmień w jednym


all999

Rekomendowane odpowiedzi

ten odpryśnięty lakier ....to wina pogody

".... – No, ubierasz się pan. – W płaszcz – jak pada. Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu? – Fakt!" ....."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką cenę to już chyba lepiej od forzy albo Jimmiego ;-).

 

Sent from my A0001 using Tapatalk

 

Dla dotychczasowych posiadaczy FLC cena spada do 80-90$. Ja jednak wolałbym dołożyć do Jimmiego.

 

http://www.head-fi.org/t/777158/flc-technology-flc8-and-flc8s-impressions-thread/270#post_12082914

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym nie zaryzykował. A kabel od Jimmiego(srebrny) faktycznie taki sztywny?

 

 

Sent from mobile.

 

Nie ma tragedii, ale zdecydowanie jest to kabel domowo/biurowo/hotelowy. Jeśli potrzebuję użyć ich na zewnątrz, przepinam się na stokowy, ale brzmieniowo różnica jest odczuwalna. Oczywiście na zewnątrz nie ma to żadnego znaczenia.

 

Mój własnie się przerabia na balans do połączenia z Opusem. Różnice są kosmetyczne, ale jednak na balansie jest nieco szerzej i lżej.

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja też bym nie zaryzykował. A kabel od Jimmiego(srebrny) faktycznie taki sztywny?

 

 

Sent from mobile.

 

Nie ma tragedii, ale zdecydowanie jest to kabel domowo/biurowo/hotelowy. Jeśli potrzebuję użyć ich na zewnątrz, przepinam się na stokowy, ale brzmieniowo różnica jest odczuwalna. Oczywiście na zewnątrz nie ma to żadnego znaczenia.

 

Mój własnie się przerabia na balans do połączenia z Opusem. Różnice są kosmetyczne, ale jednak na balansie jest nieco szerzej i lżej.

 

Przepinanie - Forrest W. pisał żeby nie eksploatować nadmiernie gniazd w dokach, bo mogą się wyrabiać ( luzy ).

Dmuchał na zimne czy faktycznie coś w swoich FLC już zauważasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób takie ryski na nich, jak więźniowie zamiast kalendarza, po każdej wymianie - zobaczymy ile wytrzymają

Teee, mądrala ;)

Nie ma nic do śmiacia :P

Ile razy przepinałeś kabelki ? Jak z 50 to możesz sobie drwić :angry:

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście obecną cenę słuchawek? http://www.lendmeurears.com/flc8s-blue/

Czy ona tak wzrosła, czy to mnie się coś pozajączkowało? Bo mam wrażenie że jakieś dwa miesiące temu było sporo taniej.

Widzieliście obecną cenę słuchawek? http://www.lendmeurears.com/flc8s-blue/

Czy ona tak wzrosła, czy to mnie się coś pozajączkowało? Bo mam wrażenie że jakieś dwa miesiące temu było sporo taniej.

 

Mój błąd, cena była ustawiona w dolarach, ale singapurskich ?

Edytowane przez haqb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście obecną cenę słuchawek? http://www.lendmeurears.com/flc8s-blue/

Czy ona tak wzrosła, czy to mnie się coś pozajączkowało? Bo mam wrażenie że jakieś dwa miesiące temu było sporo taniej.

Singapurskie dolany są ustawione = 350$ muricańskich kosztują. Dwa miesiące temu były na promocji po 250.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odkopując temat, chciałem zapytać, czy ktoś z was próbował kabla hybrydowego od Jimmiego Smoka? :D Polecany widzę, że jest sreberkowy, a jak z hybrydą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O hybrydach nic nie wiem.Sreberko bardzo All chwalił, a Pan Owca pisał do mnie niedawno tak :

 

"Nie chcę namawiać na zakup, ale ten kabelek JD to majstersztyk. Na nim FLC osiągają już poziom dobrej stacjonarki. Słuchając ich nie mam nawet ochoty włączać mojego stereo (Marantz CD6005 + PM6005 + Dynaudio DM2/7). Coś niesamowitego. Nie jest to subtelna różnica, na stocku ucieka jakieś 25% dźwięku. Polecam się zaopatrzyć i zapomnieć o innych słuchawkach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lecę na stocku, bo raz, że nie wyobrażam sobie, że FLC8 mogą zagrać lepiej.

Dwa, tyla piniendzy za kabelek ;)

Z tym, że sreberko kupię, ale czekam aż mnie audionervosa złapie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O hybrydach nic nie wiem.Sreberko bardzo All chwalił, a Pan Owca pisał do mnie niedawno tak :

 

"Nie chcę namawiać na zakup, ale ten kabelek JD to majstersztyk. Na nim FLC osiągają już poziom dobrej stacjonarki. Słuchając ich nie mam nawet ochoty włączać mojego stereo (Marantz CD6005 + PM6005 + Dynaudio DM2/7). Coś niesamowitego. Nie jest to subtelna różnica, na stocku ucieka jakieś 25% dźwięku. Polecam się zaopatrzyć i zapomnieć o innych słuchawkach"

Ja oceniłbym te różnice na 15-25%. To bardzo dużo i ja nie mam żadnych wątpliwości że zmiany są odczuwalne. Hybryda jest trochę bardziej elastyczna, może niedługo sprawdzę ją z FLC.

 

Powrotu do stocka nie ma:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę brzmienie kabli ze srebrem :>

 

A prawda jest oczywista i tylko jedna - im gorszy kabel stockowy i większa podatność słuchawek na oddawanie charakteru źródła tym większa różnica przy zaopatrzeniu się w customowy... do tej pory największą różnicę miałem wśród IEMów na ER4 i szczerze wątpię bym kiedyś usłyszał większą ;)

Edytowane przez crysis94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi all999 podesłał swoje FLC, to nie bardzo mi się chciało słuchać na stockowym kabelku - różnica w ilości detali i kontroli nad dźwiękiem zdecydowanie zauważalna i chyba jednak warta dopłaty jeśli chcemy coś więcej od oryginalnych FLC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności