Skocz do zawartości

Astell&Kern - odsłuchy i filozofia drogiego portable


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszy czy nie słyszy, jego brocha. A stwierdzanie, że jest "ofiarą marketingu" i tak dalej jest strasznie krzywdzące. Osaczacie go strasznie, podobnie jak szczygła (szczygła? szczygieła?), a dla niego, jak krz wspomniał, istotne są też aspekty niezwiązane stricte z dźwiękiem.

Nikt z Was nie chciałby w miarę możliwości mieć drogiego garnituru szytego na miarę, żeby mieć gwarancję, że nikt nigdzie takiego samego nie będzie mieć? Albo innej fanaberii? Dajcie żyć.

Żeby nie ciągnąć off-topa: Ktoś testował ten dedykowany wzmacniacz i napisze co to cudeńko poprawia?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.mp3store.pl/topic/132491-wulkan-i-jego-rozwazania-o-koleracji-lepszosci-i-pieniedzy/#entry1250663

 

poniewaz watek moj zamkniety - to tu postaram sie przeprosic... bo faktycznie nie zauwazylem ze taki watek offtopowy zostal wydzielony. Acz tu jest tylko o AK, mi chodzilo nie o OT Astellowy a OT Wulkanowy.

Za bledy ortograficzne - na szybko pisane, wstyd, pare baboli popelnilem :)

 

Co do zarzutu, ze wycieczka osobista - zlezy od definicji. Dla mnie to nie jest w zadnym wypadku osobista przeciwko konkretnemu czlowiekowi, a przeciw praktykom i jest to w tym poscie wyjasnione w ostatnich akapitach. Poniewaz mam o tym czeste spiecia z Wulkanem to tez specjalnie dla tej sytuacji temat zalozony. Czy moze to byc odebrane jako prowokacyjne... mozliwe. Ale intencja nie byla prowokacja, acz chec wyrazenia swojej opinii. A nie chcialem tego robic w watku o AK, aby nie lamac regulaminu. Tak jak sa imienne watki o spory komisowe, tak zalozylem imienny watek o spory ideologiczne. Nie widze w tym roznicy.

 

@WojtekC - jesli masz potrzebe zaloz podejscie i wytknij moje kontrowersyjne wypowiedzi o sprzecie - chetnie tam podyskutuje. Nie wiem... np. "grubbbego nieobietkywne spojrzenie na dt990". Bo ostatnio pamietam w tym temacie byly kontrowersje. Nie ma problemu... nie obraze sie i nie uznam tego za obrazliwe. Wulkan sam nie raz mowil ze dla niego wprost pieniadze to jakosc wiec nie widze nic obrazliwego w moim poscie.

Nie napisalem nic co by nie bylo prawda...

 

@Evil - a raportowania nikt nie ukryl - ale nie bylo moja intencja przy zakladaniu tematu aby posprzatac watek AK ale aby miec watek gdzie tez sam moglbym w polemike wchodzic nie zasmiecajac watkow merytorycznych. A jak wspomnialem tego nie skojarzylem, a i po drugie temat tez nie do konca pasuje.

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.mp3store.pl/topic/132491-wulkan-i-jego-rozwazania-o-koleracji-lepszosci-i-pieniedzy/#entry1250663

 

poniewaz watek moj zamkniety - to tu postaram sie przeprosic... bo faktycznie nie zauwazylem ze taki watek offtopowy zostal wydzielony. Acz tu jest tylko o AK, mi chodzilo nie o OT Astellowy a OT Wulkanowy.

Za bledy ortograficzne - na szybko pisane, wstyd, pare baboli popelnilem :)

 

Co do zarzutu, ze wycieczka osobista - zlezy od definicji. Dla mnie to nie jest w zadnym wypadku osobista przeciwko konkretnemu czlowiekowi, a przeciw praktykom i jest to w tym poscie wyjasnione w ostatnich akapitach. Poniewaz mam o tym czeste spiecia z Wulkanem to tez specjalnie dla tej sytuacji temat zalozony. Czy moze to byc odebrane jako prowokacyjne... mozliwe. Ale intencja nie byla prowokacja, acz chec wyrazenia swojej opinii. A nie chcialem tego robic w watku o AK, aby nie lamac regulaminu. Tak jak sa imienne watki o spory komisowe, tak zalozylem imienny watek o spory ideologiczne. Nie widze w tym roznicy.

 

@WojtekC - jesli masz potrzebe zaloz podejscie i wytknij moje kontrowersyjne wypowiedzi o sprzecie - chetnie tam podyskutuje. Nie wiem... np. "grubbbego nieobietkywne spojrzenie na dt990". Bo ostatnio pamietam w tym temacie byly kontrowersje. Nie ma problemu... nie obraze sie i nie uznam tego za obrazliwe. Wulkan sam nie raz mowil ze dla niego wprost pieniadze to jakosc wiec nie widze nic obrazliwego w moim poscie.

Nie napisalem nic co by nie bylo prawda...

 

@Evil - a raportowania nikt nie ukryl - ale nie bylo moja intencja przy zakladaniu tematu aby posprzatac watek AK ale aby miec watek gdzie tez sam moglbym w polemike wchodzic nie zasmiecajac watkow merytorycznych. A jak wspomnialem tego nie skojarzylem, a i po drugie temat tez nie do konca pasuje.

 

 

 

Posortowałem odpowiedzi na określone zagadnienia, bo poruszyłeś kilka osobnych aspektów całej sprawy. Post ten to tylko i wyłącznie moja interpretacja zajścia i tok rozumowania, opisany jak najbardziej szczegółowo, abyś miał szansę go poznać i - mam nadzieję - zaakceptować. Forma publiczna jest po to, aby nie trzeba było tego już więcej z nikim przerabiać.

 

 

Zdanie o drugiej osobie

Zapewne każdy z nas ma o kimś niepochlebne zdanie, zapewne wielu użytkowników ma takową opinię o mnie, jak również i ja o innych, zwłaszcza tych, którzy przez lata w podzięce za wiele różnych przyjaznych gestów podziękowali mi w bardzo niemiły sposób. Z tym że nie manifestuję tego na forum w żaden sposób, ani również na blogu staram się tego nie czynić. Nie wybaczyłem (i pewnie jeszcze przez wiele lat nie będzie mnie na to stać), ale idę dalej i robię swoje siedząc pod swoim kamieniem. Po pierwsze aby nie zniżać się poniżej pewnego poziomu, po drugie aby nie siać niepotrzebnego fermentu, po trzecie aby nie marnować czasu, którego wiecznie nie mam. To są tylko i wyłącznie moje osobiste opinie i nikomu zapewne nie zależy na ich poznaniu, tak samo w drugą najpewniej stronę. Gdybym to zrobił, bardziej by to myślę świadczyło o mnie.

 

 

Osobistość wątku

Naprawdę trudno jest interpretować założony temat inaczej niż personalnie, jeśli formułujesz go nie jako ogólny i traktujący o konkretnym zagadnieniu, a wymierzony w konkretnego użytkownika (a z którym miałeś już na pieńku i przyznajesz się do tego otwarcie). Przejrzałem temat AK380 i dorzuciłem tu ostatni spam, jaki został tam naprodukowany, aczkolwiek nie umknęło mojej uwadze, że bardzo często apelowałeś o koniec OT i nikt nie słuchał, także jest to mocną okolicznością łagodzącą.

 

W takiej sytuacji jednak należało czym prędzej raportować, aby nie okazało się, że to właśnie Wulkan wycofał się z OT szybciej od Ciebie. Tymczasem zakładając wątek na Wulkana wyszło, że awanturnikiem jesteś Ty. Jeśli chcesz się z nim rozmówić, to najlepiej na PW, a nie przy pełnej publice z popcornem w rękach, no bądźmy poważni. Jeśli więc są jakieś spięcia z Wulkanem czy innym użytkownikiem, rozstrzygnijcie to Panowie po dżentelmeńsku na PW albo spotkajcie się by rozwiązać sprawę w mniej cywilizowany sposób (tj. ręcznie).

 

Założenie wątku na Twój temat poczytałbym tak samo i bronił z kolei Twojej osoby. Sam również miałbym Ci do zarzucenia sporo odnośnie DT990 i nieobiektywnego na nie spojrzenia, ale poza polemiką w Fanklubie kompletnie nie w głowie mi taka dziecinada - z szacunku do Ciebie, Twojego zdania, jak również przekonania, że masz całkowite prawo słyszeć własnymi uszami oraz kupować własnym portfelem. To że się z nim nie zgadzam to całkowicie osobna kwestia, której tu nie łączę.

 

 

Spór ideologiczny

Nie ma on nic wspólnego ze sporem zakupowym. Tam jest najczęściej problem mający znamiona oszustwa lub nawet kradzieży, a także ryzyko, że inni forumowicze się nadzieją na minę. W waszym przypadku wybacz, ale takie głupoty jak ideologia nie mają startu do problemów, jakie przewracają się w tamtym dziale. To dwie osobne kwestie i kategorie. Wolność wypowiedzi i przekonań jest zagwarantowana konstytucyjnie, nie wyrządza to szkody nikomu, jeśli nie prowadzi do konkretnych czynów lub decyzji mogących narazić drugą osobę na szwank lub stratę materialną. Dlatego szkodliwość Wulkana podejścia do życia jest zerowa i stawianie jej na równi z np. Alem Bundym i jego szwindlem na 6 kafli jest delikatnie mówiąc nie na miejscu.

 

 

Temat drogiego audiovoodoo

Porzucając jednak kwestie personalne występujące w każdym z tych elementów, spróbuję odnieść się do sensu tego, co próbowałeś podjąć tematycznie. Temat o stadionach piłkarskich, strukturach kryształu i rurkach z kremem jedzonych na placu w Wenecji jest niekończącym się pojazdem po ludziach, których pasja pochłonęła do takiego stopnia, że przesłania zdrowy rozsądek. Wiele rzeczy napisanych w temacie o AK380 mógłbym sklasyfikować jako "kompletne bzdury z pogranicza psychoakustyki wymieszanej z niebezpieczną wręcz podatnością na marketing i sugestię, przy których nie ma sensu wzywać lekarza, tylko od razu trzeba biec po księdza". Mimo to uważam, że nikt nie ma prawa zakazywać tym osobom słyszeć to co słyszą i kupować to, co kupują. To że ja nie kupiłbym żadnych podkładek pod kable i audiofilskich stolików już nawet nie z powodu tego, że 1000-krotnie przekroczyłbym koszt chociażby swoich kolumn (przypomnę, że to vintage za 650 zł), a z powodu czystego rozsądku i logiki, nie oznacza automatycznie, że osoba to czyniąca jest idiotą. Jakoś potrafię przejść obok osób wydających dziesiątki tysięcy na sprzęt audio i wierzących w demagnetyzery, stojaki pod kable, wygrzewarki interkonektów i podkładki antywibracyjne. Ja nie wierzę, ale dopóki nie wchodzą mi na głowę, dopóty nie mam wobec nich pretensji. To wolni ludzie i jeśli zadowala ich audio z takiego pułapu, to spoko.

 

 

Tzw. "osobliwi" użytkownicy

Mamy na forum kilka takich osobliwości, które czasami aż kuszą, żeby je skomentować. Ale regulamin nie karze za mądrość, głupotę czy decyzje zakupowe. Regulamin jakości treści generowanej na forum ani jej prawdziwości w ogóle nie weryfikuje. Dopiero gdy zaczyna to podchodzić pod ewidentny trolling lub szkodliwe doradzanie (głównie w Zakupowym), należy reagować (tj. raportować). Wulkan, szczygieł i reszta mają prawo do swoich wypowiedzi, aczkolwiek poza sporadycznymi wyjątkami widziałem, że to oni właśnie byli atakowani. Co z tego że facet wziął kredyt na AK380? Ważne że Ty nie wziąłeś. Ważne że ja nie wziąłem i nie wezmę. Zamiast pisać, że jest idiotą, bo wziął kredyt (przykład), można napisać że po prostu nie pochwalasz takiego postępowania bo przeczy kompletnie tak Twoim zasadom, jak i zdrowemu rozsądkowi, którym się kierujesz. Każdy kto to przeczyta i potrafi rozumieć słowo pisane, najprawdopodobniej wyrobi sobie od razu odpowiednie zdanie i będzie wiedział po czyjej stronie stoi słuszność. Nie ma potrzeby zakładać specjalnie wątków, aby go ośmieszyć i przesadnie troszczyć się o myślenie maluczkich.

 

 

Także to by było na tą chwilę tyle z mojej strony. Mam nadzieję.

Edytowane przez EvilKillaruna
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tylko usunął:

"albo spotkajcie się by rozwiązać sprawę w mniej cywilizowany sposób (tj. ręcznie)"

bo to nawóływanie do przemocy.

 

Przestań proszę. Nie nawołuję do przemocy, tylko do opamiętania się. Celowo umieściłem powyższe zdanie w swojej wypowiedzi, aby zaznaczyć dobitnie kontrast między takim finiszem, a normalnym załatwieniem sprawy, która jest dla mnie głupstwem. To tylko sprzęt audio i dwa różne podejścia do jego tematyki, zaś Panowie próbują traktować ją jak coś osobistego i kwestię życia i śmierci. Niech sobie dadzą po policzku wg starodawnego obyczaju, otrzeźwieją, potem podadzą sobie ręce i porozmawiają jak ludzie.

Edytowane przez EvilKillaruna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorośli to nie znaczy, ze jesteśmy dojrzali .

Ludzie wypowiadają się tu na tematy o których nie maja żadnego pojęcia praktycznego .

Trochę to jak wróżenie z szaszetkowanych fusow .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ze to bylo troche szczeniackie z mojej strony to nie przecze.

Statnio chyba mam okres ;) wkurza mnie niemilosiernie czytanie o technologi laserowego wycinania kabla do pradu z dziesiat tydiecy w watkach do tego nie przeznaczonych.

Tak jak mowilem... Nie zabraniam ani nie krytykuje zadnej odmiennosci ale nie toleruje obnoszenia sie z tym. W zadnym aspekcie.

Chce sie ubierac u prady. Sie ubieram. I mowie ze mi najbardziej sie podoba. Ale nie pikietuje ze najlepsze dlatego wybralem. Chce byc zoofilem to jestem. Ale nie wyjde na ulice z tym... I takie tam dzis mam przemyslenia:)

Wiec jak wulkan jak sam mowi nie potrzebuje jakosci. A cudownych opisow. Niech to mowi i niech sie tym podpiera. Ale nie w merytorycznym watku o,sprzecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grubbby

Godny podziwu samokrytycyzm (szczerze i bez przekąsu).

 

Ale równie dobrze możesz sformułować zarzut w moim kierunku, że obnoszę się z K240 DF po forum, podczas gdy osób u nas je mających jest chyba raptem kilka (choć pamiętam jedynie że Marek je ma z tegoż grona). A czyniłem to jeszcze przed re-nominacją i była ku temu parokrotnie sposobność (aczkolwiek uważam je za sprzęt milion razy bardziej wartościowy niż AK380 i wycinane zdolnościami parapsychicznymi kable zasilające i jest to zasadnicza różnica, że nie muszę sobie niczego wmawiać i oszukiwać samego siebie, żeby poczuć się lepiej po ich zakupie).

 

Wulkana rozumiem z takiego samego względu, jak posiadaczy Porsche - ma towar jakby nie patrzeć ekskluzywny i dla wielu niedostępny, czy to ze względu na cenę, czy blokadę sumienia / rozsądku. Ma go i chce się nim pochwalić, chce zostać zauważonym, docenionym, użytkownikiem premium™ itd. Bardzo dobrze, że chwali się AK380 w wątku o AK380. Reszta jego sprzętu za grube tysie - też spoko, póki ma jakikolwiek związek z tematem. Nie widziałem żadnego tematu rozpoczętego przez Wulkana pt. "Elo plebsofrajerzy, poczujcie zaszczyt pisania ze mną na jednym forum", nie widziałem specjalnego lansu i parcia na szkło (chyba że coś przeoczyłem). Ale tak jak on może o tym pisać, tak samo Ty możesz pisać o DT990, MusicHallu, WBA czy 3170, bez względu na to co sądzą inni. Ma to nawet swoje określenie - "tolerancja".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chce byc zoofilem to jestem. Ale nie wyjde na ulice z tym...

 

a7aec8cd24278a99cc2c717098611c0a.jpg

 

 

Tak poważnie:) Trochę wulkana rozumiem, właśnie zastanawiam się nad Galaxy S6 Edge +. Wart tych pieniędzy? Zdecydowanie nie, ale chcę go! W audio jest jeszcze gorzej...

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w sumie fajne, że jest ktoś odważny , kto mimo wielu słów innych ludzi , idzie swoją drogą nie szkodząc nikomu. No chyba,że zarazi swoim optymizmem kogoś, kto kupi sobie coś podobnego. No ale takiego sprzętu nie kupuje się bez odsłuchu... Poza tym nasz Kolega słyszy zalety tego sprzętu i o tym pisze. On słyszy, inni albo nie słyszą albo uważają, że aż tyle nie warto za to płacić. I OK.

 

A ja żałuje , że Astell poszedł aż tak daleko z cenami. Zamiast pozostać w rejonie 5000 zł. Trochę osób ma 100 i 120. Podobnie mogłoby być z MK II i 240. Ale aż tak fajnie nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spoko - niech bedzie odwazny, tez nie bronie nikomu kupowac rzeczy przewartosciowanych - tak jak przyklad all999 sam tak czasem robie.

ale nigdzie tego potem sobie nie tlumacze ze wcale nie jest przewartosciowane a najlepsze na swiecie. jak obiektywny test wskazuje ze krocej trzyma na baterii, mniej wydajny itp to kuzwa nie neguje ze testy na pewno zle robione - vide niechec do ABX, negowanie krotkotrwalosci pamieci muzycznej, negowanie wplywu innych zmyslow na percepcje dzwieku itd itp.

a niestety wulkan co chwile to robi - dodatkowo jeszcze piszac 10 razy to samo i dodatkowo w watku merytorycznym !

o to mi tylko chodzi.

napisal by raz "kupilem ak380, mi sie bardzo podoba, ciesze sie bo jestem jeden z niewielu w polsce, mi graja fajnie z roxanne, trudno ze Wam nie podeszly ze sluchawkami na jakich sluchaliscie. Ja jestem zadowolony!" i byl by spokoj. Ale nie... ze napedza kuzwa audeze, hifimany, ze kuzwa jest najlepsze a jak nie gra to sluchawki za slabe do tego sprzetu.

No pierdziele. Ilez mozna to znosic takie dziecinne dowartosciowywanie siebie.

Takei audiofilski sposob na przedluzenie penisa czy co? kaman. Tez tak robie, tez sobie przedluzam czlonka niektorymi zakupami ale wiem o tym i jestem tego swiadom i trzymam to dla siebie... a nie wyma****e tym przedluzeniem ludziom przed oczami... uspraweidliwiajac sie czy co? kupilem drogie markowe buty, ******scie ladne, ale nei macham kuzwa ze jak dla Ciebie sa niewygodne to znaczy ze macie krzywe nogi bo buty sa najlepsze. alez mi porownanie wyszlo... niech mnie :)

 

Tak - na przyklad ostatnio lubie przewartosciowane buty, "firmowki". I kupuje bo mi sie podobaja. Nie sa lepsze, nie sa wygodniejsze, sa przewartosciowane. Ale mi sie podobaja. Ot co.

I w watku o butach nie bede pisal ze sa najlepsze bo cena to czyni. Ze producent mi obiecal skore z kangura . Ha nie zart... mialem kiedys koreczki ze skory kangura - drogie w cholere ale przynajmniej tam nie oszukiwal producent i wytrzymaly mega dlugo w mega "miekkim" i komfortowym stanie tej skory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że ten temat tak skończy ... niedługo nie tylko tematy o beatsach trzeba będzie zamykać na starcie, ale i o AK, bo liczba użytkowników z nerwicą wzrośnie :|

 

Ludzie ... więcej dystansu do tego co inni piszą mniej do tego co wy sami piszecie. W innych aspektach mogą mieć swoje zdanie, a o AK nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może odpuść i pozwól mu się wypowiadać o ak380 w temacie o tym odtwarzaczu. Niech ma swój kącik. Przecież nie musisz zaglądać do tego tematu i za każdym razem odpowiadać na jego posty.

Co tobie zależy? Widzisz, że to 'romantyk' wiec argumentami nie zmienisz jego podejścia. Coś mu się podoba i koniec. Może nawet napisać, że ak380 grają mu super z AKG k340 lub k1000.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydlugo mi wyszlo. Chodzi o moim zdaniem przegiecie w powtarzaniu mantry o wartosci csegos bez zadnego wniesienia merytorycznego do tematu.

Nie jest to tez pierwszy temat gdzie ni z tego ni z owego pojawiaja sie grajace stoliki, kable zasilajace za grube tysie czy stozki pod te kable! Nie bronie tego lubic i kupowac ale nie wciskac tego w kazde tematy forum. Inna kwestia ze to po prostu bajki i powinnismy moim zdaniem na tym forum to jednoznacznie tepic. Bo forum ma miec wartosc merytoryczna, wrecz edukacyjna... A to zdecydowanie tej misji szkodzi.

Jesli wulkan ma racje to niech zalozy watek i wytlumaczy zasade dzialania. Fizyka, moze wrecz i chemia... Bo cuda to nie sa. I wtedy mamy wilk sytybi owca cala czyli powazne forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie stolików, podkładek i innych nie zamierzam się wypowiadać bo po prostu nie sprawdzałem ich wpływu na dźwięk. Dla mnie to bujda i audiovodoo ale mogę dopiero się o tym wypowiadać kiedy sprawdzę.

A wulkan nie musi przecież tłumaczyć tego od strony fizyki jeśli się na tym nie zna. Ale z drugiej strony to chyba jedyny sposób aby mógł udowodnić nam ( nie wierzącym) w swoją rację ;-).

 

Ciekawe, że zawsze jest takie oburzenie gdy chodzi o drogie zabawki a nie gdy mowa o tanich słuchawkach itp. :-). Jedni mogą to tłumaczy kolokwialnie bólem dupy a inni walką z dojeniem ludzi na grube kwoty, prawda jest gdzieś po środku.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dam, dokładnie tak.

 

 

 

@Grubbby, moja prawda jest najmojsza? Wulkan nie musi się z niczego tłumaczyć, póki jest nieszkodliwy dla innych i nie atakuje nikogo w swoich postach. Ty robisz to notorycznie, osiągając przy tym apogeum nietolerancji i audiorasizmu. Nie musisz czytać jego postów, nie musisz odpowiadać na jego posty, nie musisz nikogo edukować na siłę, jak też nikt nie musi wierzyć w to samo, co Ty czy ja. Na forum jest opcja Ignore posts, więc w oczy kłuć nie musi.

 

Ciekawe czy sam byłbyś w stanie obronić swoje tezy w taki sposób, gdyby kilku prawdziwych znawców tematu wzięło Cię w magiel. Ciekawe, czy nie broniłbyś się właśnie tym, że masz prawo do swoich osądów i nie musisz się z nich przed nikim tłumaczyć. Zauważ, że hobbystycznie testuję sprzęt audio, sporo już tego przekopałem i jakoś nie mam problemu z egzystencją Wulkana i podejmowanej przez niego tematyki pełnej zwykłej psychoakustyki. Może dlatego, że mając często słuchawki o skrajnie różnym brzmieniu, potrafię się do nich w dużym stopniu przysposobić i nie oceniać ich tylko z jednej, własnej perspektywy. Nie widziałem aby wciskał swoje audiovoodoo w gardło każdemu w każdy temat na forum. Offtop zawsze można raportować, bez potrzeby bawienia się w szeryfa.

 

Dajmy też sobie spokój z tą misyjnością forum. To tylko platforma dyskusyjno-towarzyska, na której sobie rozmawiamy o różnych rzeczach. Nie żadne wiki itd., choć mp3store niektórzy ewidentnie próbują wyczarować sobie na platformę handlową do łapania klientów. Na każdym forum na jakim byłem ostatecznie takie misyjne podejście kończyło się zarzutami o agresywną moderację, komunę, cenzurę i nastawanie na wolność słowa. Czujesz potrzebę spełniania misji - realizuj ją samodzielnie na muzostajni czy innej platformie. Tam Wulkana, szczygła i innych możecie sobie banować i wykrajać z komentarzy jak chcecie. Na tym forum jednak przede wszystkim szanujemy odmienność gustów i przekonań, bo tyle ile użytkowników, tyle koncepcji na dźwięk. Nawet jeśli wydają się pozbawionymi sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności