Skocz do zawartości

Astell&Kern - odsłuchy i filozofia drogiego portable


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie mialem to pisac... Smiejemy sie jest git. Nagle ktos rzucil,zart ze to moze nie przeciwnicy a zwolennicy to juz powazne oburzenie...

PARANOJA

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oburzyłem się. Stwierdziłem fakt bo o dziwnych powiązaniach czy też podtekstach pisali przeciwnicy AK. Tylko tyle. Nagle się okazuje, że to ja jestem ten zły. Kali ukraść to dobrze, ale Kaliemu ukraść duża zła rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, Wojtek, spoko. Chyba chodzi o to, że odwrotnie, bo miałeś rację, tylko my coś tam snuliśmy bez sensu o zwierzętach, Ty celnie to wytknąłeś. Także chyba powinniśmy się po obydwu stronach zaśmiać się pod nosem i skończyć temat cośtamILF :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego portal, jak to ktoś wcześniej napisał, komercyjny, jego prawo. Każdy natomiast może sobie wyrobić zdanie o jego niezależności i rzetelności. Przyznam się, że ja traktuję jego recenzje z przymróżeniem oka, ale lubię je czytać. Podoba mi się jezyk, podoba mi się emfaza. Szczególnie lubię sobie poczytać o sprzęcie, który mam, jak słuchając na nim muzyki anioły otwierają niebiosa soniczne, a gołębie dźwięków wzbijają się do lotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poznikaly? Ja widze nadal wszystkie:

http://hifiphilosophy.com/stellkern-amp-ak380/#comment-302914

 

Moze zmienil na tryb private? Czy tez widzicie?

 

@Evil... bac sie :ph34r:

 

Sam sie siebie zaczynam... zwlaszcze ze juz wczoraj mowilem ze koncze... dzis znow mowie ze juz koncze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę.

 

 

Moim zdaniem obrałeś sobie zły cel. Założyłeś, że uda Ci się przekonać swojego rozmówcę do swoich racji. Jeśli on wierzy w to co robi - awykonalne. Jeśli uważa to za absolut wypracowany przez lata - awykonalne. Jeśli ma z tego na chleb - awykonalne. Po prostu czasami należy przyjąć do wiadomości, że druga strona niczego nie przyjmie do wiadomości. A czy to złe czy dobre, że się tak trzyma własnych przekonań i metodologii, nie mnie oceniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie - absolutnie to nie byl moj cel.

jak mowilem w penym momencie mialem nadzieje ze mi wyjasni, ze cos wie. Jak nabralem podejrzen ze to bujdy celem bylo pozostawienie pod artykulem dyskusji ktora czytelnikowi da poglad co de facto p.Ryka wie a co jest bojda na resorach (bo czy klamstwem jawnym czy zadufaniem w swoje zdolnosci to nie mnie osadzac).

Moim zdaniem juz widac w tej dyskusji jaki jest poziom wiedzy, kiedy nastapilo juz zupelne mieszanie pojec przez p. Piotra i znow oparcie sie ze slyszy. Takze juz mission accomplished.

Wiem ze i tak romantyczni czytelnicy dadza wiare panu Piotrowi no ale coz :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle ze opieranie sie na swoich tezach co bardzo odwazne dla mnie poprostu naduzycia - vide najlepszy na swiecie. Spytalem czuy slyszal wszystkie... dostalem odpowiedz ze nie. Wiec pytam to dlaczego najlepszy? Wiec uslyszalem "jego zegar, przetwornik... powoduja ze jest potencjalnie najlepszy na swiecie". Wiec spytalem proste "dlaczego?" :) i tak sie potoczylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, rozjaśniłeś flow dyskusji bo nie byłem pewien.

To właśnie konsekwencja opierania się na własnym przeświadczeniu zamiast dowodach lub faktycznym odbyciu odsłuchów grupy testowej/docelowej. To ostatnie jest zresztą i tak niemożliwe ze względu na stale zmieniający się rynek i przetasowania w ramach flagshipów wszystkich szczebli. Jeszcze wczoraj LCD-3 były naj naj, dziś LCD-4. Wczorajsze twierdzenie, że LCD-3 byłyby słuchawkami "najlepszymi na świecie", dziś już byłoby faktycznym nadużyciem. To pułapka którą samemu się zakłada i samemu w nią wpada. Dziś "najlepszy" jest AK380, jutro AK380II pojutrze AK480. Wchodzisz za rok w recenzję, czytasz, oooo... AK380 najlepszy, więc pewnie AK480 jest słabszy, bo recenzent stwierdził coś kategorycznie. Data wpisu? Pomijalna.
- Panie Piotrze, to AK380 jest najlepszy?
- Nie, najlepszy jest AK480.
- Ale Pan pisał przecie!

and so on... :).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie cieszę się, że uszedłem z życiem z dyskusji o PM-3. Jakbym wiedział, że z takim rekinem zadzieram...

Wpadłeś w morze rekinów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności