Skocz do zawartości

Nowy gracz DIY ?


mateoJazz

Rekomendowane odpowiedzi

Z opisu wygląda na coś ala Klon Lehmanna :)

Tylko zrobione dual mono, cena jest bardzo niska, więc to wyklucza z automatu wysoką jakość elektroniki, laminatu itp.

 

No chyba, że ten człowiek zrobił na start ze 100 szt. tego wzmacniacza a nie wydaje mi się żeby tak było bo to są potężne koszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat reklama ? a mikołaj wali ciętą ripostą w konkurencje no bo jak innaczej :D

 

Ja po prostu wiem jak jest, życie szybko zweryfikowało moje marzenie o robieniu sprzętu za parę stówek o wysokiej jakości :)

590zł za wzmacniacz, a ja płacę za dobry potencjometr do swojego nowego wzmaka jakoś tyle.

 

Wiem gdzie jest granica marzeń/bajery a gdzie zaczyna się realna ocena sytuacji i gdzie można sobie pozwolić na pewne rzeczy.

Sam pracuję nad nowym wzmacniaczem i wiem, że to nie są lekkie pieniądze choćby człowiek bardzo chciał to pewnych rzeczy się nie przeskoczy i trzeba z tym żyć.

 

Poza tym, jaka to konkurencja? Ja nigdy w tej cenie niczego nie sprzedawałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak w ramach wstępnej informacji AMP ma 1,3W@150ohm, za 2-3 tygodnie możliwy odsłuch w Toruniu ;)

 

Przy projektowaniu jegomość korzystał z rozwiązań zastosowanych w Sapphire, PPAv2 i Bayerdynamic A1.

 

Facebook: https://www.facebook.com/ErwinDesignAudio

 

Sztuka testowa do ewentualnego wypożyczenia prawdopodobnie będzie we wrześniu,

w pierwszej kolejności musi się wywiązać z zamówień ;)

Edytowane przez crysis94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudów z zasady nie ma, dostajemy to za co płacimy, ale w tej samej senie mogą być lepsze i gorsze rozwiązania ;)

A nie pokalane poczęcie to co ? Kwestionujesz wiarę chrześcijańską idź precz :D Jak by twoja mamusia się dowiedziała wybiła by ci forum i słuchawki z głowy :D

Edytowane przez retter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cudów z zasady nie ma, dostajemy to za co płacimy, ale w tej samej senie mogą być lepsze i gorsze rozwiązania ;)

A niekopalne poczęcie to co ? Kwestionujesz wiarę chrześcijańską idź precz :D Jak by twoja mamusia się dowiedziała wybiła by ci forum i słuchawki z głowy :D

 

 

Tzn. że co, nie w kopalni? :huh:

Edytowane przez Mayster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cudów z zasady nie ma, dostajemy to za co płacimy, ale w tej samej senie mogą być lepsze i gorsze rozwiązania ;)

A niekopalne poczęcie to co ? Kwestionujesz wiarę chrześcijańską idź precz :D Jak by twoja mamusia się dowiedziała wybiła by ci forum i słuchawki z głowy :D

 

 

Tzn. że co, nie w kopalni? :huh:

 

Raczej chyba, że nie kopane w trakcie. W sensie samo wyszło, nie trza było z buta zmuszać xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jest mniejszą reklamą niż spamowanie swoimi konstrukcjami po tematach z Co kupić :).

 

Wizualnie wzmacniacz mi się przyznam nie podoba, oby grał znacznie lepiej niż wskazywałaby aparycja. Niestety świadomie nie będę tego weryfikował.

 

Typowa obudowa z modushop albo toroidy.pl :)

Nic nowego w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest firmować coś co chińczyk ukradł komuś ;)

Choć generalnie Lehmann nie jest odkrywczy.

 

Obudowę obrabiał na 99% Modushop :)

Ja tam z chińczykiem mam dobry układ na obudowy i też nie narzekam, te nasze krajowe wcale lepiej nie wypadają jakościowo, a zawsze wychodzą drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miki, Ty tymbardziej tworząc unikatowy wzmacniacz, wlasnego pomysłu, wg mnie też powienieneś pomyśleć o logowaniu swoich wzmacniaczy. Sygnowanie obudowy, to chyba nie jest jakiś duży problem? Jesteś rozpoznawalny i powszechnie znany w kręgach audio, więc taki zabieg byłby Ci wielce pomocny. Piszę to oczywiście jako konsument.

 

Wysłane z telefonu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności