Skocz do zawartości

Problemy Z Forum


Antti888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

mi działają... ale co innego nie działa... przedziwne rzeczy dzieją się przy szybkiej edycji posta... edytuje i zatwierdzam. Ale patrze - błąd... Chce edytować jeszcze raz... no i wszystko się kasuje i na forum zostaje pierwotna wersja posta... ==' ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tylko ja mam teraz jakie� dziwne problemy z forum? Cudem uda�o mi si� zalogowa� i mam nadziej�, �e uda mi si� napisa� tego posta. Wsz�dzie mam jakie� napisy podobne do:

IPB WARNING [2] preg_match() [function.preg-match]: Compilation failed: repeated subpattern is too long at offset 21289 (Line: 187 of sourcesclassesclass_session.php)

Poza tym mam problemy z funkcj� "Zobacz nowe posty" i og�lnym przegl�daniem forum. Jestem odosobniony w tych problemach, czy wszyscy si� z tym borykaj�? Zaznaczam, �e wyst�puj� zar�wno pod linuxem, jak i pod windowsem, a u�ywam FF 2.0.

 

Za którymś razem, ale udało mi się coś napisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pisaniem nie ma problemu, tylko spróbuj sobie coś wyedytować tongue.gif polskie "ogonki" zmieniają się w kwadraciki(patrz post @xanthras) i wywala co najmniej 5 warningów. Dotyczy to "szybkiej edycji".

Problem jest też z wyświetlaniem tematów, zwłaszcza klikanych na stronie głównej forum, z czym radzę sobie poprzez wywalenie "&view=getnewpost" z adresu(może to będzie jakaś pomoc?).

 

edit: i jeszcze po wysłaniu postu(który pojawia się poprawnie) temat się nie wyświetla, tylko warning

z tego co udało mi się zauważyć, forum ma problem z "przekierowaniami" do konkretnego postu(czyli np. wyżej wspomniany getnewpost, czy odsyłacz do właśnie napisanego/edytowanego postu)

 

Wszystkie spostrzeżenia na firefox 3 alpha 3(a.k.a. minefield)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio coś nam się forum "krzaczy"...

 

 

może by tak usunąć nieaktywnych użytkowników do np. 5 postów którzy od conajmniej roku nic nie napisali ?

 

widziałem takich userów nawet z 2005 z np. 3 postami :) jak bedą chcieli to się ponownie zarejstrują, pozatym wątpie aby np. teraz pamiętali hasło. a baze forum zawsze to jakoś odciąży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio coś nam się forum "krzaczy"...

 

 

może by tak usunąć nieaktywnych użytkowników do np. 5 postów którzy od conajmniej roku nic nie napisali ?

 

widziałem takich userów nawet z 2005 z np. 3 postami :) jak bedą chcieli to się ponownie zarejstrują, pozatym wątpie aby np. teraz pamiętali hasło. a baze forum zawsze to jakoś odciąży.

To nie obciąża forum. Po prostu pojawiły się jakieś bugi w związku z modyfikacją działania lub aktualizacją platformy forum. Oprócz

IPB WARNING [2]preg_match() [function.preg-match]: Compilation failed: repeated subpattern is too long at offset 21289 (Line: 187 of sourcesclassesclass_session.php)

nie działa wchodzenie na ostatniego posta w wątku, ani wyszukiwanie nowych postów - na IE7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku godzin czekam na reakcje ze strony IPB... ale na czekaniu się czeka. Ogólnie z nową wersja forum jest dość sporo problemów - nie tylko u nas. Jednak mimo wszystko cały czas IPB pozostaje najlepszym skryptem forum.

 

Bla bla bla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info nie było bo Pani z supportu zapewnila, ze to napewno sie da szybko naprawic.

 

 

JUŻ JEST OK! Okazało się, żę zbyt długa lista była botów wyszukującyhc i spamujących (to co tak ładnie pkazuje na dole, że google jest u nas). Zredukowałem ją i już powinno być OK. Ponadto naprawiono wyśiwetlanie profili - strona nie powinna się już przeładowywać.

 

 

Na szybką edycją i niedziałającymi guziczkami img i url - jeszcze myślą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guziczki "img" i "url" już działają. Profile wyświetlają się bez przeładowania.

 

Jedyny problem, z którym jest problem ;) to szybka edycja postów - problem wynika ze spolszczenia, które coś knoci. Jak Wam się wyświetli biała strona, to w pasku adresu, dajcie enter i strona się załaduje już po edycji. Ale IPB jeszcze myśli co to może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś sprawdziłem, jak uniknąć pytajników w miejscu polskich znaków po edycji posta. Otóż nie należy korzystać z opcji "Szybka edycja", tylko "Pełna edycja". Polskie znaki pozostaną polskimi znakami. Do czasu naprawienia tego błędu niech ta informacja dotrze do innych, bo chwilami ciężko się czyta edytowane posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ymmm... jako, że w naszym pieknym kraju panuje demokracja i wolność słowa, powiem otwarcie, że ten nowy układ graficzny przy przeglądaniu postów jest beznadziejny ;]

ułatwia życie w długich tematach, ale baaaaardzo utrudnia w tych krótkich... i przy czytaniu od początku do końca tych dłuższych też jest kłopot...

gdzie toto można wyłączyć? a jak sie nie da tego zrobić z panelu kontrolnego, to uprasza sie adminów do pogrzebania w panelu adm. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności