Skocz do zawartości

Problemy Z Forum


Antti888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pomijając sprawę linków, które nagle stały się zdjęciami;

uprzejmie donoszę, że niektórzy Użytkownicy rzadziej (a niektórzy wcale) w ogóle nie wypowiadają się - bo to miejsce postrzegane jest jako (z całym szacunkiem)

Forum Sztywniaków.

Staram się to zmienić, slashdotcom też (jak zwykle) - ale to za mało, I think... od uśmiechu i życzliwości niedaleko do radości <poeta, czy co?> :lol: ...to tyle, więcej problemów nie mam; odpowiedzi nie oczekuję (bo co tu komentować); jaja se robię często :ph34r::lol: ; pozdrawiam Wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie 2 sugestie, tylko nie wiem, czy to jest do Invison czy do Administracji:

1) Możliwość zmiany tytułu wątku w Komisie - od razu można dopisać w temacie, że sprzedane, oszczędzi to wszystkim klikania.

2) W oknie czytania PM przydałyby się przyciski Następna/Kolejna Wiadomość. Denerwuje mnie kolejność każdorazowego wracania do foldera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad. 1) wątki w komisie - kiedy już jest po wszystkim - są po prostu zamykane... więc od razu widać "że kłódka"

 

poza tym niektórzy nie potrafią nawet poprawnie nazwać wątku (tag + jakaś czytelna nazwa oferty), więc dodatkowa konieczność dopisania "oferta nieaktualna" mogła by ich przerosnąć...

 

nie da się też pozwolić na edycję tytułu własnego wątku jedynie w określonej części forum, przy czym - z różnych względów - nie chciałbym umożliwiać tego wszędzie... głównie dlatego, że nazwa wątku powinna być jasna od samego początku, a w razie czego można napisać komuś z administracji PM-a z prośbą o zmianę (rozpatrywana jest w trybie natychmiastowym ze skutkiem pozytywnym)

 

ad. 2) z tym należy zwrócić się do IPB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn? co się konkretnie stało...? jakiś przykład?

 

 

 

Nie, nie :)...w sumie nic wielkiego sie nie stalo. Do tej pory zdjecia w temacie "Wez sie pokaz" byly dostepne dla Gosci w formie linkow. Teraz sa widoczne.

I troche dziwnie sie zrobilo, gdy w poscie The Edge pojawilo sie nagle moje zdjecie, bez zadnej informacji czyje to zdjecie :) :)

 

Taki drobiazg....ale juz to naprawilismy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dlatego, że dostałem odgórne polecenie by udostępnić wszystkie załączniki do postów również osobom nie zalogowanym na forum (czytaj: chodzi o osoby, które się w ogóle nie zarejestrowały)

 

a jest tak, gdyż czasem do postu załączony jest potrzebny im program typu "konwerter czegośtam", a nie chcą się z tego powodu (żeby tylko pobrać jeden plik) rejestrować na forum... co w sumie jest dość logiczne

 

a że zdjęcia traktowane są jak każdy załącznik (poza tym, że mają miniaturki), więc i one zostały "nagle udostępnione"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając sprawę linków, które nagle stały się zdjęciami;

uprzejmie donoszę, że niektórzy Użytkownicy rzadziej (a niektórzy wcale) w ogóle nie wypowiadają się - bo to miejsce postrzegane jest jako (z całym szacunkiem)

Forum Sztywniaków.

Staram się to zmienić, slashdotcom też (jak zwykle) - ale to za mało, I think... od uśmiechu i życzliwości niedaleko do radości <poeta, czy co?> :lol: ...to tyle, więcej problemów nie mam; odpowiedzi nie oczekuję (bo co tu komentować); jaja se robię często :ph34r::lol: ; pozdrawiam Wszystkich :)

Doskonale to ująłęś. Mogę tylko się pod tym podpisać, w rubryce "popieram" ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ja mam nowy problem z forum. A mianowicie od ostatniego update'a (tego co forum było wyłączone na 1 dzień) nie zapamiętuje mi ustawień ostatniego pobytu i jak klikam na pokaż nowe posty to mam listę postów z ostatnich kilku dni. Żeby zapamiętał mi wizytę i wyzerował listę nowych postów muszę się wylogować i zalogować od nowa. Przed update'em tego nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności