Skocz do zawartości

Problemy Z Forum


Antti888

Rekomendowane odpowiedzi

przepraszam za zmiane tamatu, ale... temat działu się zgadza...

 

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtop...mp;#entry140299

 

podobna sytuacja była wczoraj, ale jakiś mod był on-line i od razu napisałem PM'a...

 

Drodzy modowie/adminowie... zróbcie coś z tym ;] albo zmieńmy tematyke forum ;];];]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Spam przesladuje forum. Najlepiej uzywac przycisku RAPORT i moderzy dostają wiadomosc o takim czy innym poscie.

 

I najważniejsze, nie klikac w linki w takich brzydkich tematach, no chyba ze ktos chce zlapac jakiegos wirusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzique > RSS. Testowalem na SE i działa.

 

 

EDIT po krotkim zastanowieniu:

 

przy zalorzeniu ze Twoj tel posiada funkcje czytnika RSS, bo jak nie, to niestety nic sie nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby wyeliminować spam chcilismy zupdatować forum do wersji 2.2.1

 

Jednak okazało się, że mało komu się to udaje (ale to wyczytałem juz po awarii)... a co ciekawsze support IPB nie wiedział co zorbić, żeby forum działało bo "teoretycznie wszystko wyglada OK".

 

Do tego okazało się, że mamy problem z dotarciem do backupu... więc to wszystko trwwaaało. Mysle, że dzisaj forum będzie już zakutalizowane.. ale głowy nie dam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majkel > do wszystkich miłośników różowych, okrągłych naklejek na przednich szybach samochodów.

 

 

Ralph > tak, nowsza wersja ma bardziej skomplikowany token przy rejsetracji, więc botom cięzej rozpoznać literki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mamy najnowsza wersje forum (co widac) zmian jest troche. JEDNAK:

 

- zglaszajcie tu wszelkie problemy z dzialaniem.

- wiem ze nie ma polskich guziczkow, do niedzieli beda ;)

- banner tez wroci ;P

- niech ktos looknie czy info o subskrybowanych watkach dziala dobrze.

 

+ dodałem nowe spolszczenie...

+ szybka edycja jest nowa

+ szybka odpowiedz tez dostala nowe funckje

+ polecam lookna na "strone usera" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zakładał nowego tematu, bo tutaj były opisane problemy z forum, może trochę inne ale problemy ;p

 

Nie wiem czy kto to zauważył, ale ja zawiadamiam ;p Problem wygląda tak(i to dosłownie):

http://kakarottopage.republika.pl/forum.JPG

 

I jeszcze nie mogę wstawić elementu specjalnego w poście :( Się znaczy menu rozwijane się nie chce rozwinąć ;p

a inaczej nie wiem jak bo dużo postów nie pisze :>

 

Edit:

Jeszcze tak szczegóły, używam FF 1.5.0.9 oraz winXP SP2, pod linuksem FF 2.0.01 i taki sam błąd

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=2813 -- a oto wątek w którym to się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobają opcję w szybkiej odpowiedzi :)

O co chodzi w tych komentarzach na stronie użytkownika? Czy jak tam napiszę, że Ksy to najfajniejszy admin pod Słońcem, to dostanę jakiś bonus? :D

 

Tak dostaniesz warna za wazeliniarstwo :P

 

Te komentarze, to jakis wodotrysk. Pewnie do wyrażania opini o danym użyszkodniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ketyas > to przejzyj bodajrze ten watek. jest to opisywane. i niestety nie ma na to wplywu.

Sorry dzisiaj jestem przygaszony, znudzony i wogóle bez zajęcie się źle czuje, no albo jestem głupi (sam wybieram opcje drugą). Ale o jaki wątek Ci chodzi? Ten na którym właśnie pisze? Czy jakiś konkretny, ale żadnego odnośnika nie widze więc nie łapie :(

 

Z góry przepraszam jeśli piszę jakieś głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ketyas > to przejzyj bodajrze ten watek. jest to opisywane. i niestety nie ma na to wplywu.

Sorry dzisiaj jestem przygaszony, znudzony i wogóle bez zajęcie się źle czuje, no albo jestem głupi (sam wybieram opcje drugą). Ale o jaki wątek Ci chodzi? Ten na którym właśnie pisze? Czy jakiś konkretny, ale żadnego odnośnika nie widze więc nie łapie :(

 

Z góry przepraszam jeśli piszę jakieś głupoty.

 

 

Chodzi o to, ze ta sprawa juz byla omawiana. Czesc starym postów sprzed przesiadki forum zachowuje sie wlasnie w taki sposob. Ze czegos brakuje, ze cos sie rozjezdza lub inne cuda. Ta sprawa byla chyba nawet omawiana w tym temacie. Pogrzeb kilka stron wczesniej. Wiem, ze ja rowniez zamieszczalem screeny z dziwnymi objawami forum.

 

 

Wracajac do problemow z forum.

 

Powiadomienia przychodzą z pustym polem "Od:"

tresc maila zaczyna sie tak:

From: "forum.MP3Store.pl" <forum@mp3store.pl>
X-Priority: 3

X-Mailer: IPB PHP Mailer

Content-type: text/plain; charset="iso-8859-2"

X-o2-Trust: 2, 63

 

a pozniej dopiero jest prawidlowa tresc maila czyli np.:

Ralph,



High odpowiedział na temat o nazwie "Sandisk Sansa C 200 Series" , który subskrybujesz.



Temat możesz znaleĽć tu:



http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=9347&view=getnewpost

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności