Skocz do zawartości

Problemy Z Forum


Antti888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co do tych błedów to sory ale jakoś nie zauważyłem (teraz już nie bede szukał skoro po wszystkim), następnym razem bede się baczniej przyglądał :rolleyes:

Ja jak wchodzę na forum z linuxa, to zamiast logo "mp3store" widzę "invision power board", na ff 2, z operą rzecz ma się podobnie, na windzie widzę "normalne" logo mp3store :)

Oo to i tak dobrze, ja czy pod winem czy tez pod linuksem widze tylko logo "invision power board", moze to i lepiej mniej miejsca chyba zajmuje niż wczesniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignacy > ładuje Ci sie zapewne z "kecza" w IE i dlatego. Logo dopiero robie - bo chciałem coś zmienić, ale chyba skonczy się na tym samym...

 

badnewz > nie nawalało, ale wcześniejsza wersja przy obliczeniach zabijła serwer. teraz chce zobaczyć jak sie sprawa ma z poprawionym oskryptowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowa wersja forum, wiec raczej logo nie jest wgrane. Kto ma logo mp3store, to znaczy ze przegladarka sobie zapamietała je ;)

 

Podliczanie postów nie nawalalo, tylko bylo wyłączone aby za bardzo serwera nie obciążać. Teraz jest z powrotem wlaczone.

Pewnie za kilka dni jedno i drugie wroci do normy :)

 

Edit:

Upsss, admini mnie ubiegli ;)

 

Edit edita ;):

Teraz powiadamianie wygląda jak powinno. Dzieki ksy

 

Edyta edyta edyta:

Kolejny blad ale raczej opisowy :)

 

Na dole glownej strony forum jest napisane:

20 największych gaduł dziś

Wchodzimy i jest napisane:

Dzisiejsze 10 największych gaduł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dole glownej strony forum jest napisane:

20 największych gaduł dziś

Wchodzimy i jest napisane:

Dzisiejsze 10 największych gaduł

 

jest błąd w tłumaczeniu - jak zlokalizuje to poprawie. dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest Miso Shiru: http://en.wikipedia.org/wiki/Miso_soup

 

a poza tym faktycznie jest problem z guzikiem images. napisze w poniedziałek do suporotu IPB - może naprawiając to tym razem nic nie zepsują.

 

 

xanthras > jak pisałem odechciało mi się i wstawiłem stare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem kolejny problem, jak włączę szybką edycję, przeedytuję i zakończę edycję, ładuje stronę od nowa i zostaje biały ekran, jedyny sposób na powrót do forum wejście na nie od nowa. Nie wiem czy to wina nowego forum czy może mojego firefoxa bo ostatnio mam z nim jakieś problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma z tym problemu [maxthon 2 beta4]. Zaraz sprawdze na Foxie 2. Jak to wygląda.

 

 

[ test szybkiego edita ]

 

Faktycznie na firefoxie 2, są prolemy. Biala plansza i oczekiwanie na zaladowanie sie strony home.hit.genius.pl chyba cos takiego jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności