Skocz do zawartości

Fiio X7


all999

Rekomendowane odpowiedzi

no to kolejne nowości do X7 od FiiO...

 

"AM2A is a new verison based on AM2, the op is change to AD8620 and the BUF change to AD8397ADRD.

AM6 is a 4 channel headphone amp module ( 4 amp for L treble , L bass, R treble, R bass ), and we are working with DUNU and it will sold with a speciail DN4001."

wzmacniacz AM6 specjalnie pod konkretny model słuchawek... najnowsze flagowce DUNU

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się podzielić kilkoma moimi spostrzeżeniami .

1. Przesiadłem się z x5 . Po kilkunastu dniach słuchania mogę powiedzieć że x7 gra zdecydowanie jaśniej. Większa scena, separacja instrumentów. Na samym początku nie mogłem się przyzwyczaić do tego. Jakby ktoś siedział mi w głowie .i grał.

2. Moim zdaniem musi być wygrzany - miałem na samym początku wrażenie jakby wszystkie pasma grały tak jak chciały. Miałem takie wrażenie jakby sprzęt był roztrojony.

3 Soft - jednym z powodów które były za zakupem był soft. Możliwość instalacji nuutrona, power amp i innych playerów jest super. Choć moim zdaniem najlepiej zgrywa się z apką którą fiio dostarczył i neutron. Czasami są dziwne rzeczy - głośniej się samo się robi i inne rzeczy, które należy poprawić.

4. Player jest bardzo czuły na pliki - najlepiej wychodzi na 24 b

5. Wykonanie moim zdaniem 1 liga

 

Mam kilka pytań - chciałby zamienić moje słuchawki na inne - mam ultrasone 780 - są za jasne , i rha t10. Może ktoś ma jakąś sugestię aby w graniu było troszkę więcej basu bez straty innych pas.

 

I jeszcze jedno - jak na sygnaturę wpływają wymienne moduły? Moze ktoś już się zaopatrzył ?

 

Tyle na razie

 

Uważam że sprzęt jest warty tych pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AM2 jest lepszy od AM1, choć cieplejszy to bardziej uniwersalny, mocniejszy, bardziej dynamiczny i muzykalny

 

najlepiej grające z X7 AM2 słuchawki: GR07BE, FLC8s, T5p v.2, H8, ER4S, SINE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko:

 

AM3 SE:

 

Nie koloruje jak AM2, ale zachowuje jego muzykalność, w sumie AM3 to coś między AM1 a AM2, brzmi świetnie, bardzo rozdzielczo, dobra dynamika

 

No ciekaw jestem co będzie po BAL

 

AM3 to dotychczas najlepsza kostka do X7

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o tej promo -50% na moduł?

Piszcie do Fiio. U nas to nie wchodzi w grę. Fiio chce abyśmy kupowali w pełnej cenie a wam sprzedawali za 50% - mamy dopłacać? Akcja nie jest prowadzona w Europie.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z X7 dziś ma byc u mnie, ja zabrałem AM3 ze sklepu - nie mogę się doczekać.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Ps. Dziecko koledze zniszczyło naklejki moze ktoś ma wolne? Chociaż jeden komplet?

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki wzór i czy na całość czy na moduł?


Kolega z X7 dziś ma byc u mnie, ja zabrałem AM3 ze sklepu - nie mogę się doczekać.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Ps. Dziecko koledze zniszczyło naklejki moze ktoś ma wolne? Chociaż jeden komplet?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obojętny wzór aby zabezpieczyć tylko. Na moduł ma bo są w zestawie.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Pierwszy odsłuch za mną. Moje senki HD540 się zakochały...

Jutro X7 + AM3 zostanie u mnie do środy. Jak ktoś chce posłuchać zapraszam. Jedyna okazja bo nie wiem kiedy X7 trafi ponownie do nas.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może scena? Choć na moich jest super. Czy jest sens pozostałych modułów? Ja uważam ze AM3 daje tak dużo ze inne stają się zbędne.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AM3 - 6-7h

 

chyba jest jeszcze sens używania AM5, jak ktoś nie bawi się w BAL - ponoć dodaje koloru jak AM2 /ta sama kość/ i jeszcze więcej dynamiki - no i napędza nieźle - ma 800 mW dla 16 omów i 500 mW dla 32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może z innej beczki. Poszukuję słuchawek do tego playera bardziej basowych raczej dokanalowe. Mam do niego rha t10 i są za jasne. Gdyby ktoś wiedział jakie czekam na odpowiedz. Cena nie gra na razie roli ale raczej w budżecie do 1500 pln.

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności