Skocz do zawartości

Fiio X7


all999

Rekomendowane odpowiedzi

No to kupujemy:

 

How does one qualify for this special discount?

---- As long as you have bought one X7 (bundling with the AM1) at local sales agents in above mentioned countries/areas.

 

If you are qualified, you can kindly email the following information to market@fiio.net

 

Your X7’s Anti-counterfeiting code (on the Package)

Or the Photo of Serial Number on your X7

Your desired amp module

Shipping information including your full address, full name, phone number and your paypal contact address.

 

After we checked your info, we will send you a direct Paypal Invoice to facilitate the transaction.

 

Conditions:

This promotion is only available for X7 with AM1 version’s customers.

Please kindly note the modules will be arranged for you from China within one week. Canadian users 's order will be handled by our local sole distributor directly.

For those models are out of stock ,we will collect your information first ,once it is ready for shipping , we will send you a direct Paypal Invoice to finish the order.

FiiO will notify you your tracking number within one week.

The Paypal method of purchasing will be used temporarily and in the event we find a better method to facilitate transactions, we may alter the promotion rules. Please like our FiiO Facebook page to keep track of latest news and updates.

X7 Customers are limited to purchasing one module for each X7 (as identified by your serial number)

For the users would like to purchase or have purchased the modules, your order will be sent out to you via parcel post which will probably cost you 15-30 days.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P. Ryka zrecenzował X7... udało mu się nie podłączyć żadnych doków do niego, ale za to podłączył np. T1v2 600 omów :) O istnieniu innych modułów wzmacniacza niż AM1 pan Ryka słyszał nawet, ale trudu ich przetestowania nie podjął...

 

tak jak jego niedawna recenzja T5p v2 była... dość bełkotliwa, tak recenzja X7 to już kompromitacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do pana Piotra nic nie mam ale mam wrazenie juz od jakiego czasu ze jego recenzje pisane sa dla ludzi ktorzy sami nie maja wlasnego zdania lub ochoty samemu sprawdzic co jak gra i tylko czytaja co jest fajne. A ze u pana Piotra fajne jest wszystko bo w kazdym sprzecie znajduje plusy to wszyscy sa zadowoleni bo interes sie kreci :)

 

Nie pisze tego w kontekscie akurat x7 tylko ogolnie o tych recenzjach. Mozna sobie szybciej sprawdzic w folderze reklamowym producenta co jak gra bo jest to rownie miarodajne.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz od roku zajrzałem na jego stronkę... te recenzje do dla mnie DNO. Pisane po Nowomandżursku, a słuchawki nieadekwatne do DAPa. Przyznam, że średnio jestem w stanie zrozumieć dużą część opisów dźwięku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moduły AM z X7 zostaną użyte w Q5, flagowym dac/amp od fiio opartym na 2x4490

Uuuuraaaa!

A dopiero ostatnio napisałem do znajomego:

Ja już nic nie chcę... może porządnego DACa OTG USB z akumulatorem, mocnym AMPem (najlepiej BAL) i grający sygnaturą X7 z AM3...

 

 

PS: Po jakim czasie odpisali CI odnośnie tego modułu? U mnie dalej nic :\

PS2: Mp3Store? Jakiś PreOrder Q5? Byłbym chętny :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności