Skocz do zawartości

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Musze posłuchać najpierw :) z opisów totalnie nie moja sygnatura, jak to gra coś na wzór LCD2 to odpada.

 

Ale przyznam, że coraz bardziej mam chęć sięgać po słuchawki, które może technikaliami nie robią mocnego wrażenia jak Staxy, to jednak pozwalają się zanurzyć w muzyce i po prostu odprężają. A jak jeszcze zagrają "ze wszystkiego" i są wygodne to w ogóle bajka. Te 2 ostatnie cechy NH raczej spełniają.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanurzenie w muzyce i odprężenie też odnajdziesz w hołkach.

 

Na to liczę, ale nie chce aby odbyło się to kosztem np. wykastrowanej góry, wyciętych detali, albo zamulonego przełomu basu i średnicy. Wbrew pozorom ciężko znaleźć takie słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zanurzenie w muzyce i odprężenie też odnajdziesz w hołkach.

 

Na to liczę, ale nie chce aby odbyło się to kosztem np. wykastrowanej góry, wyciętych detali, albo zamulonego przełomu basu i średnicy. Wbrew pozorom ciężko znaleźć takie słuchawki.

Z tym przełomem basu i średnicy będziesz miał zgryza. Ją też normalnie nie lubię tam zamuły, ale w hołkach jakoś mnie to nie razi - me uszy pojęły geniusz Skylara ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No mam podobnie, ciekawy jestem tej prezentacji, tylko ten spleśniały ser :(

Miałem je już chwilę na głowie, ale wtedy za dużo dobra u Allena było, właśnie 3 pary Staxów itd.

 

wtedy to nie grały. Teraz grają. jak coś daj znać kiedy i wpadaj

 

Dzięki za propozycje, odezwę się, ale teraz mam trochę napięty tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz jak pierwsze wrazenia? Faktycznie kompletny brak rozdzielczosci i jeden wielki bas w nowych, niewygrzanych?

 

Mam egzemplarz ze sklepowej wystawy. 200h przebiegu.

W żadnym razie nie są to tzw. ciemne słuchawki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnym razie nie są to tzw. ciemne słuchawki!

 

Wg mnie, mimo świetnych najwyższych rejestrów, są po ciemnej stronie. Przełom środka i góry jest wyraźnie wycofany.

 

Zgódźmy się, że dla mnie ogólnie ciemne (aka gęste) = normalne. HD800 mogę słuchać... ale dopiero po paru głębszych ;) Inaczej uszy bolą!

 

Ujmując sprawę jeszcze inaczej: dla mnie takie LCD-2 nie są ciemne. AQNH są od LCD-2 bardziej "zwiewne".

Edytowane przez mojo_aka_jojo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojo, jak tam z Mojo? Nie za gładko?

 

W żadnym razie nie za gładko!

Mojo to jest po prostu kameleon.

 

Dla pewności potwierdzę jak podepnę AQNH pod jakąś jasną elektrownię... Akurat teraz przebywam po ciemnej stronie mocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnym razie nie są to tzw. ciemne słuchawki!

Wg mnie, mimo świetnych najwyższych rejestrów, są po ciemnej stronie. Przełom środka i góry jest wyraźnie wycofany.

 

Zgódźmy się, że dla mnie ogólnie ciemne (aka gęste) = normalne. HD800 mogę słuchać... ale dopiero po paru głębszych ;) Inaczej uszy bolą!

 

Ujmując sprawę jeszcze inaczej: dla mnie takie LCD-2 nie są ciemne. AQNH są od LCD-2 bardziej "zwiewne".

 

Zgadzamy się :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności