Skocz do zawartości

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Palpatine napisał:

Scena w Hawkach jest znacznie szersza niż w HD600 / HD650. Tej w głąb nie potrafię porównać. Scena w tych Senkach nie jest imponująca niestety. Należy raczej to wąskich w porównaniu do innych otwartych słuchawek.

Czy to z bezpośredniego porównania Ci wyszło i na czym porównywałeś?

Mnie swego czasu HD580 bardzo pozytywnie zaskoczyły jak podpiąłem je pod odpowiedni mocny wzmak - scena (zwłaszcza wgłąb) urosła znacząco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Perul napisał:

Czy to z bezpośredniego porównania Ci wyszło i na czym porównywałeś?

Mnie swego czasu HD580 bardzo pozytywnie zaskoczyły jak podpiąłem je pod odpowiedni mocny wzmak - scena (zwłaszcza wgłąb) urosła znacząco.

U mnie grałyby z LD mk3... jak coś :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD600 mają znacznie węższą scenę na boki oraz w pionie. Nie wiem jak to opisać ale NH grają jakby wokół głowy, dają taki efekt 3D. Senki grają płasko jak to kolega napisał.

O głębi jak wyżej napisać nie potrafię bo jak się wyraziłem jakoś nie czuje tego dźwięku wgłąb.

Czy takie urządzenie jak JitterBug przed Dragonfly ma sens czy to jakieś audiovoodoo.

Nawet jak mam na full odkręconą głośność to nie słyszę żadnych szumów, ale może to jeszcze w jakiś inny sposób wpływa na dźwięk?

e851f143fd6877f2med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Palpatine napisał:

HD600 mają znacznie węższą scenę na boki oraz w pionie. Nie wiem jak to opisać ale NH grają jakby wokół głowy, dają taki efekt 3D. Senki grają płasko jak to kolega napisał.

O głębi jak wyżej napisać nie potrafię bo jak się wyraziłem jakoś nie czuje tego dźwięku wgłąb.

Czy takie urządzenie jak JitterBug przed Dragonfly ma sens czy to jakieś audiovoodoo.

Nawet jak mam na full odkręconą głośność to nie słyszę żadnych szumów, ale może to jeszcze w jakiś inny sposób wpływa na dźwięk?

e851f143fd6877f2med.jpg

Wpięcie tego małego urządzonka między Mojo a Iphone, wpływało im plus na dźwięk. Zmiany były kosmetyczne, ale jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, gabler napisał:

Ponoć to dobre

http://hifiphilosophy.com/recenzja-ifi-idefender3-0/

Szkoda ,że nie mam już hd600 porównał bym sobie do moich NH a jeszcze chętniej do hd650 ale prawda jest taka,że senki wymagają naprawdę dobrego wzmaka a wtedy zagrają wybitnie

 

 mam bardzo dobry wzmacniacz a nawet trzy różne i zawsze jest gorzej od NH.Mam do do HD-600 wyjątkowo dobry kabel ,który poprawił jakość HD-600 znacznie i czasem fajnie jest ich posłuchać .

 

Edytowane przez folab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy na jakie 990?...bo jak na 990 pro to nie ma sprawy,gorzej na 990E 600ohm ...he,he.

Ogólnie Hawki są ******ste...ale ta ciemnica i gęstość jednak może zniechęcić...na niektórych utworach zwłaszcza...

No cóż ,król biocelulozy może być jeden...TH900, he,he.

Za to cesarz słuchawek zamkniętych wiadomo Sony MDR-R10...marzenie.

Edytowane przez Soundman1200
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak je odebrałem, 990 pro ciemniejsze sporo od 990 E600 ohm....

A lyzka na to niemozliwe ))

Maja wiecej i bardziej misiowatego dolu. Ale srednica i gora jesniejsze w pro. I ostrzejsza.

Wiec calosciowo ja pro odbieram jako jasniejsze.

Im pady bardziej ugnoecione tym oba modele tez robia sie ciemniejsze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to dla mnie na Essence St, 990 pro , najbliższa i jedna z najlepszych po DT150 średnic w Beyerach...normalnie aż z blisko....he,he.

Łagodne ale wyraziste na górze, akuratne że tak powiem, bas bajka....

Na szczęście nie tak sybilujące i jasne jak DT990 E 600oh, sporo bardziej przyjemne w odbiorze.

DT 900 pro jak DT150 ciemnawe albo HD380 pro...piękna sprawa dla szukających relaksu...

DT990 E 600 ohm , tylko dla posiadających wybitne tory, potrafiące opanować tak jasne, wyraziste,sybilujące słuchawki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie DT990Pro 250Ohm były ciemne i łagodne, 600Ohm ostrzejsze i jaśniejsze, podobnie DT150 wydawały mi się jasne.

 

Wracając do tematu. Słyszałem, że akurat GO450 nie specjalnie sobie radzi z AQ NH.

@audionanik słuchał, to może coś więcej napisze na ten temat. Ja słuchałem NH z Mytekiem Stereo 192 i to jak grał ten zestaw nie było warte nawet tysiąca złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności