Skocz do zawartości

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm... no nie wiem. Wprawdzie wygrzanych jeszcze nie mialem ale 50cio godzinne to do he500 startu nie maja.

A przypomne ze holki barwowo pasuja mi bardzo...

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A. Pełna zgoda :)

Domniemam, że słyszałeś takie co mają górę lepszą od nh? Posłuchał bym sobie i porównał z hołkami.

 

U mnie najlepiej górą zagrały SWSy (na przetworniku HE-5LE) i no i HE-6.

Hawki mają tak czy siak świetną górę. Lepsza na pewno od 4-ro krotnie droższych LCD-3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Swoją drogą nie spodziewałem się że jeszcze posłucham dynamików co potrafią grać jak planarne słuchawki,zwłaszcza na średnicy i górze. Jak widać da się takie zrobić... :)

 

 

Bez urazy ale te hektolitry słodyczy wylewanej przez Ciebie w każdym poście o NH to drobna przesada. Miałem je i nie dziwię się, że mogą się podobać bo, jak mało które, potrafią zaangażować na długie godziny słuchania (sam myślę o kolejnym podejściu) ale bez przesady. Niedługo dowiemy się, że już tylko Orfeusze jako tako bronią się w starciu z Hołkami. Peace :)

Nie śmiać mi się tu z Sondmana, kuna. On po każdym zakupie przeżywa pierwszą miłość...i dzięki temu zyskuje najwięcej z nas wszystkich

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hmmm... no nie wiem. Wprawdzie wygrzanych jeszcze nie mialem ale 50cio godzinne to do he500 startu nie maja.

A przypomne ze holki barwowo pasuja mi bardzo...

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

jJuż to pisałem - Grubby, Twoje he500 muszą być jakieś dziwne ;)
Tak jak dt990 ;)

Ktore po zdrewnieniu tez wygraly :D

 

Ale caly czas czekam na wygrzane howki

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Swoją drogą nie spodziewałem się że jeszcze posłucham dynamików co potrafią grać jak planarne słuchawki,zwłaszcza na średnicy i górze. Jak widać da się takie zrobić... :)

 

Bez urazy ale te hektolitry słodyczy wylewanej przez Ciebie w każdym poście o NH to drobna przesada. Miałem je i nie dziwię się, że mogą się podobać bo, jak mało które, potrafią zaangażować na długie godziny słuchania (sam myślę o kolejnym podejściu) ale bez przesady. Niedługo dowiemy się, że już tylko Orfeusze jako tako bronią się w starciu z Hołkami. Peace :)

Nie śmiać mi się tu z Sondmana, kuna. On po każdym zakupie przeżywa pierwszą miłość...i dzięki temu zyskuje najwięcej z nas wszystkich

 

A potem narzekam i sprzedaję :)

Rzeczywiście chyba za bardzo słodzę te Hołki, za bardzo przesiąkłem ich słodkim przekazem.

To tak dla odmiany patrząc krytycznym wzrokiem to.

Hawki nie mają startu technicznie do T1 rev2, bas rozlazły i misiowaty,już DT990 600ohm mają o niebo lepszy.

Scena śmiesznie mała, za te pieniądze to nieporozumienie, ani to głębi a te dziwne pogłosy to porażka.

Średnica mało wyraźna i oddalona, do poziomu HD600/650 daleko...

Góra przy T1 to szkoda gadać, gruba kreska, brak detalu i szczegółów.

W dodatku cena tak wysoka, chyba tylko za to płynne drzewo, kabel słabej jakości....same wady właściwie :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Hawków i Orfeusza, to naczelny recenzent P.Ryka ocenił Orfeusza i Sony MDR-10 w skali 1-10 na 10.

Za to Hawki na 9....hmm, przesadził?

 

Przy pełnej sympatii dla Ciebie i Piotra Ryki, słuchałem Orfeusza chwilę i trochę dłużej NH, i jak dla mnie Orfeusz - wcale nie idealny - to jakieś 9.5, a Hawki może 6,5? Ale spoko DT990 tylko 4.5 :D

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bas rozlazły ? Na czy tego słuchasz ? Bas w Hołkach jest zwarty mocny szalenie rytmiczny i szybki no i poteżny.

Średnica mało wyraźna ? HD-600 nie mają startu ,tyle detali pięknie wyrysowanych nie ma w HD-600 gdzie wszystko jest lepiej doświetlone ,ale rozmazane w porównaniu.

Scena ? Może nie jest szersza niż w HD-600 ,ale głębia i te czarne tło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no tak, to był żart z mojej strony... :) Ponarzekałem bo dostałem reprymendę że za bardzo słodzę Hołki...

Dzisiaj mi tak zagrały że....ale już nie chwalę, kto chce to sam posłucha i się przekona.


Niska cena,szkoda że tylko 1m długości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności