Skocz do zawartości

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tak jak myślałem kabel w NH wprowadza tą bułę na średnim basie i swoje brzmienie na reszcie pasma,miałem kabel z moich leciwych hd 477,ma dokładnie 2.5mm wtyki no to go wpinam i objawienie .Wszystko się zmienia ,jest o wiele równiej ,znika buła na dole,średnica się poprawia itp.Wiadomo kabel z hd 477 jest z marnej miedzi i to słychać ale chodzi o balans,to jest to.Mam inne Howki:)widać tędy droga .

Potwierdzam - Hołki podatne na zmianę okablowania.

Szykują się testy ze srebrem.

O to to! Osobiście uwielbiam srebro jimmiego, jeno ergonomia kuleje, ale nie jest najgorzej:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Solid core bee...

Tak żaden ze stockowych

To ciekawe, producent kabli nie zna się na kablach :)

 

Z niecierpliwością czekam na dalsze wrażenia.

BMW i inni też parę silników zknocili

 

 

BMW nie mam, miałem natomiast Hołki i na hybrydzie nie słyszałem zmian na plus. Srebra nie sprawdzałem, ale byłem pewien do tej pory, że AQ dał brzmieniowo świetny kabel. Dlatego czekam na dalsze wrażenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa, że ten kabel od HD477 tak wyrównał pasmo, że już niewiele pozostało :)

 

http://allegro.pl/083380-sennheiser-hd-477-497-212-eh-250-350-i5215009604.html

 


 

 




To ciekawe, producent kabli nie zna się na kablach :)



Producent kabli nie ma się na nich znać, tylko na nich zarabiać!

 

Zgadza się, ale czy AQ ma w ofercie drogie zamienniki?

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hołki grają trójwymiarowo z gęstą bliską i namacalną średnicą (przynajmniej u mnie) Zauważyłem że dobrze jest ich słuchać na wysokich poziomach głośności ,wtedy więcej słychać i jest moc i czysto jest ,żadnych przykrych doznań związanych z dużą głośnością .Myślę że kiedyś dokupię T1 dla płyt nagranych gęsto.

A mnie się też podobają jak cicho grają Hołki, są tak Czyste i Wyraziste w przekazie że przy niskich głośnościach nic nie tracę...

To ich zaleta,bo mało które słuchawki dobrze grają cicho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wywołuj wilka z lasu.

 

Poważnie, słuchawki są ponad rok na rynku. Może jestem naiwny, ale myślę, że jeśli plan biznesowy był nastawiony na sprzedaż kabli do słuchawek, to chyba już by go wprowadzili w życie. Czytałem tylko kilka tygodni temu, że ma być opcja symetryczna i chyba już powinna być u dystrybutorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą nie spodziewałem się że jeszcze posłucham dynamików co potrafią grać jak planarne słuchawki,zwłaszcza na średnicy i górze. Jak widać da się takie zrobić... :)

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą nie spodziewałem się że jeszcze posłucham dynamików co potrafią grać jak planarne słuchawki,zwłaszcza na średnicy i górze. Jak widać da się takie zrobić... :)

 

 

Bez urazy ale te hektolitry słodyczy wylewanej przez Ciebie w każdym poście o NH to drobna przesada. Miałem je i nie dziwię się, że mogą się podobać bo, jak mało które, potrafią zaangażować na długie godziny słuchania (sam myślę o kolejnym podejściu) ale bez przesady. Niedługo dowiemy się, że już tylko Orfeusze jako tako bronią się w starciu z Hołkami. Peace :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności