Skocz do zawartości

Najlepiej i najgorzej zrealizowane albumy z waszej kolekcji


siloe

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

5*

Że według Ciebie jak?

 

Według mnie jest bardzo dobrze.

 

 

 

Jeden z najlepiej zrealizowanych albumów ever i w ogóle jeden z moich ulubionych. Moja referencja, tu jest prawie wszystko.

 

Frankie Goes To Hollywood - Welcone To The Pleasuredome

 

12e3de7e6a9ec4debae5ca7143564c28.jpg

 

:woot:

Edytowane przez all999
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5*

 

Że według Ciebie jak?

 

Według mnie jest bardzo dobrze.

 

 

 

Jeden z najlepiej zrealizowanych albumów ever i w ogóle jeden z moich ulubionych. Moja referencja, tu jest prawie wszystko.

 

Frankie Goes To Hollywood - Welcone To The Pleasuredome

 

12e3de7e6a9ec4debae5ca7143564c28.jpg

 

:woot:

 

 

 

5* - pięć gwiazdek według mnie :)

 

właśnie słucham twojego typa..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj trafiłem na poniższy album

 

Tong Li - 600 Sec

artist.jpg

 

Świetnie zrealizowany. Ciepły i melodyjny. Tylko trzeba lubić takie chińskie plumkanie. Jak się okazuje. ja lubię bardzo :)

 

Mała próbka:

http://conmatviet.com/nhac-chon-loc/album-600-sec-tong-li.html/

Edytowane przez krz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj trafiłem na poniższy album

artist.jpg

 

Świetnie zrealizowany. Ciepły i melodyjny. Tylko trzeba lubić takie chińskie plumkanie. Jak się okazuje. ja lubię bardzo :)

 

Mała próbka:

http://conmatviet.com/nhac-chon-loc/album-600-sec-tong-li.html/

Śliczności! Podeślij mi na PW tytuł i autora :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeśłi pozwolicie kilka słów o płytach Dream Theater. Przesłuchałem wszystkie prócz pierwszej i dwóch ostatnich i wygłada to tak:

Od Images & Words do Metropolis Pt.2 jest idealnie. Naprawdę te płyty grają tak że sie człowiekowi gęba śmieje. Już sie cieszyłem na dalszą brzmieniową ekstazę, co się jednak okazuje? Płyta Six Degrees...to koszmarny spadek jakości. Trudno to przełknąć to tym co sie słyszało wcześńiej. Na Train of Thougts brzmienie się trochę poprawia ale już nigdy nie sięga poziomu pierwszych czterech płyt niestety.

Czym to wytłumaczyć? Znak czasów?

No Six Degress taka jest, jednak polecam posłuchać wydania japonskiego tego albumu .

Jest troszkę lepiej, no i do tego mam jeden bonusowy utworek .

A przyczyna takiego brzmienia jest prawdopodobnie, że producentami byli chłopaki z zespołu a nie ktoś z zewnątrz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczności! Podeślij mi na PW tytuł i autora :>

 

 

@Vaiet, czemu na PW? wklejajcie w temacie autorów i tytuły jak coś dobrego traficie :)

 

A sorry. Nie pomyślałem, że nie każdy zna mandaryński. Artystę macię w linku. Pani to Tong Li.

Z tego co widzę, to już wydała ok 50 albumów. Znane głównie na rynku azjatyckim, ale album który wkleiłem jest również znany w kręgu audiofilskim.

https://www.amazon.com/s/ref=dp_byline_sr_music_1?ie=UTF8&field-artist=Tong+Li&search-alias=music

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolejnym odsłuchu już wiem, że to jeden z najlepiej zrealizowanych albumów w ogóle. Zaskakujące, że po pierwsze album polski, a po drugie, to rap. Świetnie brzmi.

 

a7013292294f6aa62a1d522a9f1b3d9c.jpg

 

 

 

W tej kategorii polecam również to:

 

cb8b205edef5954f0b1808887b67c00e.jpg

Edytowane przez all999
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden żarcik....Ty podałeś pierwszy album z 2003, a ja ostatni, z zeszłego tygodnia chyba...uwielbiam wszystkie płyty Michael'a Buble i uważam,że wszystkie są świetnie zrealizowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden żarcik....Ty podałeś pierwszy album z 2003, a ja ostatni, z zeszłego tygodnia chyba...uwielbiam wszystkie płyty Michael'a Buble i uważam,że wszystkie są świetnie zrealizowane :)

Nie wszystkie :)

 

Podrzucilem pierwszy album dla porównania, bo to wg mnie jeden z lepiej zrealizowanych albumów w ogóle. Jeśli ten pierwszy to 10/10 to ten ostatni nie dostaje ode mnie nawet 5. Tak to słyszę, a bardzo lubię Michaela i znam jego wszystkie albumy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Momentami odrobinkę dużo góry jest , ale reszta ładna , polecam nieco cieplejsze słuchafony wtedy bajka .

http://dr.loudness-war.info/album/view/72478

i płytka przyjemna nawet .

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności