Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Najlepiej i najgorzej zrealizowane albumy z waszej kolekcji


siloe

Rekomendowane odpowiedzi

Po kilku przesłuchaniach na Tidalu nowego Within Temptation to jakaś masakra , scena klaustrofobiczna i gitary nie mają kompletnie mocy , wszystko zbite w środek bez dynamiki , odsłuch na V30 i Mee P2 , na nich scena jest już odczuwalna a tutaj kupa :( .

Edytowane przez Robert73
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://dr.loudness-war.info/album/view/144427

Te wydanie urywa banie , czysto , dynamicznie , blachy pieszczą uszy , stopa czysta , dynamiczna nie ginie w miksie .

   

 

 

   
Edytowane przez KaszaWspraju
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
On 1/31/2020 at 8:41 AM, all999 said:
On 1/30/2020 at 11:57 PM, hibi said:
Live też  wymiata
 

Live jest nierówny, różne realizacje kilku koncertów na jednej płycie.

Nie równy jakościowo czy jak ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W mojej skromnej kolekcji CD za zle zrealizowane nagranie uwazam album Californication grupy Red Hot Chili Peppers.

 

Dobrze nagrane to : studyjne nagrania Dire Straits, Daft Punk - Random Access Memories, Chris Rea - The Road to Hell

 
 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przykład oczywistego dramatu, który nie powinien mieć miejsca- ostatnia płyta Jaya Z. Co tu się stało, to ja nawet nie chcę wiedzieć. Dynamika jest na poziomie asłuchalnym.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Boliasz napisał:

Przykład oczywistego dramatu, który nie powinien mieć miejsca- ostatnia płyta Jaya Z. Co tu się stało, to ja nawet nie chcę wiedzieć. Dynamika jest na poziomie asłuchalnym.

 

Masakra :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 24.04.2020 o 13:26, Into napisał:

W mojej skromnej kolekcji CD za zle zrealizowane nagranie uwazam album Californication grupy Red Hot Chili Peppers.

 

Dobrze nagrane to : studyjne nagrania Dire Straits, Daft Punk - Random Access Memories, Chris Rea - The Road to Hell

 
 

 

 

Trochę podobnie, na minus - Red Hot Chili Peppers - Blood, Sugar, Sex, Magic. Na plus -  Kanye West - 808 & Heartbreak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
W dniu 17.06.2009 o 11:39, Edge napisał:

Mam 4 płyty U2 i właściwie nie mogę ich jednoznacznie ocenić. Jakość dźwięku czasami mocno waha się w zależności od utworu. Są to porządnie, choć na pewno nie wybitnie zrealizowane płyty. Za to jaka muzyka ^_^

Wielka zgoda bo też mi coś  przeszkadzało (w tych do "Rattle And Hum") - w efekcie przyjąłem że to ich taka niedbała maniera i tyle.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej: Girls Aloud - Tangled Up Live from The O2 2008. Strasznie wąsko scenicznie, olbrzymia różnica w głośności między wokalistkami, różnymi partiami utworów, mnóstwo przesterów. 192kbps mp3 brzmi lepiej od tego blureja.

Najlepiej: Emmy Rossum - Sentimental Journey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.09.2021 o 20:39, Rafacio napisał:

Nie znam tych ludzi szczerze mówiąc.

A tacy hamerykańscy :)

Ta pani jest przecież słynna wszędzie (podobno).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności