Skocz do zawartości
  • 0

AKG K619 czy JLB J88I, które wybrać?


bitson

Pytanie

Witam, czytałem pare postów na tym forum i wybrałem sobie dwa typy słuchawek, zastanawiam się nad zakupem, lecz nie jestem aż tak w temacie. Ogólnie poszukuje słuchawek z mocnym głębokim basem, przeważnie słucham Hardstyle i tego typu nutki, więc dobre słuchawki by się przydały żeby odczuć ten klimat ;) odsłu****ę głównie z laptopa, ewentualnie zabieram ze sobą HTC One do którego podpinam słuchaweczki.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez bitson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeśli mocny i głęboki bas, to K619. J88 są specyficzne, raczej midbasowe z trochę kartonową średnicą. AKG mają tłustszy bas, więcej subbasu. Dla mnie J88 były też niewygodne - za sztywne pady (trochę uparta pianka termoaktywna). Uciskały mnie też pałąkiem. AKG są też mniejsze, zgrabniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli mocny i głęboki bas, to K619. J88 są specyficzne, raczej midbasowe z trochę kartonową średnicą. AKG mają tłustszy bas, więcej subbasu. Dla mnie J88 były też niewygodne - za sztywne pady (trochę uparta pianka termoaktywna). Uciskały mnie też pałąkiem. AKG są też mniejsze, zgrabniejsze.

Skoro K619 mają mocny i głęboki bas to został bym przy tych, ale z drugiej strony rozglądałem się za słuchawkami które mógłbym cały nausznik założyć na ucho - nie wiem jak to dokładniej opisać, chyba wiecie o czym mowa... aby nauszniki nie były za małe po prostu ;) różnicy pomiędzy słuchawkami jest 20 euro (K619 kosztują 69.99, J88 - 89.99) może jest coś lepszego w tej granicy z mocnym basem i dobrymi tonami średnimi?

 

maciux - skoro sprawdzałeś K619, to powiedz mi jak to wygląda w nich pod względem wielkości nauszników?

Edytowane przez bitson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

K619 to słuchawki nauszne, rozumiem że zależy Ci na wokółusznych. Takie są J88, ale tym samym kopułki są jednak sporo większe, K619 są bardziej portable z lepszym systemem składania. Pady mają imo bardzo dobre, miękkie, piankowe - leżą na małżowinie, ale są wygodne. Moim zdaniem z powodzeniem można używać K619 także stacjonarnie. Dla mnie są wygodniejsze niż wokółuszne J88.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja już zamówiłem swoją parę K619, paczka dojdzie do mnie w poniedziałek, więc wystawie swoją opinię ;)

 

 

 

 

Dostałem już swoje K619 i jestem jak najbardziej zadowolony ;) przekonałem się do Windows Media Player dzięki opcji TruBass, coś pięknego...

 

Przy okazji, jakiego odtwarzacza Wy używacie, żeby wzmocnić brzmienie muzyki?

 

Dzięki wielki za doradzenie przy wyborze ;)

Edytowane przez bitson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja już zamówiłem swoją parę K619, paczka dojdzie do mnie w poniedziałek, więc wystawie swoją opinię ;)

 

 

 

 

Dostałem już swoje K619 i jestem jak najbardziej zadowolony ;) przekonałem się do Windows Media Player dzięki opcji TruBass, coś pięknego...

 

Przy okazji, jakiego odtwarzacza Wy używacie, żeby wzmocnić brzmienie muzyki?

 

Dzięki wielki za doradzenie przy wyborze ;)

Program nie odpowiada za wzmocnienie brzmienia muzyki. Może jedynie dodać barwy w poszczególnych pasmach. Foobar ma opcję equalizera, może i słabo rozbudowaną, ale lepszy rydz niż nic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności