Skocz do zawartości

manuelvetro

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja już taką rzeźnię urządziłem, ze Siara dwa razy w swoich artykułach prosił o wstrzymanie... No dobra... ;)

 

nic nie prosił tylko przerywał Twoje zapędy masarskie! ;):P;):D :D

Masaż rzeźniczy zawsze leczniczy ;)

 

EDYTA

 

Noontec Zoro wireless piórem jd1210

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie siedzę po pracy z Senkami HD600 na uszach (z modem Manuela). Na początku wpiąłem w nie stockowy kabel, a od kilkunastu minut "wiszą" na Forza Audioworks MKII.

 

Kable nie grają? Hmmm...

 

BTW: Manu, dzięki!

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie siedzę po pracy z Senkami HD600 na uszach (z modem Manuela). Na początku wpiąłem w nie stockowy kabel, a od kilkunastu minut "wiszą" na Forza Audioworks MKII.

 

Kable nie grają? Hmmm...

 

BTW: Manu, dzięki!

 

:)

Miałem ten sam zestaw od Manu, dobry ten kabelek od Forzy.

Wysyp dzisiaj w Muzo, MrBrainwash i Inszy szaleją...

FALE MÓZGOWE ALPHA, DELTA… I M1?

 

Muzo.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wysyp dzisiaj w Muzo, MrBrainwash i Inszy szaleją...

FALE MÓZGOWE ALPHA, DELTA… I M1?

 

 

 

 

Właśnie miałem napisać, że Inszy wziął pod lupę dokanałówki Brainwavz'a ale mnie uprzedziłeś :P

 

BTW: słucham sobie ścieżki dźwiękowej z "E.T." Williamsa i chyba zacznę odkładać kasę na HD600 z dobrym kablem...

 

:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wysyp dzisiaj w Muzo, MrBrainwash i Inszy szaleją...

FALE MÓZGOWE ALPHA, DELTA… I M1?

 

 

 

 

Właśnie miałem napisać, że Inszy wziął pod lupę dokanałówki Brainwavz'a ale mnie uprzedziłeś :P

 

BTW: słucham sobie ścieżki dźwiękowej z "E.T." Williamsa i chyba zacznę odkładać kasę na HD600 z dobrym kablem...

 

:|

 

Mnie jakoś Senki HD600 nie przekonały, chociaż grały dobrze i niczego nie brakowało. Tym bardziej jestem ciekaw MOE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Wysyp dzisiaj w Muzo, MrBrainwash i Inszy szaleją...

FALE MÓZGOWE ALPHA, DELTA… I M1?

 

 

 

 

Właśnie miałem napisać, że Inszy wziął pod lupę dokanałówki Brainwavz'a ale mnie uprzedziłeś :P

 

BTW: słucham sobie ścieżki dźwiękowej z "E.T." Williamsa i chyba zacznę odkładać kasę na HD600 z dobrym kablem...

 

:|

 

Mnie jakoś Senki HD600 nie przekonały, chociaż grały dobrze i niczego nie brakowało. Tym bardziej jestem ciekaw MOE.

 

 

Inaczej. Gra to wybornie, z tym, że... no właśnie.

 

Ale ich pełną recenzję i porównanie do Q701 spłodzę w sobotę (o ile nic mi nie przeszkodzi) i wtedy powinna się pojawić na Muzo.

 

Na razie na kartce spisuję sobie wstępne wrażenia/spostrzeżenia z ich odsłuchu w konfrontacji do rywala ze stajni AKG.

 

HD600 chciałbym mieć z jednego powodu, ale to napiszę już w ich recenzji.

 

Na szybko: MOE są IMHO jednak ciekawsze. Bardziej muzykalne, bardziej... zadziorne, zachowując przy tym większość zalet topowych słuchawek Senka.

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Wysyp dzisiaj w Muzo, MrBrainwash i Inszy szaleją...

FALE MÓZGOWE ALPHA, DELTA… I M1?

 

 

 

 

Właśnie miałem napisać, że Inszy wziął pod lupę dokanałówki Brainwavz'a ale mnie uprzedziłeś :P

 

BTW: słucham sobie ścieżki dźwiękowej z "E.T." Williamsa i chyba zacznę odkładać kasę na HD600 z dobrym kablem...

 

:|

 

Mnie jakoś Senki HD600 nie przekonały, chociaż grały dobrze i niczego nie brakowało. Tym bardziej jestem ciekaw MOE.

 

 

Inaczej. Gra to wybornie, z tym, że... no właśnie.

 

Ale ich pełną recenzję i porównanie do Q701 spłodzę w sobotę (o ile nic mi nie przeszkodzi) i wtedy powinna się pojawić na Muzo.

 

Na razie na kartce spisuję sobie wstępne wrażenia/spostrzeżenia z ich odsłuchu w konfrontacji do rywala ze stajni AKG.

 

HD600 chciałbym mieć z jednego powodu, ale to napiszę już w ich recenzji.

 

Na szybko: MOE są IMHO jednak ciekawsze. Bardziej muzykalne, bardziej... zadziorne, zachowując przy tym większość zalet topowych słuchawek Senka.

 

To dobra wiadomość dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manu, chyba tak - nie widziałem tłumów Z4 na drogach, ale jak już jakieś widziałem, to nigdy z dziewczyną w środku, ale w większości było dwóch wymuskanych facetów ;)

 

 

MOE są dla gejów? :unsure:

 

No co Ty? :o

Co w nich jest gejowskiego?

Z4 są dla gejów ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOE są dla gejów? :unsure:

 

 

Ekhmm :>

 

Wierz mi, że jestem jeśli nie 100% facetem to na pewno 99%. I kilka pań mogłoby to potwierdzić :P

 

Chyba, że chodzi Ci i design tych słuchawek, ale ja w nim niczego gejowskiego nie widzę. IMHO to jedne z najładniejszych nauszników jakie widziałem.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

MOE są dla gejów? :unsure:

 

 

Ekhmm :>

 

Wierz mi, że jestem jeśli nie 100% facetem to na pewno 99%. I kilka pań mogłoby to potwierdzić :P

 

Chyba, że chodzi Ci i design tych słuchawek, ale ja w nim niczego gejowskiego nie widzę. IMHO to jedne z najładniejszych nauszników jakie widziałem.

 

:)

 

Czarne MOE wyglądają dla mnie super.

MOMENTUM_On-Ear_Black_background.jpg

Edytowane przez jd1210
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manu, chyba tak - nie widziałem tłumów Z4 na drogach, ale jak już jakieś widziałem, to nigdy z dziewczyną w środku, ale w większości było dwóch wymuskanych facetów ;)

 

MOE są dla gejów? :unsure:

No co Ty? :o

Co w nich jest gejowskiego?

Z4 są dla gejów ;)

To masz lepiej - ja widziałem tylko jedno z4 [ninja]

- za kierownica był facet z zaje2bistą laską w środku :)

Była jeszcze piękniejsza niż z4 [ninja]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się na samochodach nie znam. Jakoś zawsze bardziej od nich ciągnęło mnie w stronę kompów i audio :P

 

Moja matka ma co prawda Opla Merivę ale dla mnie to samochód jak samochód. Ot taka napompowana Corsa ;) I na tym kończą moje aktualne doświadczenia w sferze motoryzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę w końcu i ja coś naskrobać, szkoda że doba ma tylko 24 godziny :(

 

Wystukane na parapecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę w końcu i ja coś naskrobać, szkoda że doba ma tylko 24 godziny :(

 

Wystukane na parapecie

Mam ten sam problem w środku tygodnia. :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności