Skocz do zawartości

manuelvetro

Rekomendowane odpowiedzi

MuzoStajnia: Reaktywacja

 

Jak wiecie konkurs na niezależnego Autora MuzoStajni zakończył się niepowodzeniem. Jednak reperkusje tego dla MuzoStajni okazały się - wbrew logice - aż nadto korzystne, mamy już ośmiu autorów, których udało mi sie poza konkursem do Muzostajni zaprosić. Autorzy zaskoczyli mnie swą kreatywnością i produktywnością. Codziennie mamy nowe, ciekawe wpisy, z różnych dziedzin i działek - dookoła Audio. Redaktor Siara dba o dział nowości. Żadna nowość mu nie umknie. Redaktor jd1210 z zapałem wziął się za recenzje i już sa tego pierwsze znakomite efekty, Cytryniarz, barwna i oryginalna i wybitnie twórcza postać napisał niezmiernie ciekawy felieton i fotorelację OBUH analogowe studio nagrań, POLECAM ; chłopaki podrzucają ciekawe płyty z cyklu "kopalnia odkrywkowa", dzielą sie swymi fascynacjami i muzycznymi odkryciami także z zamierzchłej przeszłości.... Przed nami - już wkrótce - ogniowa próba zmieszania sie z recenzjami - profesjonalnie, acz z ikrą i z jajem.

Ostatnimi dniami chłopaki - wszyscy autorzy MuzoStajni sa aktywnymi userami forum, dlatego pozwalam sobie tutaj o Muzo pisać, bo jak to @ szwagiero słusznie zauważył w komentarzach w Muzo juz dawno , jest MuzoStajnia "satelitą okołoforumowym" - ostatnimi dniami Autorzy MuzoStajni wręcz prześcigają się w publikacjach.

Czyli dla każdego w Muzo coś dobrego. Serdecznie zatem Was za zapraszam, mamy też nowy przyjazny, łatwy w nawigacji i czytaniu layout.

Niniejszym manuelvetro prezentuje z prawdziwą dumą:

MuzoStajnia : reaktywacja

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie MuzoStajni jeszcze news z ostatniej chwili.

Tutaj chciałbym publicznie podziękować Mikolajowi612, który pomógł mi - jako pierwszy i długo jedyny - rozwijać MuzoStajnię, a dziś z nią się oficjalnie pożegnał. Będzie mi go brakowało na pokładzie, bardzo, nic zrobić jednak nie mogę, tylko westchnąć, cóż, takie życie i Mikołajowi za jego wkład w Muzo raz jeszcze na pożegnanie bardzo gorąco i serdecznie podziękować. Tutaj manuelvetro kłania sie młodemu człowiekowi Mikołajowi612 w podzięce. :)

 

EDYTA

 

autorzy Muzostajni tak pracują, że od ostatniego mojego wpisu tutaj - sprzed 4 godzin, redaktor jd1210 juz kolejną reckę strzelił, mimo tempa pisania, jakość zadziwia :)

 

@ All999 emotik widzę, ale oczywiście masz rację, ja niestety tego przedsięwzięcia sie nie podejmę, bo sam fejsa nie miałem, nie mam i mieć nie bedę, żeby dosadniej zabrzmiało: ex definitione.... Gdyby jednak ktoś , kiedyś w przyszłości zapewne odległej, muzo fanpage na fejsie poprowadził, to nic nie mam naprzeciw ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy normalna domena, bo teraz to to wygląda biednie i kiedy dobre zdjęcia?

Jak zwykle znajdujesz dziurę... I za to Ci jak zwykle dziękuję. Oczywiście, chętnie , z najwyższa ochotą, jak tylko uzbieram klkaset $ :) tym razem nie audiofilia nervosa mnie oskubała, tylko remont domu. Doszczętnie. Tutaj Manuel siadł i zapłakał :(

 

EDYTA

 

Redaktor od działu nowości Siara1975 tym razem nie sprzedaje newsa kolejnego, czy też zajawki tylko reckę, krótką, zwięzłą i treściwą. Nowy ciekawy portable wzmacniacz słuchawkowy konkurent dźwiękowy i cenowy ifi Ican nano, bez recenzji w Polsce, zatem na łamach MuzoStajni jego polska premiera:

 

http://muzostajnia.wordpress.com/2014/07/26/graham-slee-voyager/

 

EDYTA

 

14 publikacji załogi MuzoStajni w tydzień. :) Dziś po tygodniu twórczej pracy, odpoczynek. Poniedziałek. No new entries found.

 

EDYTA

 

CO ZA ZAŁOGA PANOWIE! W czasie kiedy wpisujesz, ze nie ma dzis nowych wpisów, statystyczne dwa sie magicznie pojawiają...

I przy okazji chciałbym powitać nowega Autora MuzoStajni, a znanego Wam od dawna forumowicza: Hafis Welcome on MuzoStajnia board!

image.jpg

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

CO ZA ZAŁOGA PANOWIE! W czasie kiedy wpisujesz, ze nie ma dzis nowych wpisów, statystyczne dwa sie magicznie pojawiają...

I przy okazji chciałbym powitać nowega Autora MuzoStajni, a znanego Wam od dawna forumowicza: Hafis Welcome on MuzoStajnia board!

 

Manuel, ogarniasz to jeszcze? :P

A tak na serio, to zyskałeś nowego czytelnika :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

CO ZA ZAŁOGA PANOWIE! W czasie kiedy wpisujesz, ze nie ma dzis nowych wpisów, statystyczne dwa sie magicznie pojawiają...

I przy okazji chciałbym powitać nowega Autora MuzoStajni, a znanego Wam od dawna forumowicza: Hafis Welcome on MuzoStajnia board!

 

Manuel, ogarniasz to jeszcze? :P

A tak na serio, to zyskałeś nowego czytelnika :)

 

No jest już niezła ekipa. Tempo zawrotne.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

CO ZA ZAŁOGA PANOWIE! W czasie kiedy wpisujesz, ze nie ma dzis nowych wpisów, statystyczne dwa sie magicznie pojawiają...

I przy okazji chciałbym powitać nowega Autora MuzoStajni, a znanego Wam od dawna forumowicza: Hafis Welcome on MuzoStajnia board!

 

Manuel, ogarniasz to jeszcze? :P

A tak na serio, to zyskałeś nowego czytelnika :)

W imieniu załogi - dziękuję :)

W swoim imieniu - odpowiadając na Twoje pytanie - mam w życiu jedną, naczelną, własną, żelazną zasadę. Nawet wygrawerowałem sobie ją na iPodzie.

"You must not ever know. Just let It flow"

 

EDYTA

 

Nie wiem jak to możliwe. Nie wysłowię tego. Rzućcie tylko okiem. Na datę :)

image.jpg

image.jpg

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Gratuluje

2.Jesli to bedzie funkcjonowac w dluzszym okresie to znaczy, ze albo jestes geniuszem, albo przypadkiem znalazles jakas nisze.

3. Zastanow sie nad zalozeniem fundacji im. Jurka Owsiaka lub cos w ten desen, z Twoim talentem ustawisz sie lepiej od niego;-)

Edytowane przez micbud
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Gratuluje

2.Jesli to bedzie funkcjonowac w dluzszym okresie to znaczy, ze albo jestes geniuszem, albo przypadkiem znalazles jakas nisze.

3. Zastanow sie nad zalozeniem fundacji im. Jurka Owsiaka lub cos w ten desen, z Twoim talentem ustawisz sie lepiej od niego;-)

1. Dziękuję w imieniu załogi MuzoStajni

2. Guffi ma zawsze szczęście :)

3. W pierwszej czy drugiej edycji WOŚP kiedy byłem w liceum zbierałem pieniążki dla Jurka i okazało się, że uzbierałem sam więcej, niż reszta liceum. Dumę czuję do dziś, niemniej niektórzy widząc mnie na ulicy uciekali, bojąc się , ze znów wycisne z nich kasę... Tyle mnie łączy z Jurkiem, którego - wbrew forumowej wojnie , bo była taka, celowo nie czytałem, bardzo szanuję. Co do Muzostajni , tak ja, jak i załoga Muzo mamy z czego żyć, "z pracy rak swoich" także spokojnie MUZO możemy prowadzić hobbystycznie, non profit, co ważne będzie , myśle dla potencjalnego czytelnika, kiedy będziemy już pisać te zamierzone 3 recenzje tygodniowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i @Micbud wykrakał ! Tempo publikacji w MuzoStajni spadło. I to do szczytu porównując , do samego climaxu ;) publikacyjnego aż o 400%... Niemniej wciąż publikujemy jeden artykuł dziennie. Na zdjeciu zatem przedstawiam nowe. A kiedy recenzje? W miesiącu trzeźwości. Mniej pijąc - więcej recenzji w Muzo zagości ;)

P.s. Ja ja jak wiadomo jestem trzeźwy od dawna, dlatego tyle piszę ;)

image.jpg

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela dzień Pański!

I znać rękę Pana i jego błogosławieństwo.

Nie dość, ze Muzo ruszyła znów ostro, po chwilowym letargu, to i Mikołaj powrócił i to w jakim stylu!

Opracował sterowniki dla x3 i x5 testowane juz przez Admina sprzętowego MuzoStajni, Siarę1975 (tego, co to ifi ICan nano za słaby był dźwiękowo dla niego) na jego własnym x5 i za darmo w MuzoStajni rozdaje!

Bierzcie, grajcie i słuchajcie!

image.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję,że nadal nie macie FejsZbuka . Drażnią mnie fanpejdże . lubię zaś dobre przedsięwzięcia !

 

Aha - ten osobnik z rogami na stronie głównej to po co ??? Woda święcona się skończyła ?? Apage !

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję,że nadal nie macie FejsZbuka . Drażnią mnie fanpejdże . lubię zaś dobre przedsięwzięcia !Aha - ten osobnik z rogami na stronie głównej to po co ??? Woda święcona się skończyła ?? Apage !

To pierwszy osobnik, który popełnił błąd ontologiczny, o którym artykuł ten traktuje: Samael

Wodę święconą przez przypadek wykorzystał majster do gipsu, który robi remont u Manuela. Ach ci budowlańcy...

Dom poświęcony u podstaw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że wrażenia co do tych Mikołajowych sterów do x5 Tu się pojawią, bo muszę dziś pańszczyznę w domku na działce odwalić i właśnie wychodzę :-(

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam nadzieje, ze wiecie, ze pisanie, ze to sterowniki autorstwa Mikolaja to spore naduzycie. Skad mial zrodla, jaki kompilator, dokumentacja wcale nie jest jawna, a sterownik do xmosa nie jest opensourcem, zeby go mozna bylo modyfikowac. Modyfikacja i podpisywanie, ze niby sie go zrobilo podchodzi pod lamanie praw autorskich i wlasnosciowych tworcy.

 

Naklepane z BB Z10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie bylo ze hejtuje. Napiszcie, ze dodal idiki x3 i x5 do sterownikow oficjalnych. Nie piszcie ze je zrobil i ze jest autorem.

Naklepane z BB Z10

Tym razem ja chyba - z niewiedzy - namieszałem. Jeżeli tak, mnie proszę winić, nie Mikołaja.

 

Ale mam nadzieje, ze wiecie, ze pisanie, ze to sterowniki autorstwa Mikolaja to spore naduzycie. Skad mial zrodla, jaki kompilator, dokumentacja wcale nie jest jawna, a sterownik do xmosa nie jest opensourcem, zeby go mozna bylo modyfikowac. Modyfikacja i podpisywanie, ze niby sie go zrobilo podchodzi pod lamanie praw autorskich i wlasnosciowych tworcy.

Naklepane z BB Z10

Mea maxima culpa.

Entuzjazm z powrotu Mikołaja do muzo mnie poniósł w szale słowotwórczym, no i też guzik się znam na tym :)

 

Mikołaj napisał tak - fragment

 

"Witajcie, z racji wakacyjnej nudy, oraz mej świadomości jak wiele sterowniki przy układach typu XMOS robią, postanowiłem jako tymczasowy posiadacz FiiO X5 zrobić w tej sprawie.

 

Mój kontakt z FiiO i rozmowa ze wsparciem technicznym stanęła na tym, że nowych sterów nie będzie bo się nie da, bo oni nie używają XMOS-a jakotakiego czy coś tam. Ogólnie rzecz biorąc olewka i tyle.

 

Niezadowolony z tego faktu postanowiłem pokazać, że się da ;)

 

Zatem drodzy userzy FiiO X3 oraz X5 mam dla was najnowsze sterowniki do tychże urządzeń, z pełnym wsparciem dla Windows XP do Windows 8.1u1 (x86 oraz x64) sterowniki przetestowane przeze mnie oraz Marka, 100% śmigają i nie robią problemów.

 

Poprawa dźwięku gwarantowana ;)"

Pokrapiacie wodą święconą arty na Muzo?

 

To ja się z tego "interesu" wypisuję.

 

Mnie święcona parzy.

 

:P

Ale swoje wpisy mi wolno ? ;) Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pokrapiacie wodą święconą arty na Muzo?

 

To ja się z tego "interesu" wypisuję.

 

Mnie święcona parzy.

 

:P

"Ale swoje wpisy mi wolno ? ;) "

 

 

 

Jeśli tylko zrobisz przelew na odpowiednią kwotę to... wolno :P

 

 

Żarty żartami. Idę rozwalać komuś małżeństwo.

 

 

:|

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności