Skocz do zawartości

manuelvetro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj osiem godzin fizycznie pracowałem na etacie sprzątacza ( około-po-remontowo) potem dwie godziny marszobiegałem. Nie mam siły muzyki słuchać. Na biurku kilkanaście par słuchawek, net już - po połtoramiesiecznej przerwie - jest stacjonarny (spotify), wczoraj do 3 rano nie mogłem sie oderwać od Rapture, nowy IC solidcore od Jimmiego, zmusił mnie przesłuchać wszystkie markowe 9 par słuchawek, czy ile ich tam mam, dzisiaj jestem tak zmęczony, że ani siedzenie przy Rapture, czy klonie czy leżenie z nano, lub testowym e18 nie wchodzi w grę. Owszem, założę jeszcze dziś słuchawki na uszy, do snu. I w kwadrans mnie nie ma. Zaraz tak chyba uczynię...

Także dziś StajniaMuz nie dla mnie.

Dobranoc!

A co w MuZo ciekawego?

Felieton Inszego polecam,

Kącik DIY ( w menu ) może być ciekawy, jak nasi DIY zechcą tam swoje działy (wpisy) umieścić,

Testy sierpniowe "pod patronatem Audeos"

Grubby testuje Cytrynę, Siara szlifuje po jej testach reckę

Sporo tego :) koleżanko i kolego,

idę spać, czołem brać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor Siara1975 (nowości, zajawki, fotorelacje, kopalnia odkrywkowa, szperacz sieciowy, etc.) -

Wszystkie ostatnie (poniższe) wpisy jego.

Chylę czoła.

Siara 1975 - MuzosTajniakus Dominatus!

 

Edyta.

 

Wreszcie na stronie jest logo, które zrobił nam Karmazynowy, ukłony i podziękowania od ekipy, co prawda Karmazynowy zrobił nieco inne, lepsze, ja je niestety musiałem pociąć i posklejać w kompie, bo nijak sie w całości pokazać jako nagłówek nie chciało.

Oryginalne logo Karmazynowego jest w lewym dolnym rogu strony.

image.jpg

image.jpg

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie palę od urodzenia. Wódki w ustach nie miałem. Lubię czasem winodobre, slodkie, kawę bardzo lubię :). Pozdrawiam Inszego - czlowieka nie kawowego ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie palę od urodzenia. Wódki w ustach nie miałem. Lubię czasem winodobre, slodkie, kawę bardzo lubię :). Pozdrawiam Inszego - czlowieka nie kawowego ! :)

Kawa to teraz dla mnie napój nr 1.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zakladacie forum na stronie?

?

 

Też nie palę od urodzenia. Wódki w ustach nie miałem. Lubię czasem winodobre, slodkie, kawę bardzo lubię :). Pozdrawiam Inszego - czlowieka nie kawowego ! :)

Oj, niesamowitości tutaj się multiplikują. Inszy, od urodzenia abstynent nikotynowy i alkoholowy, teraz Lord.

Ile ja wypilem,ile wypaliłem, zanim mnie życie otrzeźwiło...

 

 

Też nie palę od urodzenia. Wódki w ustach nie miałem. Lubię czasem winodobre, slodkie, kawę bardzo lubię :). Pozdrawiam Inszego - czlowieka nie kawowego ! :)

 

Kawa to teraz dla mnie napój nr 1.
I tutaj teraz my jesteśmy jednomyślni :)

Nr1 to zawsze piwo:)

Sent from dziupla

Za piwem to akurat czasem tęsknię...

I nawet piję czasem to bezalkoholowe 0%, rzadko, dwa razy do roku?

Jak nostalgia przyszpili.

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kiedy zakladacie forum na stronie?

?

 

Też nie palę od urodzenia. Wódki w ustach nie miałem. Lubię czasem winodobre, slodkie, kawę bardzo lubię :). Pozdrawiam Inszego - czlowieka nie kawowego ! :)

Oj, niesamowitości tutaj się multiplikują. Inszy, od urodzenia abstynent nikotynowy i alkoholowy, teraz Lord.

Ile ja wypilem,ile wypaliłem, zanim mnie życie otrzeźwiło...

 

 

Też nie palę od urodzenia. Wódki w ustach nie miałem. Lubię czasem winodobre, slodkie, kawę bardzo lubię :). Pozdrawiam Inszego - czlowieka nie kawowego ! :)

Kawa to teraz dla mnie napój nr 1.
I tutaj teraz my jesteśmy jednomyślni :)

Nr1 to zawsze piwo:)

Sent from dziupla

Za piwem to akurat czasem tęsknię...

I nawet piję czasem to bezalkoholowe 0%, rzadko, dwa razy do roku?

Jak nostalgia przyszpili.

 

Za piwem to ja też tęsknię ale nie ruszam nawet bezalkoholowego. Ty też nie powinieneś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet Karmi ? A co takiego jest w bezalkoholowym, że jest też niebezpieczne ? Brzuszek rośnie ?

Stare nawyki, wspomnienia itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nawet Karmi ? A co takiego jest w bezalkoholowym, że jest też niebezpieczne ? Brzuszek rośnie ?

 

Stare nawyki, wspomnienia itp.
Prawda, ryzyko jest.

Najcześciej jak mam nawrót (w głowie ) colę piję, pomaga :) czasami jednak zgrzeszę wobec standardów trzeźwego alkoholika i walnę bezalkoholowe z cała świadomością, że ryzykuję nawrót picia :) Ale ulga jest :) a nawrotu nie było, odpukać. No i raz , dwa razy na rok, może mi będzie odpuszczone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nawet Karmi ? A co takiego jest w bezalkoholowym, że jest też niebezpieczne ? Brzuszek rośnie ?

Stare nawyki, wspomnienia itp.
Prawda, ryzyko jest.

Najcześciej jak mam nawrót (w głowie ) colę piję, pomaga :) czasami jednak zgrzeszę wobec standardów trzeźwego alkoholika i walnę bezalkoholowe z cała świadomością, że ryzykuję nawrót picia :) Ale ulga jest :) a nawrotu nie było, odpukać. No i raz , dwa razy na rok, może mi będzie odpuszczone :)

 

To ja Ci odpuszczam. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisze codziennie, dla alkoholika oczywiście że odpada

Sent from dziupla

;) Jak nie piszesz codziennie ;) ? Ostatnio trzy wpisy zrobileś jednego dnia... Dominatus Muzostajniakus tytuł z tej okazji zyskująć :);)

image.jpg

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności