Skocz do zawartości

manuelvetro

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście że na obie

Sent from dziupla

 

Mówisz, masz.

 

Mam wolne 20, 23, 29. Chyba, ze mi sie cos w grafiku pozmienia do tego czasu, ale to dam Ci znac wczesniej.

 

Mozemy spotkac sie w Katowicach i pojechac do Ciebie na odsluchy. Spakuje RA, 701. No problem. Bedzie poza tym okazja poznac sie realnie. Napisz mi tylko, ktory termin Ci pasuje.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym Żonę wyeksportowal na wycieczkę jaką, to bym Was wszystkich zaprosił do siebie. Remont dobiega końca ;) ja też już jestem na wykończeniu ;) Obawiam się, że w te wakacje to nie będzie jednak możliwe, ale w przyszłe? Cała załoga na muzostajnianym meecie.... Tyle, że u mnie alkoholu się nie pije, to jest niestety minus. Także, jak dacie rady bezalkoholowo, to wstępnie na przyszłe wakacje zapraszam. Środek Polski, Wielkopolska, także każdy ma blisko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się wpraszam :)

 

Bo to czy jest (będzie) alko ma dla mnie znaczenie... drugo... wróć!

 

Trzeciorzędne.

 

Ważne żeby się cała Ekipa dogadała.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Spoko, resztę na priv obgadamy, może mini meta?

 

 

Ja chętnie :)

 

Może Janusz dałby radę dojechać?

 

Janusz jest teraz cholernie zapracowany i marzy tylko o chwili lenistwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracę to mam w dupie ale kasa jest potrzebna. Szykują mi się ekstra wydatki.


Jakbym Żonę wyeksportowal na wycieczkę jaką, to bym Was wszystkich zaprosił do siebie. Remont dobiega końca ;) ja też już jestem na wykończeniu ;) Obawiam się, że w te wakacje to nie będzie jednak możliwe, ale w przyszłe? Cała załoga na muzostajnianym meecie.... Tyle, że u mnie alkoholu się nie pije, to jest niestety minus. Także, jak dacie rady bezalkoholowo, to wstępnie na przyszłe wakacje zapraszam. Środek Polski, Wielkopolska, także każdy ma blisko ;)

Do Manuela w sumie mam nie daleko, alkoholu nie pije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie palę od urodzenia :D A jak dodam, że kawy też nie pijam, to pewnie w ogóle człowiek widmo ;)

 

Hafis - masz zawsze audiofilizm :) A jak pójdziesz na spotkanie feministek, to w bonusie seksizm ;)

Edytowane przez Inszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoj, to trzeba się nałogów pozbyć w tak zacnym towarzystwie...

 

To jakie izmy mi zostaną?

 

 

Ja palenia nie rzucę! Nigdy!

 

:P

 

Picie... ograniczam (samokrytyka mode ON).

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie palę od urodzenia :D A jak dodam, że kawy też nie pijam, to pewnie w ogóle człowiek widmo ;)

 

Hafis - masz zawsze audiofilizm :) A jak pójdziesz na spotkanie feministek, to w bonusie seksizm ;)

Dobrze, ze napsiales seksizm, bo na seksoholizm to juz sa stary jestem Edytowane przez hafis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoj, to trzeba się nałogów pozbyć w tak zacnym towarzystwie...

 

To jakie izmy mi zostaną?

Jeszcze zostaje MuzoStajnianizm ;) brzmi dziwnie, może muzostajnizm ?. Też dziwnie. Hmm. To już może niech będzie ten nikotynizm, podwórko mam duże ;) A fajkę pokoju zakurzę, jak trza ;) Edytowane przez manuelvetro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności