Skocz do zawartości

Tomken

Rekomendowane odpowiedzi

Świetna gra Holendrów. Piękna bramka Van Persiego, piekielnie szybki Robben. Takie mecze aż chce się oglądać.

 

 

Kobieta. Mająca kilka par słuchawek. Planująca zakup kolejnych. Interesująca się piłką nożną i oglądająca mecze. Ideal World czy jeszcze się nie obudziłem? :D

 

 

Piszę to dlatego, że większość moich koleżanek z pracy na dźwięk słowa "Mundial" dostaje gęsiej skórki...

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomm, Świat się kończy to wszystko jest możliwe. :D

 

 

 

Dobry dzień sobie do tego kończenia wybrał. w końcu dzisiaj jest piątek, 13-tego :blink:

 

Aż sobie z tego wszystkiego "Angel Dust" Faith No More zapuściłem. Bo jak odchodzić to przynajmniej w dobrym tonie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, trochę nietypowa jestem pod względem zainteresowań. Cieszę się na Mistrzostwa Świata jak dziecko i uwielbiam takie mecze, jak ten dzisiejszy.

 

 

Etam, nietypowa.

 

Zacznij używać słowa oryginalna. Lepiej brzmi B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up jak mają trafić na Hiszpanię jeśli Hiszpania nie wyjdzie z grupy? :P Chilijczyków urządza remis z Hiszpanią, bo Holandia rozjedzie Australię, a w ostatnim meczu mogą zagrać na luzie na remis i obie reprezentacje będą szczęśliwe, a Hiszpania będzie szybciej w domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ochoty oglądać mundialu, przede wszystkim dlatego, że poziom sędziowania sięgnął już chyba dna absolutnego. Połowa meczy kończy się wypaczonym wynikiem choć nie wiem czy przypadkiem nie o to chodzi w końcu kontrowersje wzbudzają największe zainteresowanie.

Mecz Hiszpania-Holandia jednak obejrzałem i choć nie powiem że nie zostałem zaskoczony to jednak chyba można się było po cichu czegoś podobnego spodziewać. Reprezentacja Hiszpanii pokazała, że jest drużyna zmęczoną i wypaloną. W końcu ileż można wygrywać? Pomijając fakt, że mecz powinien zakończyć się wynikiem 3:0 dla Holandii a nie 5:1.

Reprezentacji Holandii natomiast nie cierpię, od lat, głównie dlatego, że nie wiedzą co to jest czysta gra co widać dobitnie po statystykach fauli i kartek. Mam nadzieję, że nie dojdą daleko a nawet jeśli dolecą do finału to tam rozjedzie ich jakiś walec, choćby Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no od poczatku mowie ze hiszpania wypalona, ale jednak tym scenariuszem bym sie zdziwil. Nie mocno... ale jednak;)

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądanie Robbena robiącego co chce z obroną Hiszpanów - niesaowicie przyjemnie się to ogląda :)

Brama van Persiego ósmy cud świata, piękna asysta, sam Robin przerozważnie zamiast lutować lekko przygasił piłkę i przelobował.
Nie wiem jak Wam, ale to przybcie piątki z van Gaalem dla mnie jest co najmniej równie świetnym widokiem, co sama bramka - jako kibic MU liczę na to w klubie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności