Skocz do zawartości

Tomken

Rekomendowane odpowiedzi

Ja stawiam na Niemcy i Argentynę.Niemcy są niesamowicie mocni od kilku sezonów. Do tego im dalej tym bardziej się rozkręcają.

Argentyna dawno nie miała tak mocnego składu. Do tego to drużyna głodna sukcesu. Kolejnym atutem jest stosunkowo łatwa grupa. Co może stanąć im na przeszkodzie to tacy sobie bramkarze. Choć nie ma tragedii na tej pozycji.

Jeśli chodzi o czarne konie to aż 2 widzę w grupie A: Chorwacja i Meksyk. Pozostałe drużyny, które mogą sprawić niespodzianki to Rosja i Portugalia ( jeśli Krystyna się popłaczę ). Coś czuję, że z tych ekip najdalej zajdzie Rosja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz czas najwyższy na weryfikację wideo wszelkich sytuacji w polu karnym bo to żenujące kolejny raz oglądać wypaczone wyniki spotkań. W pozostałych sportach typu siatka, tenis nie ma problemu a są to przecież pojedyncze punkty. Tutaj każda bramka jest na wagę złota i jeśli ma byc uczciwie to niech tak bedzie bo technologia juz od kilku lat umożliwia weryfikację każdej niejasności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - obyś miał rację, bo Neymar i spuszczanie się nad nim zaczyna mi wyjaśniać dlaczego Messi tyle wymiotuje (fanem Argentyńczyka też nie jestem) ;)
Po cichu liczę na Holandię, Urugwaj i Belgię, choć pewnie i tak Niemcy będą w finale :P

 

Szkoda, że Włochom wypadł prawdopodobnie Milanista, De Sciglio... Jeśli chodzi o piłkę nożną: jestem Włochem, no cóż (podobnie jak Destruktor).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylia od razu wpada na hiszp albo holandie wiec moze byc ciekawie:)

Wczoraj mnie ten karny wkurzyl bo o ile nieprawidlowy to glupio obronca zrobil tak przytrzymujac reka za bark. W polu karnym to wlasnie prowokowanie losu.

Szkoda ma chorwatow...

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jeśli Brazylia będzie tak dalej grać to jest cienka jak **** węża i sam Neymar jej nie pomoże. Najbardziej rzeczywiście kibicuję Włochom ale nie widzę ich wielkich szans na wygraną w mundialu. Dziś zobaczymy moim zdaniem mecz reprezentacji lekko wypalonych, z których Hiszpanii nie znoszę jeszcze bardziej niż Brazylii ;) - z jednego określonego powodu - niesamowitego hypowania tych 2 drużyn przez media, nie cierpię tego niesamowicie jak wszyscy komentatorzy wręcz dochodzą na sam dźwięk nazwiska jakiegoś zawodnika bo jest z tej reprezentacji i jakiż to on jest boski. Z tego też wzięła się moja niechęć do Barcelony :) A dzisiaj mimo wszystko obstawiam że wygra Hiszpania, ale po trudnym meczu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpani ja akurat kibicuje od dziecka... ale imo faktycznie sie juz skonczyla. Chlopaki sie wypalily. Mlodzi nie sa i im moze brakowac "wyzwania".

A Holandia... chetnie ich zobacze... bo nie mam pojecia na co stac obecna ekipe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacy ulubieńcy ?? Bo moi też w przyszłym roku nie będą grali w LM :)

 

Ja dziś bardzo licze na Holandie bo Hiszpanów nie znosze ;)

Edytowane przez turek2001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WojtekC - Z Tobą i mną w tzw. "grupie kanapowej" :D
@turek2001 - dokładnie tak, stąd mój sentyment do reprezentacji Włoch, aczkolwiek kibicuję na tych MŚ jeszcze Urugwajowi, Belgii i Holandii. No i ciekawi mnie Bośnia i Hercegowina.

Edytowane przez nismovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WojtekC - jeśli tendencja się utrzyma to będę na Canarinhos patrzył jak na Barcelonę. Właśnie przez pompowanie medialne oraz pomyłki sędziowskie wyraźnie w jedną stronę. Ale to JEŚLI będzie dalej taki trend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda :( Bardziej spodziewałem się że to Neymar bedzie grę aktorską pokazywał ;) Ogólnie to nienawidzę boiskowego aktorstwa, wolę twardą grę, dlatego też lubię angielską piłke a nie katalońskie panienki co od mocniejszego podmuchu wiatru się przewracają i symulują faul :P

Edytowane przez turek2001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności