Skocz do zawartości

Tomken

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo,

 

Jak zapewne 99% z was wie w czwartek rozpoczynają się Mistrzostwa Świata 2014. W związku z tym postanowiłem założyć ten temat, w którym każdy będzie się mógł podzielić szeroko rozumianymi wrażeniami z boisk piłkarskich. Począwszy od obstawiania wyników meczów przez memy mundialowe aż po ból du... duszy z powodu odpadnięcia ukochanej reprezentacji. Fajnym pomysłem byłoby zrobić system punktów za dobrze obstawione wyniki ale to wyjdzie w praniu. Mam nadzieję, że każdy użytkownik forum dorzuci jakieś swoje spostrzeżenia na temat tych mistrzostw. Co o tym sądzicie?

Wrzucam oficjalną tabelkę FiFy :)http://tinyurl.com/nn53cck

 

Pozdro

 

8c1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie życzył albo Brazylię albo Holandię z Pucharem w dłoniach... Aczkolwiek to pierwszy turniej piłkarski, którego za cholerę nie chce mi się oglądać i śledzić na bieżąco :P co najwyżej w klimacie piwa ze znajomymi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc przez pryzmat zeszłorocznego Pucharu Konfederacji, który także odbył się w Brazylii:

 

Brazylia - Japonia 3:0

Brazylia - Meksyk 2:0

Brazylia - Włochy 4:2

 

Półfinał:

Brazylia - Urugwaj 2:1

 

Finał:

Brazylia - Hiszpania 3:0

 

Co do finału to tak nieporadnych Hiszpanów nie widziałem od kilku lat. Brazylia była drużyna 2 klasy lepszą.

Także jeżeli zagrają na podobnym poziome to po raz 6 mogą zostać mistrzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze cenię Mundial nie za największe gwiazdy, a za czarne konie.

 

Od wielu lat kibicuję Holandii. Do tego namieszać może Kolumbia. No i sympatią darzę Szwajcarów, raczej nie dojdą co ćwierćfinałów, ale niech powalczą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mundial jest o tyle ciekawy że ciężko wskazać jednoznacznego faworyta. Ogólnie raczej nie jestem kibicem określonej reprezentacji, z tym że wolałbym by nie wygrała Brazylia ani Hiszpania. Reprezentacje które darzę większą sympatią to Francja, Belgia, Holandia, Włochy i Urugwaj - z tej paczki chciałbym zobaczyć mistrzów świata. Zapowiada się interesująco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na Niemcy.Czas w końcu coś wygrać szkoda tylko Reusa że wypadł przez kontuzję ale i tak mają taki potencjał że dadzą radę.Czarny koń Belgia ale pewnie za wcześnie dla tej młodzieży na jakiś sukces.A kibicować będę Bośni i Hercegowinie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo,

 

Jak zapewne 99% z was wie w czwartek rozpoczynają się Mistrzostwa Świata 2014.

 

 

Jeszcze jakieś tydzień temu nie wiedziałem że to w tym roku. A do teraz nie wiedziałem, że to jest w tym tygodniu. Więc nie wszyscy wiedzą :)

Edytowane przez shakur1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@progmarky

Dlaczego akurat Bośnia i Hercegowina? Kto tam gra? :>

Niestety Stilić się nie załapał(Wisełka).Gwiazdą jest Dżeko(Man C.) jeszcze w napadzie Vedad Ibisević(Stuttgart).Mają też dobrego bramkarza Asmir Begovića (StokeCity)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności