Skocz do zawartości

Warszawski Meet Marcowy 2014


4ndr3

Kiedy chcemy meet?  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy chcemy meet?

    • 09.03.2014
      3
    • 16.03.2014
      10
    • 23.03.2014
      2
    • "mi to wsio ryba"
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też sobie posłuchałem :) Można mnie było poznać po tym, że 90% czasu spędziłem w tym drugim pomieszczeniu i nie słuchałem żadnych iemów ;) A tak na serio to szara bluzka w granatowe pasy i okulary, które potem zdjąłem.

- Takstar pro80 - imo nic ciekawego, za ciemne

- Takstar HD2000 - bardzo fajne słuchawki, imo poza sceną lepsze od pro80. Porównując stockowy stan to rzeczywiście "CAL killer"

- Takstar HD6000 - też bardzo udane słuchawki, na pewno lepsze brzmieniowo od pro80, co mi się w nich jeszcze podobało to świetne, mięciutkie pady.

- Beyery T1 - świetna przestrzeń, taka z dystansu, dla mnie jednak za dużo góry, chyba nie było innych słuchawek, które by je w tym aspekcie przegoniły ;)

- ATH AD-900x - lekkie wygodne, jasne, ale nie pozbawione basu, dość ostra góra, niezła przestrzeń

- AKG Q701 basport mod - brzmienie zdecydowanie przyjemniejsze niż w ATH, lepsza góra, więcej basu no i przestrzeń też sporo większa. Słychać, że ten korek został odetkany, bo tracą na tym średnie (te wyższe). Nie słyszałem wersji bez modu :P

- HE500 - bardzo przyjemne brzmienie, świetna przestrzeń z doskonałą lokalizację źródeł, w sumie nie ma co poprawiać

Trochę, żałuję, że nie udało mi się D600 posłuchać - chciałem porównać z D1100, nawet specjalnie wczoraj wieczorem mod zmieniłem, żeby były bardziej basowe (czyli zbliżone charakterystyką).

 

Tascamy słuchaliście oczywiście niewygrzane, i wydaje mi się, że z pudełka były trochę lepsze niż po nastu godzinach grania. Też je trochę poprawiłem względem stocku - dostały inny kabel i lekki mod dodający basu. Fakt są ostre, ale po modzie mogą być całkiem ok. z resztą zobaczę najpierw jak sobie więcej pograją, może złagodnieją. Takie TS671 po wygrzaniu znacząco przytemperowały górę, jednocześnie poprawiając jej jakość.

 

Czekam na kolejne opinie na temat Fatality - trzeba nakręcić kolejny hype na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek, sluchales w koncu pro330 na Studio V? Jezeli tak to jak wrazenia?

Tak, ale krotko, gdyz na repertuarze, ktorego prawie nie znam, gdyz moja karte DAP miala w d..., a na nim niczego nie znalem, oprocz Massive Attack, ale tej plyty tez nie znalem, wiec moge tylko napisac o pierwszych wrazeniach. Wiec tak przedewszystkim bardzo wychodzi granie V, gdyz zarowno mamy duzo, duzo gory, ktora nie jest natarczywa, piskliwa, gra z bardzo duzo rozdzielczoscia i separacja. Bas jest go duzo, chodzi bardzo nisko, ma porzdny impakt, do tego jest bardzo dobrze kontrolowany, punktowy i szybszy, ale nie jest twardy. Jak dla mnie tutaj jesli chodzi o te dwa pasma to bardzo dobra synergia. Co do srednicy to tak jak napisalem jest lekko cofnieta, chociaz same wokale sa jak zawsze na przodzie. I jest ona dobra, niczego nie moglem sie przyczepic, ale to dlatego ze nie moglem posluchac swoich utworow, ktore sa z reguly nastawione na srednice i wysokie wokale kobiece. I na Studio jest jeszcze ta swoboda i lekkosc powstawania dzwieku (nie wiem jak to nazwac jakos technicznie), czego brakuje na DX50, tam sa wszystkie dzwieki jakby skomulowane. Tak wiec chyba bede musial od Sonusa pozyczyc na testy playerka, jesli bym chcial go kupic, zeby go sprawdzic dokladnie, zwlaszcza jak jest ze srednica i wokalami.

 

Jeszcze z playerow to iPhone 5s gra calkiem niezle jak na telefon, w stosunku do poprzednich wersji 4s i 4 gra bardziej plasko, juz nie jest tak cieply jak pozostale i owiele lepsze SQ. Tylko ma jedna wade bardzo plaska scena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...średnicy cofniętej na studio V z pro330 za bardzo nie uświadczyłem, może to tylko wrażenie ze względu na rozciągniete i dość wyraźne skrajne pasma?

 

a jeżeli chodzi o Studio V to jego magia IMO nie polega na tonalności, nawet nie na szerokości sceny, a na napowietrzeniu dźwięku i niesamowitej separacji instrumentów - mam podobnie jak Ty przy Studio V dźwięki w moim imodzie brzmią jakby były delikatnie bardziej ściśnięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja cóż mogę napisać... słuchałem Delty, IE80, UE900.

 

IE80 - po podkręceniu basu nawet spoko, kabel straszny, wygoda niezła, izolacja słaba. Ale takie SE215 nie są gorsze a sporo taniej.

Delta - za ich cenę to są bajeczne... :D

UE900 - grają dziwnie, wygląd mega, kabel mega, wygoda fajna. Nadal, grają dziwnie. I jednak wolę W4.

 

A tak all in all to ja bardziej byłem spotkać się i pogadać z ludźmi niż słuchać sprzętu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...średnicy cofniętej na studio V z pro330 za bardzo nie uświadczyłem, może to tylko wrażenie ze względu na rozciągniete i dość wyraźne skrajne pasma?

 

 

Bardzo dobrze to ujołeś, właśnie to są bardzo wyraźne skrajne pasma, przez co wydaje się że średnica jest cofnięta.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IE80 - po podkręceniu basu nawet spoko, kabel straszny, wygoda niezła, izolacja słaba. Ale takie SE215 nie są gorsze a sporo taniej.

 

 

w jakim sensie? mialem kiedys se215 przez pare miesiecy i tak z pamieci to przewaga w jakosci dzwieku ie80 nad szurami jest przytlaczajaca. przynajmniej tak mi sie wydaje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

U mnie będzie ciężko z czasem teraz, ale z nowości będę miał do odsłuchu najnowszy moduł wzmacniacza Headonic z op-ampem dobranym do T1 (zamówione). Powinno grać zacnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności