Skocz do zawartości

Warszawski Meet Marcowy 2014


4ndr3

Kiedy chcemy meet?  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy chcemy meet?

    • 09.03.2014
      3
    • 16.03.2014
      10
    • 23.03.2014
      2
    • "mi to wsio ryba"
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Super, będzie hd800 ;) ja gdyby co mogę wziąć na porównanie T1, bo to bezpośredni konkurent. Boję się, że mi się hd800 spodoba.

Szwagiero ma też wziąć wzmaka i yamahy, więc będzie wybornie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że będzie chyba mały battle między wzmakami :) Ja biorę moje HA2013 i FCLa, @GryfPomorski Sonic Pearla więc będzie można wysnuć jakieś wnioski :) Ze źródeł będę miał dac'a od fatso, być może moją Yamahę CDX-1050 (o ile jej nie sprzedam do tego czasu:) i nie wiem czy targać gramopatefon, bo chyba miejsca nam nie starczy ;)

 

Chętnie posłucham HD800 i T1, mam też nadzieję, że @GryfPomorski weźmie swoje HE500 i sprawdzimy je na moim kablu.

 

Zapowiada się mega impreza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że będzie chyba mały battle między wzmakami :) Ja biorę moje HA2013 i FCLa, @GryfPomorski Sonic Pearla więc będzie można wysnuć jakieś wnioski :) Ze źródeł będę miał dac'a od fatso, być może moją Yamahę CDX-1050 (o ile jej nie sprzedam do tego czasu:) i nie wiem czy targać gramopatefon, bo chyba miejsca nam nie starczy ;)

 

Chętnie posłucham HD800 i T1, mam też nadzieję, że @GryfPomorski weźmie swoje HE500 i sprawdzimy je na moim kablu.

 

Zapowiada się mega impreza :)

He-500 też zabiorę ze sobą.

Czy kogoś interesuje odsłuch hd800? Z tym, że jakiś wzmak musi być, nie będę targał ważącego parę kilo diy :(

Zobaczyłem Twój post z "oczarowania sprzętem audio"----- "Czy ja dobrze odczytałem? Słyszysz różnicę między hd598 i hd800, czyli TYMI SAMYMI DRIVERAMI? Oj wybacz, to w tym momencie większość Twoich wrażeń dźwiękowych odbieram z przymróżeniem oka... To te same słuchawy, co najwyżej słyszałeś różnice kabla.."

http://forum.mp3store.pl/topic/104495-oczarowania-sprztem-audio/page-7#entry1049092

 

To mi postawiło pytanie- czy przynosisz hd800 czy jakieś inne sennki? Wybacz pytanie ;)

Z chęcią bym posłuchał k701 na Sonic Pearl. Gdybyś mógł je przynieść, to by było super :)

Edytowane przez GryfPomorski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę wziąć tez hd598@600 właśnie :) moje akg k701 są w innej części polski obecnie, niestety...

Mogę wziąć tez hd598@600 właśnie :) moje akg k701 są w innej części polski obecnie, niestety...

Mogę wziąć tez hd598@600 właśnie :) moje akg k701 są w innej części polski obecnie, niestety...

O kurcze, a ja się już napaliłem na hd800 :/

Edytowane przez GryfPomorski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To ja jeszcze NWZ-W273 wezmę jakby ktoś wynalazku chciał posłuchać... :rolleyes:

 

Tak z ciekawości, używałeś ich do pływania na dłuższych dystansach? Działały?

 

Jak na razie tylko używałem go normalnie na mieście i na siłowni. Jeszcze nie pływałem w nim. Ale ponoć zanurzenie do 2m spokojnie wytrzymuje tylko trzeba go osuszyć jak się rozszczelni tips i zamoknie filtr na tulejce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie kupiłem do pływania jakiś czas temu, ale jestem raczej niezadowolony bo po przepłynięciu kilku długości woda w końcu przesiąka przez tipsy i generalnie są nie do użycia już tego razu - dźwięk pojawia się i znika, strasznie cicho grają etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skoro @eternality nie przyniesie hd800 (bywa pomyłka między hd600 a hd800) czy ktoś byłby je w stanie donieść na forum? obok k812 to jedyne słuchawki, które chciałbym odsłuchać na SP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam wszystkim że jutro meet!

 

Zaczynamy o 13!

 

Ja nie wpadam, bo się obraziłem na Ciebie, że jeszcze nie mam customów...

 

 

A tak na serio - ok. 16 powinienem być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś transport, laptop i dac będzie na miejscu, czy trzeba swój brać?

 

Wystukane na parapecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności