Skocz do zawartości

FanKlub TAKSTAR


retter

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki , zaoszczędziliście mi 30 dychy ( już miałem gotowe zamówienie w mp3store) :) , a tak na przyszłość z czego się nadadzą pady do TS , bo spotkałem sie z opinią że te oryginalne są trochę płytkie? tak na marginesie chcę kupić do nich i do laptopa wzmacniacz , ( póżniej ew daca) czy taki mikroforum lub Fiio E11 będzie ok , czy jest mocniejszy od FIIO E07,

Edytowane przez slawekxyz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą sprawdziłem - pasują od EVO :) . Niestety to co robią z dźwiękiem woła o pomstę do nieba - brzmienie mocno zmulone (pady od TS-ów na EVO robią dokładnie odwrotność tego efektu). Trzebaby dorobić otwory od spodu padów w tym skaju, wtedy odciąży dźwięk, ale prawdopodobnie trzeba też będzie w zaklejanie otworków z tyłu przetwornika się pobawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą sprawdziłem - pasują od EVO :) . Niestety to co robią z dźwiękiem woła o pomstę do nieba - brzmienie mocno zmulone (pady od TS-ów na EVO robią dokładnie odwrotność tego efektu). Trzebaby dorobić otwory od spodu padów w tym skaju, wtedy odciąży dźwięk, ale prawdopodobnie trzeba też będzie w zaklejanie otworków z tyłu przetwornika się pobawić.

welury czy "skóra"? to jaką średnicę maja pady z EVO większą niż 10 cm? bo jak mierzyłem te z 2050 wyszło mi 10 cm

Edytowane przez slawekxyz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem welury od EVO, ale "skóra" ma taki sam obwód. Evo mają coś w granicach 10,5-11cm średnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up no i gitara. Jakie wrażenia na tym kablu? Masz porównanie do stockowego?

Niestety nie mam porównania. Miałem kiedyś ten model od Perula, ale był już zmodowany i zrecablowany.

Poprzedni właściciel mówił, że jakoś ogromnej różnicy nie ma, ale jak to ujął "nie są już takie wyostrzone i grają spokojniej" jeśli dobrze zapamiętałem w tym całym hałasie, w którym rozmawialiśmy :)

Kupiłem je, aby mieć jakieś wygodne słuchawki do serfowania po necie i świetnie się sprawdzają. Zrobię niedługo jakiś odsłuch na moich grajkach i zobaczymy na co je stać.

Edytowane przez GryfPomorski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@up no i gitara. Jakie wrażenia na tym kablu? Masz porównanie do stockowego?

Niestety nie mam porównania. Miałem kiedyś ten model od Perula, ale był już zmodowany i zrecablowany.

Poprzedni właściciel mówił, że jakoś ogromnej różnicy nie ma, ale jak to ujął "nie są już takie wyostrzone i grają spokojniej" jeśli dobrze zapamiętałem w tym całym hałasie, w którym rozmawialiśmy :)

Kupiłem je, aby mieć jakieś wygodne słuchawki do serfowania po necie i świetnie się sprawdzają. Zrobię niedługo jakiś odsłuch na moich grajkach i zobaczymy na co je stać.

 

To wymień im pady na te od dt250 tam jest lepszy welur od tego chińskiego fakt 1/5 ceny słuchawek ale dla wygody dałem hd681 pady k240 które są droższe od słuchawek :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@up no i gitara. Jakie wrażenia na tym kablu? Masz porównanie do stockowego?

Niestety nie mam porównania. Miałem kiedyś ten model od Perula, ale był już zmodowany i zrecablowany.

Poprzedni właściciel mówił, że jakoś ogromnej różnicy nie ma, ale jak to ujął "nie są już takie wyostrzone i grają spokojniej" jeśli dobrze zapamiętałem w tym całym hałasie, w którym rozmawialiśmy :)

Kupiłem je, aby mieć jakieś wygodne słuchawki do serfowania po necie i świetnie się sprawdzają. Zrobię niedługo jakiś odsłuch na moich grajkach i zobaczymy na co je stać.

 

To wymień im pady na te od dt250 tam jest lepszy welur od tego chińskiego fakt 1/5 ceny słuchawek ale dla wygody dałem hd681 pady k240 które są droższe od słuchawek :D

 

Dzięki za radę. Może zaryzykuję za jakiś czas z nimi. Kosztują z tego co widziałem 70zł w polskiej dystrybucji. Ciekawe jak z dostępnością w sklepach. Te takstarowe nie są takie złe, ale beyerowskie będą wygodniejsze.

Z rzeczy która mi w nich przeszkadza, to gąbka między uszami a przetwornikiem. Muszę poszukać czegoś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ryzykujesz sam to robiłem kiedy miałem hi2050 (1,5r temu wiec słaaaabo pamiętam co i jak ale już nie wróciłem do stockowych).

Dwa idz do zbiorówki z thomanna kup tylko one takie dość twarde tak jak akg.

Nie pamiętam ale chyba w zestawie były foamy(ten materiał o którym mówisz) i pastiki (zaczep pod bayery).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ryzykujesz sam to robiłem kiedy miałem hi2050 (1,5r temu wiec słaaaabo pamiętam co i jak ale już nie wróciłem do stockowych).

Dwa idz do zbiorówki z thomanna kup tylko one takie dość twarde tak jak akg.

Nie pamiętam ale chyba w zestawie były foamy(ten materiał o którym mówisz) i pastiki (zaczep pod bayery).

W thomannie już nie ma tych padów.

W zestawie, który odkupiłem nie było foamów i zaczepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie zgłaszam akces do klubu , po przygodzie z HI 2050 tym razem TS 671 , pierwsze wrażenia: tam gdzie gra „żywy” instrument brzmią fantastycznie , góra wydaje się być dla mnie idealna, mam małą głowę , ale wielkie uszy :) a więc spadywują jak się pochylam , brakuje dociążenia na basie , ale zauważyłem, że w miarę zwiększania głośności ,bas zyskuje bardzo na impakcie względem innych pasm, nie spotkałem się z czymś takim ?

Edytowane przez slawekxyz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te słuchawki zależnie od źródła potrafią grać energicznie i szybko. U mnie jak na ironię najlepiej grały na integrze z laptopa HP G6 zapiętej ze wzmacniaczem Dynavox CSM-112, Po prostu nie chciało się przestawać słuchać. Swoją drogą tam jest kawał przetwornika w obudowie otwartej także trzeba prądu żeby go dobrze kontrolować (może stąd takie wrażenie w kwestii basu:)

Edytowane przez ALTON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiszę się i ja. Na pokładzie hi2050 i hd2000 (a właściwie to ldsystems hp700). Tym drugim dzisiaj założyłem pady od CAL i teraz już nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. Dla mnie są teraz mega wygodne, sporo lepiej przylegają do uszu, a co za tym idzie przybyło im basu. Żeby coś więcej powiedzieć musiałbym zrobić bezpośrednie porównanie. Tylko muszę jacka przelutować bo coś spierniczyłem i zaczął mi przerywać... W sumie i tak miałem jeszcze z 20cm kabel przyciąć bo mi wyszło ze 140 canarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło łatwiej niż się spodziewałem. Jakiś czas temu chciałem założyć pady od nie swoich CAL i się bałem, że zniszczę, ale raczej niepotrzebnie. Trochę siły musiałem w to włożyć, ale nie wydaje mi się, żeby miały się przez to zniszczyć.

Edit: Dobra, zdjąłem jeden i nie wydaje mi się żeby się jakoś rozciągnął. Trzeba się pomęczyć z 5 minut bo próbują się ześlizgnąć przy naciąganiu, ale nie ma tragedii. Max 5 minut roboty na stronę.

Edytowane przez Piotrus1910
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności