Skocz do zawartości

MEEelectronics M9 podrobione?


speerpre

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jakąś godzine temu kurier przywiózł mi słuchawki MEEelectronics M9

Mam podejrzenie, że moje słuchawki nie są oryginalne :/

( Słuchawki kupiłem na: http://audiomagic.pl/ )

Wszelkie zdjęcia tych słuchawek jakie znajduję wyglądają tak:

 

XWStsvD.png

 

Z kolei te które ja dostałem wyglądają tak:

 

 

9oFG6fD.jpg

 

 

Mam się czym martwic czy po prostu producent zmienił odrobinę wygląd? Co myślicie?

Dodatkowo w większosci przypadków w zestawie jest również taki zwijak do kabli którego u mnie nie było (przedmiot po środku oczywisce)

thsrtVT.png

Zdjęcia pudełka:

gC9qE66.png

3BaNZZW.png

Edytowane przez speerpre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiomagic.pl to znani w Polsce oszuści. Z dobrego źródła wiem, że właściciel romansował kiedyś z żoną Marcina P. i szmuglowali razem podrabiane słuchawki na stadion 10-lecia. Zostali z tym towarem, bo stadion w międzyczasie przerobili na narodowy i podnieśli ceny za stragan.

 

 

A poważnie, to akurat z AM nie masz się czego obawiać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiomagic.pl to znani w Polsce oszuści. Z dobrego źródła wiem, że właściciel romansował kiedyś z żoną Marcina P. i szmuglowali razem podrabiane słuchawki na stadion 10-lecia. Zostali z tym towarem, bo stadion w międzyczasie przerobili na narodowy i podnieśli ceny za stragan.

 

 

A poważnie, to akurat z AM nie masz się czego obawiać.

Na pewno nie mam się czego obawiac?

 

Producent zmienił wygląd czy jak w takim razie?

Edytowane przez speerpre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na pewno nie mam się czego obawiac?

 

Producent zmienił wygląd czy jak w takim razie?

Na tak postawione pytanie nie pozostaje mi nic innego jak napisać:

Obawiaj się, lepiej chuchać na zimne, niż pić gorące. Masz rację, a w obliczu tak potwornego zagrożenia, ja bym to w ogóle zgłosił na Policję i do urzędu patentowego. W końcu znak towaru zastrzeżony, a ktoś na tym niecnie zarabia.

 

Oczywiście, bez znaczenia jest fakt że Audiomagic jest autoryzowanym dystrybutorem i w porozumieniu z Filaudio pewnie i importerem. Huncwoty przebrzydłe na bank podrabiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na pewno nie mam się czego obawiac?

 

Producent zmienił wygląd czy jak w takim razie?

Na tak postawione pytanie nie pozostaje mi nic innego jak napisać:

Obawiaj się, lepiej chuchać na zimne, niż pić gorące. Masz rację, a w obliczu tak potwornego zagrożenia, ja bym to w ogóle zgłosił na Policję i do urzędu patentowego. W końcu znak towaru zastrzeżony, a ktoś na tym niecnie zarabia.

 

Oczywiście, bez znaczenia jest fakt że Audiomagic jest autoryzowanym dystrybutorem i w porozumieniu z Filaudio pewnie i importerem. Huncwoty przebrzydłe na bank podrabiają.

 

Taa, dzięki za tą wielką dawkę drwin i sarkazmu.

Zrozumiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wywołani do tablicy zabieramy głos w dobrym humorze po wypowiedziach Fatso :)

 

Słuchawki marki MEElectronics z tego, co nam wiadomo nie są na chwilę obecną podrabiane. Producent musiał odrobinę zmienić wygląd skoro prezentują się trochę inaczej niż te z fotki. Dystrybutorem MEElectronicsa jest firma Filaudio z Legnicy, a my jesteśmy ich oficjalnym dealerem w Warszawie także słuchawki są na pewno oryginalne i mają polską gwarancję.

 

Polecamy się również na przyszłość i dziękujemy za zakup w naszym sklepie.

Edytowane przez Audiomagic_pl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wywołani do tablicy zabieramy głos w dobrym humorze po wypowiedziach Fatso :)

 

Słuchawki marki MEElectronics z tego, co nam wiadomo nie są na chwilę obecną podrabiane. Producent musiał odrobinę zmienić wygląd skoro prezentują się trochę inaczej niż te z fotki. Dystrybutorem MEElectronicsa jest firma Filaudio z Legnicy, a my jesteśmy ich oficjalnym dealerem w Warszawie także słuchawki są na pewno oryginalne i mają polską gwarancję.

 

Polecamy się również na przyszłość i dziękujemy za zakup w naszym sklepie.

 

 

O, dziękuje bardzo za wyjaśnienie!

 

Trochę się wystraszyłem tym wyglądem bo kiedyś właśnie dostałem podrobione słuchawki z allegro. W takim razie przepraszam za podejrzenia i dziękuje za szybką wysyłke zamówionego towaru! :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności