Skocz do zawartości

FiiO X5


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

na headfi, za dokładnie 450 dolarów

 

EDIT: Teraz tej oferty nie widzę, ale jest taka za 530 dolców: http://www.head-fi.org/t/717099/ibasso-dx100-reference-dap-like-new, czyli 1600 zł. Oczywiście abstrhuje od kosztów transakacyjnych czyli paypal fee, shipping, ew. cło i import VAT.

Edytowane przez shakur1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba zbiorówkę zrobić co wy na to ? na dx50/90 też pewnie się nada choć tu chyba 1010 na x5 zdecydowanie 1020

 

900x900px-LL-8b403364_pelican_1010_1020_

900x900px-LL-6522ba3a_pelican_1010_1020_

 

i taki pomiar czy prawdziwy ?

900x900px-LL-abdd8c2f_23_3_6b7c15e840b3e

 

custom FW grajek Atlantów :D

 

900x900px-LL-88cb689d_WP_20140517_7230.j

900x900px-LL-f78ae851_WP_20140517_7925.j

Edytowane przez retter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na headfi, za dokładnie 450 dolarów

 

To i tak strasznie mało biorąc pod uwagę, że nowy kosztuje około 900$ - stąd moje zdziwienie. Pewnie tak mało dlatego, że niepopularny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reyn, chyba właśnie tak, w ostatniam okresie nie był za bardzo na łaskach, aczkolwiek po dx90 o dx100 znów trochę się zrobiło głośno, szczególnie że niektórzy piszą, że jednak 100 jest minimalnie lepsza od 90.

 

 

--------------

zakończcie offtopa z ibasso /r

Edytowane przez retter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, retter, pozjadało Ci znaki interpunkcyjne i Shift, żeby walnąć dużą literę? Jak już jesteś moderatorem to chyba powinieneś świecić przykładem i przynajmniej starać się pisać czytelnie... A tymczasem trzeba się mocno silić, żeby zrozumieć sens Twoich wypowiedzi.

 

Koniec offtopu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pysia

nie mam cycków nie mam władzy :P ślinisz się do mnie no wiesz co :D

Musze nabić kolejne 2k postów więc zasady schodzą na dalszy plan, liczy się ilość tak jak rozmiar :) poszedłem za twoim hasłem.

 

Mayster taaa jasne, będę rozkładał i składał kanapkę za każdym razem, problem to IC i ogólna grubość kanapki.

Po drugie to nie jest CAŁKOWICIE twarde etui a ja takie preferuje.

 

Tak wiem ze jest u Ciebie już daaawno ale ono mi nie pasuję więc szukam innego.

Edytowane przez retter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie byłbym chętny na tego peliego 1020 :)

Będę pamiętał, tak w 2-4 osób się zbieramy.

 

A ja dziś popełniłem mezalians klasowy :)

 

Połączyłem DAPa za 1500zł za AMPem za 150zł :D

Czyli X5 z smsl 4s, X5 jest ok 3-4x większy wygląda zabawnie :) ale ociepla średnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam bardzo dobrą wiadomość. Napisałem maila z zapytaniem czy w przyszłych wersjach oprogramowania będzie możliwość odtwarzania muzyki z playlist i czy będzie dodatkowa funkcja podbicia basu. Playlisty ok, bas boost nie , no i fajnie :P

 

Dear Simon,

 

Thanks for your mail and support to FiiO!

 

Kindly inform you that, our engineers are trying to add .m3u playlist into the X5's firmware. We think the X5 will support .m3u playlist with a future firmware update.

You can adjust bass by choosing the EQ as custom then press central botton and rotate scroll wheel.

At present, we have no plan to add the bass boost into the X5's firmware. We will consider your suggestion.

 

If you have any other question, please feel free to contact us!

Have a nice day! ^_^

 

Best Regards,

FiiO Customer Service

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zrobią jeszcze opcje "ciasna kieszeń"(blokada wszystkich przycisków) i nie będzie "stukać" między utworami to może startować do rywalizowania z dx90.

Słucham X5 już od jakiegoś czasu i nie przestaje mnie zaskakiwać (pozytywnie) szczegółowością, dynamiką i "radością" słuchania.

Przy okazji X5 firma Fiio chyba rozwinęło/rozwija swój dział software.

Myślę że widzą to, że tylko połączeni dobrego softu i hardware'u daje radość klientom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności