Skocz do zawartości

Philips SHP9500


Karmazynowy

Rekomendowane odpowiedzi

a czy istnieje jakaś porządna aplikacja która pozwoliłaby dodać nieco więcej basu do połączenia t4g + SHP9500?

Audyssey Music Player

https://itunes.apple.com/us/app/audyssey-music-player/id569331902?mt=8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchawki te bardzo zyskują przy podłączeniu do stacjonarnego sprzętu. U mnie wystarczyło wyjście słuchawkowe w stacjonarnym cd. Pojawił się dół i taka głębia dźwięku. Do tego dźwięk jest wiele szerszy niż na iphone 4s a przy tym nic nie kłuje a szczegółów jest więcej.

Czy możecie polecić odtwarzacz bądź dac/amp, z którymi słuchawki te zagrają podobnie do tego jak grają z cd? Chciałbym wydać maksymalnie 500 zł. Czy to możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. Zabieram się za testowanie :)

Ja mam profil pod AKG K550, ale spokojnie daje radę również z SHP 9500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałeś o tym, że gonienie jest bardziej satysfakcjonujące niż złapanie ? ;)

 

Ponawiam pytanie - potrzebujesz 9500 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się porobiło w komisie SHP9500 z dodatkowym kablem za 300zł z shipem i nie ma chętnych :( Jeśli te słuchawki nie są warte tych pieniędzy to które są?

 

Są warte.

 

Ja na razie zagłębiam się w różnych słuchawkach by ostatecznie wybrać te, które dla mnie oferują, jak najwięcej za jak najmniej. SHP9500 były tymi przejściowymi, ale nie wykluczone, że ostatecznie to one u mnie znów zagoszczą, ale na dłużej. Niestety, ale zauważyłem dość dawno, że cena nie ma związku z jakością, a dobre słuchawki w głównej mierze brzmią po prostu inaczej, kwestia, co nam się bardziej podoba.

Edytowane przez FeX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie kaźde na które jest hype lub mają dobrą "markę" są tego warte - moim zdaniem np. 990tki BD. Słuchałem Pro i nie wiem co naród w nich widzi. Sprawa indywidualna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi, że ludzie nie szukają dobrego brzmienia. Po prostu szukają. Zawsze przypomina mi się wtedy wierszyk o niejakim Hilarym.

Szukają obu rzeczy na raz, szukają świeżego nie przerwanego przypływu endorfin jako siły pędnej do kolejnego kroku dnia osiągnięcia.

Problem w tym że wielu chyba chce sobie wmówić że da się jednym w miarę tanim zestawem to uzyskać, sam wiesz że nie specjalnie.

 

Mnie moje senki też się nudzą, imod też się znudził, bywają też stany słabości gdzie kupujemy lub sprzedajemy ot tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do philipsów, to mają one jedną niedocenioną zaletę...świetnie i bardzo namacalnie reagują na zmianę kabelka i każdy może je sobie dopracować do swojego gustu..Z tego co Janusz mi pisał na PW, to samo dotyczy X2.

Edytowane przez FunGD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet rozumiem wulkana w tych jego wyborach (bardziej abstrakcyjnie podchodzi do tematu :))

 

Ja się nie dziwię, że komuś podobają się DT990 czy L2 czy inne słuchawki, które mają swoje miejsce na rynku, bo rzeczywiście prezentują ponadprzeciętną jakość/wykonanie/funkcjonalność.

 

Ciągle poszukujemy nowych wrażeń, bo sam po sobie widzę, jak zmieniają mi się gusta na przestrzeni czasu. Kiedyś HM5 były dla mnie nudne, równe, bez polotu. Dzisiaj zupełnie się z tym nie zgadzam. Kiedyś DT990Pro uważałem, za super słuchawki, dzisiaj wiem, że są dobre, wybijają się ponad przeciętność, ale mają też słabsze strony, których kiedyś nie dostrzegałem. Wszystko jest względne, ilość czynników wpływających na odbiór słuchawek jest porażająca.

Edytowane przez FeX
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności