Skocz do zawartości

Philips SHP9500


Karmazynowy

Rekomendowane odpowiedzi

No to w takim razie, zapraszam do przeczytania testu manuela.

Ja nie jestem w stanie podać różnić gdyż jak pisałem, nie korzystałem z kabla stockowego.

Kwestia dźwiękowa była dla mnie drugorzędna, bardziej chodziło o wygodę - wcześniej miałem Cordiala, który niestety był za gruby, ciężki i dość sztywny, na tym polu kabelek od Perula wymiata, nawet nie czujesz że masz jakiś kabel podpięty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedaż SHP9500 w komisie nabiera tempa ;) . Czyli hype minął.... Ja na razie nie sprzedaję, w sumie fajny sprzęt.

 

Czy są wśród nas tacy co przynajmniej w przeciągu najbliższego miesiąca ich nie sprzedadzą ? dopiszcie się ;) [akcja ma charakter zabawowy]

- Lord Rayden

- jd1210

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedaż SHP9500 w komisie nabiera tempa ;) . Czyli hype minął.... Ja na razie nie sprzedaję, w sumie fajny sprzęt.

 

Czy są wśród nas tacy co przynajmniej w przeciągu najbliższego miesiąca ich nie sprzedadzą ? dopiszcie się ;) [akcja ma charakter zabawowy]

- Lord Rayden

Ja też nie sprzedaje. W tak niskiej cenie ciężko znaleźć takie słuchawki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, np.moja oferta, którą zamieściłem w komisie to jest taka, że trochę jestem w ciąży, trochę nie :woot:

Jeśli będę mógł to ją zdejmę, ale to nie ode mnie zależy.

 

Mimo, ogłoszenia uważam, że puszczać w świat te Filipy w takiej cenie to głupota :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam podobny dylemat, coś bym sprzedał bo 4 pary nausznych nie są mi potrzebne. Ale wszystko rozbija się o to co sprzedać, skoro wszystko ma swoją synergię albo ze stacjonarnym albo z portable. Puścił bym w świat HP100 i SHP9500, ale sprzedawać takie słuchawki po 300 zł to trochę głupota. Niech sobie wiszą na stojaku, miejsca nie zajmują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lordzie, jak nie można, jak można. Zobacz jakie mam oczy : :woot: :woot: :woot:


No ja mam podobny dylemat, coś bym sprzedał bo 4 pary nausznych nie są mi potrzebne. Ale wszystko rozbija się o to co sprzedać, skoro wszystko ma swoją synergię albo ze stacjonarnym albo z portable. Puścił bym w świat HP100 i SHP9500, ale sprzedawać takie słuchawki po 300 zł to trochę głupota. Niech sobie wiszą na stojaku, miejsca nie zajmują.

 

Powiem tak, zakładałem na początku żeby mieć 2 pary dużych nausznych i coś małego do łóżka, bo uwielbiam w koju słuchać.

Teraz mam 4 pary dużych, 3 małych i jedzie do mnie basicowy zestaw Staxów od Kommela, jak się spodoba zostanie.

 

Zaczyna to więc przybierać formę - jak ja to nazywam na własny użytek - małego "szaleństwa". O planach co do reszty sprzętu to nawet nie będę wspominać.

 

Postanowiłem przeciąć ten wrzód na d.... póki jest to możliwe pozbywając się SHP 9500. Będzie bolało. I ma boleć, ale może ja będę trochę zdrowszy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lordzie, jak nie można, jak można. Zobacz jakie mam oczy : :woot: :woot: :woot:

No ja mam podobny dylemat, coś bym sprzedał bo 4 pary nausznych nie są mi potrzebne. Ale wszystko rozbija się o to co sprzedać, skoro wszystko ma swoją synergię albo ze stacjonarnym albo z portable. Puścił bym w świat HP100 i SHP9500, ale sprzedawać takie słuchawki po 300 zł to trochę głupota. Niech sobie wiszą na stojaku, miejsca nie zajmują.

 

Powiem tak, zakładałem na początku żeby mieć 2 pary dużych nausznych i coś małego do łóżka, bo uwielbiam w koju słuchać.

Teraz mam 4 pary dużych, 3 małych i jedzie do mnie basicowy zestaw Staxów od Kommela, jak się spodoba zostanie.

 

Zaczyna to więc przybierać formę - jak ja to nazywam na własny użytek - małego "szaleństwa". O planach co do reszty sprzętu to nawet nie będę wspominać.

 

Postanowiłem przeciąć ten wrzód na d.... póki jest to możliwe pozbywając się SHP 9500. Będzie bolało. I ma boleć, ale może ja będę trochę zdrowszy ...

Zdrowe podejście. Chociaż trochę szaleństwa też się w życiu należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moich nie sprzedam nigdy. Chyba za 600, to tak :) wtedy by mi Adikadik kupił nowe za 300 :D

 

Dżizas ! Nie mieszaj mi we łbie, jak skalpel już przygotowany, bo zejdę w końcu ze stołu i zacznę myśleć, że może coś innego puszczę ...

 

Nie, nie. Koniec. Idę z synem na spacer.

Zanim wyjdę ... Manu - moje Gradosy i Twój FCL II - please :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja też nie sprzedaje. W tak niskiej cenie ciężko znaleźć takie słuchawki. :)

 

są Grado sr60e :P

 

Nie miałem ich, jak u nich z wygodą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności