Skocz do zawartości

jd1210


jd1210

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem przyjemność pobawić się z Denonem Janusza. Głównie prosta wymiana kondensatorów. Niestety po tym jak dostałem wzmacniacz do przeglądu padła mi lutownica. Janusz okazał się jednak na tyle wyrozumiały że bez problemu poczekał kilka dni. Nie pozostaje mi nic innego jak polecić - miło, przyjemnie i w świetniej atmosferze! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Janusz podstepnie wkrecil mnie w zakup sluchawek i jeszcze zaczal straszyc, ze zagraja lepiej od moich ulubionych Carbo Tenore, i... sie nie mylil -_-:D.

Janusz - wzor do nasladowania, czlowiek z zasadami i przyjaznym usposobieniu, absolutnie bezproblemowy Jegomosc :).

 

Rowniez dziekuje i pozdrawiam B)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sprzedałem kable głośnikowe, choć początkowo jd1210 chciał mi sprzedać swoje ;) . Nie będę oryginalny jak powiem, ale taka jest rzeczywistość, że transakcje z Januszem to czysta przyjemność :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz zorganizował mi odsłuchy i możliwość napisania pseudorecenzji fiio x3k i kilku par vsonic.

Sam to wszystko ogarnia i pilnuje, żeby muzostajnia żyła po wycofaniu się Manuela z działalności forumowej.

Fantastyczny kontakt i pogoda ducha. Świetny człowiek i pasjonat pełną gębą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wspaniały człowiek. Zaproponował do testów 2 kabelki do wyboru i po długiej wymianie opinii zaproponował 3-cią alternatywę.

Skonstruował specjalnie interkonekt w tej samej cenie w oparciu o własną końcówkę magazynową świetnego przewodu Mogami. Ponownie wysłał i po przetestowaniu przeze mnie 3 kabelków jednocześnie wykazał się anielską cierpliwością w odesłaniu reszty :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz jakiś czas temu poratował mnie poprzez użyczenie konwertera USB>COAX za co jestem mu niezmiernie wdzięczny oby więcej tak miłych i sympatycznych osób w tym naszym audio świecie i nie tylko :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Janusz zaoferował mi w ramach przedsprzedaży ;) po bardzo preferencyjnej cenie swojego CD-eka. Chwilę opierałem się pokusie ale, że Janusz jest bardzo przekonywujący, to dałem się namówić i jestem mu za to wdzięczny. Nie dość, że mam teraz fajnie grający CD, który wpasował się w mój system, to jeszcze mieliśmy okazję powymieniać się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami w tematyce audio :) .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności