Skocz do zawartości

Wzmacniacz słuchawkowy pod akg q701 oraz ipod videło


bartello98

Rekomendowane odpowiedzi

Witam właśnie nabyłem słuchawki akg q701 oraz ipoda video 80gb.

Chciałbym pod to zakupić przenośny wzmacniacz słuchawkowy .

Wiem że q701 są bardzo kapryśne wobec wzmacniacza dlatego

chciałbym zasięgnąć sie was o radę.

Preferuje produkty fiio ale jestem otwarty na propozycje.

 

Prawdopodobnie w najbliższej przyszłości będe robić imoda.

Edytowane przez bartello98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo sam jestem ciekaw, Fataso miałeś oba sprzęty co byś tu polecił ?
Sprzedać akg czy ipoda :D:D:lol: (sorry nie mogłem....).

 

Autorze powiedz jakiego dźwięku oczekujesz to będziemy wiedzieli czy to realne...

Edytowane przez retter6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio, będzie ciężko. Trudno się nie zgodzić z "radą" retter6. Nie znam ampa portable, który by napędził (nie w 100%, ale dajmy na to w 70%) akg 701 (może triad audio l3, który kosztuje 800$ + cło, vat, ship), bo to nie jest jedynie kwestia głośności, a już na pewno nie takiego, który by kosztował do 500zł. Akg 701 to też swoją drogą "specyficzne" słuchawki. Ludzie piszą, że za 1000 zł masz hifi jak talala; nie mówią tylko, że:

primo - jak podepniesz je do bardzo dobrego wzmaka;

secundo - jaki charakter brzmienia hifi oferują.

Przykro mi to mówić, ale według mnie Twój xonera essence one też im nie dogodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to akurat nie trudno :P

 

A ja znam wiele dobrych - iBasso D10, RSA Predator, E12 po moich modach, RSA Interceptor - Z tych to każdy sobie poradzi z Q701. Bez problemu. Żaden się nie zmieści w budżecie.

 

w budżecie to tylko klony RSA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

******licie Hipolicie wszyscy wyżej, bo Q701 idą z iPhone 4 i grają bardzo przyzwoicie :)

 

FiiO E12 i koniec tematu. Ew. może jakieś iBasso ale to już import z Chin.

Taaaa :) może ci się słuchawki pomyliły. Niech chłopak kupi tego fiio, ale ja za to odpowiedzialności nie biorę. Poza tym, jak je dopero kupił, to niech sobie wpierw pograją trochę same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A fakt, finalnie nie wyszedł - miał być własnie do słuchawek niskoohmowych - wysokopradowych i kosztowac miał 800$

 

A skoro nie ma to SR-71B

NIe siej chłopakowi zamętu w głowie; i co jeszcze, żeby sobie kabel symetryczny na balans załatwił do tych 701?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja je dobrze napędzone słyszałem, ale z iP4 nie grają wcale tak źle, one wcale nie potrzebują takiej dużej mocy jak to za nimi chodzi.

 

Winą za te całe mity pochodzi z tego tytułu, że mają takie a nie inne granie i każdy myśli, że brak basu to wina słabego źródła otóż tak nie jest :)

 

Fatso a Ty słyszałeś a mimo to mówiłeś mi, że to kiepskie słuchawki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A fakt, finalnie nie wyszedł - miał być własnie do słuchawek niskoohmowych - wysokopradowych i kosztowac miał 800$

 

A skoro nie ma to SR-71B

NIe siej chłopakowi zamętu w głowie; i co jeszcze, żeby sobie kabel symetryczny na balans załatwił do tych 701?

Najlepiej, ampa zbalansowanego tez :D są są. Tylko tak powiem tak co byś nie zrobił w mieście i tak tego nie usłyszysz PRZYKRO. No chyba że audio gdzie masz cisze bo przecież to otwarte !!!!!! słuchawki.

 

Na serio zamiast ampa na miasto kup doki do ipoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności