Skocz do zawartości

IBasso DX50


Rekomendowane odpowiedzi

Moja gumka przyszła z mp4nation, nie śmierdzi i jestem nad wyraz pozytywnie zaskoczony jakością - porządne wykonanie, nie za grube ale sprawia wrażenie mocnego, idealnie dopasowane oraz lekko szorstkie, rzekłbym nawet tępe, przez co minimalizuje ryzyko wyślizgnięcia się z ręki.

 

U mnie ciągle capi, może dlatego że przeleżało trochę w pudełku z iBasso...

 

Co do wykonania to również jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się pierwszy custom FW zrobiony przez jakiegoś rosjanina. Tutaj info i link: http://www.head-fi.org/t/679473/the-ibasso-dx50-thread-latest-firmware-1-2-8/11370#post_10265870

 

To 1.2.8 z bibliotekami dźwięku z 1.2.6.

 

Świetna wiadomość, co prawda na jakość dźwięku nie narzekam - wręcz przeciwnie - i raczej nie posadzę tego firmware, jednakowoż zawsze spoko. To jest moc GNU/Linux. Furtki dla RB się otwierają - być może w przyszłości coś się ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się, sprzedałem DX50.

Pewnie gdyby miał "już" usb-dac'a byłoby inaczej.

Player "zacny", jak dla mnie obsługa, ekran, obudowa wręcz idealna, tylko... mam stacjonarnego Yulong'a D100II i chcę coś co zbliży się brzmieniowo do niego.

W każdym razie, jeśli ktoś (jeszcze) niezdecydowany czyta ten wątek - wszystkim polecam DX50!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

Być może to już na forum padło i wybaczcie mi, ale wątek jest straszliwie długi, a ja muszę jeszcze dotrzeć do domu na Stocha ;)

miałbym pytanie odnośnie iBasso DX50. Zakładam, że pewnie wielu z tu obecnych, playera zamawiało zza granicy i chciałbym spytać jak to jest. Jeśli zamówię w mp4nation do Polski to dowalają jakieś cła, vaty itd itp? Czy jeśli zamówię np z mp4nation do UK, to tam też dostanę jakieś taxy? Zastanawiam się nad zamówieniem albo do PL albo do UK tylko nie wiem ile mnie to będzie kosztować. Cena 249$ jest zachęcająca do tego dają darmowy airmail, ale nie wiem ile ponad 249$ zapłacę? Jakie macie doświadczenia z takim zamawianiem? Często się zdarza, że dowalają jakieś swoje haracze czy raczej powinno bez problemu pójść?

 

I pytanie nr 2. Czy ktoś wie jak zagra DX50 z Westone UM-2 RC?

 

 

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie analitycznie niemalże do bólu (jeśli um2 faktycznie pokrywają się z 2). Osobiście by mi nie podeszło, ale może być ciekawie ze sceną. Jak interesowałem się taxami to bywa różnie. Podobno najtańsza wersja przesyłki+mała paczka niemalże gwarantują przejście, ale ostatnio co najmniej 2 osoby z forum walnęli właśnie z mp4nation. Co do uk nie wiem jak stoją tam z podatkami, ale myślę, że prawdopodobieństwo wyłapania ich jest takie jak u nas (unia).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem na opłaty (pewnie dlatego, że to był okres od razu po świętach i jeszcze wtedy uważniej przeglądali paczki) i musiałem dodatkowo dopłacić do interesu jakieś 200-220zł. Ale to i tak dopiero druga moja owatowana paczka więc nie bolało mnie to aż tak ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawialem miesiąc temu z mp4nation. Zadeklarowana kwota to 20 nie pamiętam czy euro czy dolary i do tego jeszcze jako prezent. Nawet jeżeli otworzą to nie ma tam niczego z wartością więc nie ma szans żeby coś dowalili. Z tego co wiem to zamawiane kurierem mają większe prawdopodobieństwo oclenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem pakiet z Takstarami i wysyłka pocztą, za 2-3 tyg powinno być to napiszę czy dostałem bonus w postaci cła i vatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką kartę pamięci polecicie pod DXa? Muszę w końcu kupić jakąś 64 GB bo męczę się na 8+8... W sumie to nie zależy mi na jakieś super prędkości - która i tak jest strasznie zawyżana - byle to płynnie grało. SanDisk, Kingstone, czy może jakaś Toshiba? Czy warto brać SDHC, SDXC - nie znam się? Jakieś przeciwwskazania do typowych markietów? (Komputronik, Media Center, Avans itp?)

 

Edyta

 

zależy mi na niskawej cenie, fajnie by było się w 100 zmieścić...

Edytowane przez Mecin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką kartę pamięci polecicie pod DXa? Muszę w końcu kupić jakąś 64 GB bo męczę się na 8+8... W sumie to nie zależy mi na jakieś super prędkości - która i tak jest strasznie zawyżana - byle to płynnie grało. SanDisk, Kingstone, czy może jakaś Toshiba? Czy warto brać SDHC, SDXC - nie znam się? Jakieś przeciwwskazania do typowych markietów? (Komputronik, Media Center, Avans itp?)

 

Edyta

 

zależy mi na niskawej cenie, fajnie by było się w 100 zmieścić...

 

Jeśli na niskawej cenie, to tym bardziej bierz pierwszą lepszą... Do odtwarzania muzyki i tak superszybkości nie potrzeba, jedynie na allegro uważaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z allegro nie opłaca mi się zamawiać, nie chce kupić totalnego NO NAME, tylko coś na miejscu z marketu jakiegoś o ile ceny nie będą 2 x większe. Czyli śmiało brać jakąś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności