Skocz do zawartości

IBasso DX50


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam jeszcze pytanie: czy aktualizacja 1.2.8 zawiera w sobie wszystkie poprzednie aktualizacje, czy np dostając player z 1.2.3 trzeba po kolei, numerkami aktualizować 1.2.5, 1.2.7 itd *numery przypadkowe*?

To nie są patche, tylko kolejne, kompletne wersje FW.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bym Ci napisał Kris ale słuchawki leżą od połowy grudnia nieużywane :(

Od tamtego czasu używałem audeo i moim zdaniem jest to lepsze połączenie aniżeli owiane legendą połączenie z meizu.

Bym sprawdził ale od dwóch tygodni chodzę z infekcją i czekam na wizytę u lekarza. Zmysły mam przytępione i inaczej teraz odbieram to co do mnie dociera a poza tym nie umiem tak barwnie opisywać tego co słyszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie bo powoli przymierzam się do wymiany mojej wysłużonej taczki na coś nowszego.

 

Jak oceniacie opłacalność i sens zakupu DX50 w tym momencie? Czy nie lepiej poczekać na X5? DX90 nie biorę pod uwagę bo to za wysoka półka cenowa.

 

W iBasso martwi mnie jedna rzecz: to, że z każdą aktualizacją softu zmienia się dźwięk, pytanie więc kolejne: czy subiektywnie wg was zmiany te zawsze były in plus?

 

a brales pod uwage hisound studio 3rd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris, Pro330 w żadnym wypadku nie łapią muła na DX50. Nie powiem Ci jak się będą zgrywały z DXem po ostatniej aktualizacji, ale na wcześniejszych wersjach było bardzo dobrze. Jedyne co mi przeszkadzało to to, że i pro i dx50 baardzo wyciągają wszelki syf na wierzch, już sam DX50 jest bezlitosny dla słabszych realizacji, a w połączeniu z Pro330 duża część albumów, które dajmy na to na SD-793+FCL+HD650 może nie powalała realizacją, ale z jakąś tam przyjemnością dało się tego słuchać na DX+Pro330 te albumy były po prostu "niesłuchable" ;) Natomiast zapodając im coś klasowo zrealizowanego - po prostu bajeczka ;) Bardzo istotnym plusem jest to, że DX50 nic nie ujmuje górze, która w Pro330 jest genialna. We wcześniejszych softach na DX50 nie powalała średnica, ale później już to zostało poprawione, a po ostatniej aktualizacji podejrzewam, że Pro330 będzie czarowały na wokalach w połączeniu z dxem jeszcze bardziej.

 

To tak skrótowo i niedbale, wybacz, ale właśnie z egzaminu wróciłam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam takie pytanie bo powoli przymierzam się do wymiany mojej wysłużonej taczki na coś nowszego.

 

Jak oceniacie opłacalność i sens zakupu DX50 w tym momencie? Czy nie lepiej poczekać na X5? DX90 nie biorę pod uwagę bo to za wysoka półka cenowa.

 

W iBasso martwi mnie jedna rzecz: to, że z każdą aktualizacją softu zmienia się dźwięk, pytanie więc kolejne: czy subiektywnie wg was zmiany te zawsze były in plus?

 

a brales pod uwage hisound studio 3rd?

 

 

Nie brałem. DX i tak już zamówiony. 15 lutego jest następny rzut z ibasso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przesłuchałabym z czystej ciekawości. Nawet jeśli okazałby się lepszy technicznie to musiałby DUŻO lepiej zgrać się z moimi customami, żebym miała w ogóle rozważyć zmianę DXa na Studio ;)

Ps. Kris, chyba jednak w najbliższym czasie będę mogła powiedzieć coś więcej o połączeniu DXa z Pro330 - właśnie dostałam maila z potwierdzeniem nadania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem nie tyle z DXem co z doborem słuchawek. Jakieś doki na ulicę pod DXa, ale czasem w podróż z iPhonem. W tym wypadku potrzebuję pilota/mikrofon. Niby dobrze zgrywają się w obu przypadkach lubiane przeze mnie Phiatony MS200 i Cresyny C740S, ale izolacja... Na ulicy nie jest źle można się przyzwyczaić, ale w pociągu przeszkadzam, a i dla mnie słuchanie też jest męczące. Kasy nie chcę wydać dużo bo to kolejne słuchawki myślałem max 400 pln. Ostatnio trochę się zmieniam - starzeję? - i polubiłem granie w lekkie V z wyraźną i szczegółową średnicą. :) jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy DX50 Studio V mnie nie zachwycił, a miałem okazje porównać na spokojnie na sklepie odsłuch trwał dobrą godzinę na kilku słuchawkach. -1

Kwsetia gustu. Maciux też go wyżej ocenił od dx50 (na 1.2.7), choć woli dx50.

Ja testowałem tydzień i jak w testach bezpośrednich różnice są małe tak przy słuchaniu jeden dzień mojego imoda a drugiego dnia Studio V te różnice wydawały się większe. On po prostu świetnie się wstrzela w mój gust - analityczny, bardzo bezpośredni, wszystko rzuca na twarz i to co najbardziej mnie do niego przekonuje w kwestii dźwięku (bo tonalność jest podobna do mojego imoda, no może jest trochę jaśniejszy od mojego imoda) to niesamowita separacja instrumentów, transparentność i ilość powietrza.

Studio V grał i b.dobrze z Cosmicsami jak i z pro330, choć przyznam że Cosmicsy bardziej rozwnięły skrzydła na Studio V w porównaniu do imoda niż pro330.

Ostatnio trochę się zmieniam - starzeję? - i polubiłem granie w lekkie V z wyraźną i szczegółową średnicą. :) jakieś propozycje?

Choć dalej lubię neutralne brzmienie, idące bardziej w stronę analityczności, to mam trochę podobnie, szczególnie bas zaczyna odgrywać większa rolę niż ostatnio tj. lubię dalej szczegółowy i równy ale preferuję tez lekkie podbicie w subbasie do ok 50 Hz jak i więcej wypełnienia na basie (wysokie zawsze odgrywały dla mnie istotną rolę i odgrywają nadal).

Edytowane przez Krismarzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wasze silikonowe etui też tak cedzi niemiłosiernie? Kupiłbym skórzane ze zbiorowego zamówienia ale brak funduszy a i nie chce wkładać nie wiadomo ile jeszcze do grajka. Wolałbym jakieś tanie słuchawki kupić do testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja gumka przyszła z mp4nation, nie śmierdzi i jestem nad wyraz pozytywnie zaskoczony jakością - porządne wykonanie, nie za grube ale sprawia wrażenie mocnego, idealnie dopasowane oraz lekko szorstkie, rzekłbym nawet tępe, przez co minimalizuje ryzyko wyślizgnięcia się z ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności