Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Jakie słuchawki z mega basem?


Rekomendowane odpowiedzi

Jednak kupiłem Beats Solo HD i jestem mega zadowolony basy biją na głowe polecam je wszystkim :D

Ale i tak marze o Sony XB1000 :)

 

-,- -,- -,- -,- -,- -,- -,- -,- -,- -,- -,- -,- -,- -,- -,- -,- -,- -,- -,- -,- -,- -,- -,- -,- -,- -,- -,- -,- -,- -,- -,- -,- -,- -,- -,- -,- -,- -,- -,- -,- -,- -,-

 

 

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XB900 i 910 mają więcej basu od XB1000.

Co??? w życiu bym nie powiedział a te 900 i 910 gdzie moge kupić

PS. teraz nie liczy się cena chodzi mi jakie słuchawki mają największy bass na świecie najgłębszy i najmocniejszy. Kocham ogrom basu :D

Edytowane przez marcel1999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz sam pałąk z bitsów kleisz na ciepło do niego jakieś dwa subwoofery.

Dodatkowo ze słuchawek które idą do kosza odklejasz naklejkę ( b ) i dajesz ja na nowe subsłuchawki (tak dla wyglądu)

Edytowane przez TheSznikers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się, jak dostałeś słuchawki z prawdopodobnie największym basem, potem jeszcze większym i jeszcze większym, których nawet nie przesłuchałeś a pytasz się które mają jeszcze więcej :D
MOAR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko to znowu ja beatsy solo hd które kupiłem są pęknięte (pęknięty pałąk) i pytanie kto wie jak je trwale skleić prosze o odpowiedź lub gdzie moge o tym poczytać :)

Edytowane przez marcel1999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale koleś wygląda mi na typowego trolla. Moglibyście się tak udzielać w innych tematach. Jak ktoś chce otrzymać pomoc i w ogarnięty sposób przedstawia swój problem, to czasami przez tydzień otrzyma 2 albo 3 odpowiedzi. Jak ktoś napisze "bitsy so super", "czy te betsy so oryginalne" itp. to mamy kilka stron... Po co!?

Edytowane przez Bednar94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo z reguły są o tematy w stylu "doki za 50 zł" i "nauszne za 200" - już mało komu chce się odpowiadać po raz setny na to samo.

 

a dasz linka do takich samych podrób i jak wymienić pałąk bo wiem że sie da :)
Podrób masz masę na Allegro, dobierzesz coś. A filmiki z rozbiórki pewnie są na YT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Setny raz pluć się o beatsy każdy ma czas i każdemu się chce. To, że ktoś zakłada temat doki do 100zł nie znaczy, że ma standardowe preferencje. Co z tego jeśli chce dowiedzieć się czegoś o jakichś niestandardowych słuchawkach, skoro wszyscy w kółko tylko piszą o E10 i Proalpach?

 

Recenzje jak dla mnie osobiście mało pomagają. Można się dowiedzieć czy słuchawki są coś warte lub nie, ale rzadko kiedy jest sensowne porównanie do kilku innych modeli, a zakładając temat większość tego oczekuje. Poza tym, każdy ma inne źródło. Skąd mam wiedzieć czy zachwalane proalphy czy inne będą mi dobrze grać z danym źródłem? Żeby uprzedzić fakt, powiem od razu, że argument z osobistym odsłuchem jest inwalidą. W mp3store w Katowicach jest tylko kilka modeli do odsłuchu, do tego wszystko z różnych półek cenowych. Innych miejsc niestety nie znam, a uzyskać odpowiedź na to pytanie też trudno.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności