Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Jakie słuchawki z mega basem?


Rekomendowane odpowiedzi

a czy słuchawki sony xb300 będą grały z tym odtwarzaczem http://allegro.pl/mp3-philips-4gb-z-dyktafonem-fullsound-gw-fv-i3207308109.html

 

 

a jakie mp3 lub mp4 polecacie i jakie będzie najlepiej grać z xb300

albo też jaki mp3 lub 4 do jakich słuchawek nausznych

 

I jeszcze pytanie jakie słuchawki nauszne będą grać jak beatsy ale w mniejszej cenie :D

Edytowane przez marcel1999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xb300 nie graja 400 tez 600 rownież. Tego nie mozna nazwać graniem.

 

Chyba nie ma słuchawek grających samym basem, które sa na przyzwoitym poziomie.

 

Aerial 7 tank, urbanears to sa gowno warte słuchawki mające duzo basu.

 

 

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podróbki Beatsów. Weź takie za 200 i będziesz miał papkę jakiej szukasz.

a gdzie moge kupić takie podróbki dasz linka. i czy one naprawde grają jak orginalnie beatsy

 

a co myślicie jeszcze o Creative Auravana Live i tym http://allegro.pl/monster-beats-by-dre-solo-hd-i3246321614.html

Edytowane przez marcel1999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro masz masę podrób Beatsów w okolicach 200 zł. Te lepsze fejki grają ponoć bardzo podobnie do oryginalnych. Ale uszkodzone z powyższego linka sobie daruj.

Natomiast CAL! będą miały za mało basu, już lepiej się szarpnąć na K518.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bejtsy to są suche, brzebasowione słuchawki i co tu dużo mówić. :)

 

W iTerra w Białym postawili obok iPodów dwie pary słuchawek: Betsy za ponad 1k i CAL! za dwie stowy. Zgadnijcie,.które były bardziej oblegane. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mogę kupić takie basowe podróbki beatsów?

 

Miej chociaż ciutke godności i weź k518 lub wszystko inne ale nie kupuje podróbek beatsow, a tym bardziej oryginalnych.

 

 

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu beatsy ponoć bardzo ładnie grają i mi sie podobrają a mi zależy na duuuuuużym basie i wygodzie a akg k518 ponoć nie wygodne

 

Ciągle niewiem co kupić ja potrzebuje duży bardzo głęboki bass i żeby grały czy czysto czyli : Mocny głęboki bass+duże soprany

 

 

!!!!!!!!!!Proponujcie!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez marcel1999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600 grają trochę zamulenie, ale i tak lepiej niż podróbki beatsów. Będzie dużo basu i ciepło. Zx600 mają przy nich o wile więcej góry (bardzo kłuje) i bardziej zwięzły bas. Weź które ci się bardziej podobają.

 

Beatsy są wygodne, ale kruche jak faworki moje babci (oryginalne). Nie grają dobrze bo biją je słuchawki w przedziale 200-400zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam również jestem/byłem maniakiem dobrego basu i XB600 mi się bardzo spodobały, jest to IMO o wiele lepszy model od XB500, które góry miały brak. Za to znowu wiele osób chwali ZX600, a mi kompletnie to granie nie podeszło.. Góra taka "sucha", bas to pukanie palcem w ścianę, ale może jakiś uszkodzony egzemplarz był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłes jednak na niewłaściwe forum...

Wejdź sobie na jakies gdzie polecają beatsy i nie mecz tutaj głupio pytaniami.

 

Co do mp3 to clip+ choć to i tak nazbyt drogi odtwarzacz do tych słuchawek.

 

 

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk 2

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K518, HD519, albo Cresyny C590H, ewentualnie SHP8000.

 

I jeszcze dodam, ze jest róznica między Solo a Solo HD na plus dla tych drugich.

Ja mam na sprzedaż XB00, ale jednak jeśli lubisz Solo HD, to bardziej polecałbym C590H, dlatego, że są po prostu bardziej w stylu Beatsów i dźwięk mają bardzo podobny, a cenę normalną.

Edytowane przez rhalf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K518, HD519, albo Cresyny C590H, ewentualnie SHP8000.

 

I jeszcze dodam, ze jest róznica między Solo a Solo HD na plus dla tych drugich.

Ja mam na sprzedaż XB00, ale jednak jeśli lubisz Solo HD, to bardziej polecałbym C590H, dlatego, że są po prostu bardziej w stylu Beatsów i dźwięk mają bardzo podobny, a cenę normalną.

Jakie XB masz na sprzedasz bo napisałeś xb00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności