Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Jakie słuchawki z mega basem?


Rekomendowane odpowiedzi

Ale czego oczekujesz? Polecania egzotycznych modeli, najlepiej dostępnych tylko w Azji lub USA, w każdym temacie innych i do tego od osób posiadających ten sam sprzęt, słuch i gust jak Ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyolbrzymiasz moje wymagania. W temacie który dosyć niedawno założyłem, chciałem się dowiedzieć czegoś o bw R1. Z chęcią poczytałbym czegoś również o SM PL50, BW z serii M, czegoś od Mee czy od Fischera. Z tego co mi wiadomo to dość dobre modele, na forum ktoś na pewno ma porównanie do nich. Aha i egzotyczne one bynajmniej nie są. Sprzęt mam standardowy, słuch i gust też zapewne, ale w dalszym ciągu chciałbym poszukać czegoś innego, a nie oklepane Proalphy czy E10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BW z serii M z porównaniami:

http://www.audiohead.pl/index.php/2011/07/recenzja-sluchawek-brainwavz-m1-2-3-cz-1/

 

Recenzje wraz z komentarzami słuchawek Fischera i Mee masz na forum. PL50 nie są dla Ciebie, bo chcesz czegoś w stylu WS55.

W budżecie jaki masz ciężko o coś lepszego od E10 z Twoimi wymaganiami. A jak chcesz pewnej egzotyki, to Beyerdynamic XP2 lub XP1 jak chcesz więcej basu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności