Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
PORA

Marshall monitor

Question

Witam

Niestety moje Marshalle Majory I umarły. Zastanawiam się nad Monitorami a majorami III . Dodam że posiadam wzmacniacz Fiio .

Cena Monitorów w sklepach to oo 550-600 ( BT) . Na Olx są po 300.  Myślicie że to są podróbki ?

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Jasivv
      Cześć, od jakiegoś czasu naszła mnie ochota na zakupienie sobie pierwszych porządnych(?) słuchawek nausznych, dotychczas korzystałem jedynie z appleowskich ear pods, które miałem w zestawie od telefonu. Więc do rzeczy, gatunki których głownie słucham to rap, rock i trochę elektroniki, od słuchawek na pewno oczekiwałbym dobrego basu. Muzyki z nich słuchać będę przede wszystkim w domu, pracy(biuro), oraz (jeśli ich wielkość i design pozwoli aby było to wygodne) to również na mieście, w metrze, pociągu. Budżet to wyżej wspomniane 650 zł. Zaznaczam też, że nie jestem audiofilem, aczkolwiek słuchanie muzyki sprawia mi wielką przyjemność dlatego chcę sobie sprawić jakiś pierwszy lepszy sprzęt, póki co w świecie audio jestem jednak zielony. A no i słuchać będę głownie z komputera z przeciętną kartą dźwiękową oraz iphona.
      Dzięki z góry za pomoc

Ps. modele, które mam na uwadze to 
      -DT 770
      -DT 990
      -jbl e65 btnc 
      -SENNHEISER HD 4.50 BTNC
      -Sennheiser HD598 słuchawki HD 598
      -focal listen
      bump

• By wiczkapiczka
      Zdrawstwujtie!
      Zgubiłam ostatnio słuchawki (douszne z htc) i uznałam to za znak do kupienia czegoś dobrego. Mieszkam w akademiku i jednak potrzeba dobrej izolacji, jeżeli człowiek chce się pouczyć, dużo też słucham muzyki na zewnątrz, a że mieszkam w centrum Warszawy, to słuchawki zamknięte to chyba jedyna opcja  
      Muzykę będę odtwarzać z Macbook air oraz smartphona HTC one a9s. Zostały mi jeszcze (w domu, muszę przywieźć, bo bez muzyki jak bez ręki) beyerdynamicsy (jakieś tanie 100-200 zł), nie jestem zadowolona to mało powiedziane
      Najbardziej lubię grunge, muzykę klasyczną i stare utwory (rock, pop). Stawiam na podkreślenie basów i tonów niskich. Lubię mroczne, ciężkie utwory, często brzmiące punkowo. A z drugiej strony chciałabym jednak nie zostawić tej "jaśniejszej" strony muzyki, którą lubię całkiem bez uwagi. Fajnie byłoby, żeby słuchawki również nadawały muzyce klasycznej głębi i czystości brzmienia. 
      Moje ulubione zespoły/wykonawcy dla lepszego obrazu tego, czego zwykle słucham:
      Nirvana, Pixies, Alice in Chains, Mad Season, Metallica, Ana Vidovic(gitara klasyczna), Debussy/Beethoven/Rachmaninov,  Queen,( Modern Talking, Blondie, Abba - trochę)
      Troche tu zgłupiałam, bo sama nawet nie wiem dobrze, o co pytać. Czy to, czego słucham, nazywa się podkreślenie planu "V"? Jeżeli muszę wybierać pomiędzy ładniejszym brzmieniem góry i dołu wybieram dół zdecydowanie. 
      Na słuchawki planowałam wydać do 700 zł, ale niedługo moje urodziny i dostanę dofinansowanie od rodziny, więc może będę mogła zaszaleć do 1000 zł jak brzmienie wyjątkowo mi się spodoba ^^
      Dziś jadę na miasto zrobić risercz, posłuchać jak słuchawki brzmią. Ale wiadomo, na stanie nie mają wszystkiego i chciałam mieć jakiś szerszy pogląd, wiedzieć na jakie konkretne zwrócić uwagę itp. 
      Jak dotąd brałam pod uwagę 2 modele, ale raczej szukam czegoś innego:
      AKG K550 MKII - dowiedziałam się o nich ze strony audiofanatyk, dużo osób poleca, ale myślę, że jak na moje potrzeby zbyt "neutralne", nie testowałam dziś zamierzam
      Bose QC25 - mój kolega ma i przetestowałam, świetna redukcja hałasu, ale brzmienie nie odpowiada mi do końca, brak mi tam "dołu". Nie wiem, czy inne słuchawki zamknięte mogą mieć podobną redukcję hałasu, ale one byłby genialne dodatkowo do tego, że mogłabym sobie siedzieć w tym akademiku nawet bez muzyki i nie słyszałabym otoczenia
      Uff, rozpisałam się. Mam nadzieję, że komuś będzie się chciało przeczytać i podzielić się swoją wiedzą :)) 
      Pozdro 600 
      wiczkapiczka
    • By wozkier
      Witam,
      chciałbym kupić słuchawki nauszne, najlepiej jakieś dobrze wygłuszające, nie jestem bardzo wymagającym odbiorcą. Przedział cenowy to 100-200 zł(jeżeli znacie jakieś dobre słuchawki za 300 też proszę napisać).
      Zainteresowały mnie:
      http://www.musicexpress.pl/pl/product/7482,reloop-rhp-6-black-sluchawki

co o nich sądzicie?
    • By adam123adam
      Witam, potrzebuję słuchawki nauszne zamknięte do ceny max 120zł. Szukałem, czytałem (również na tym forum podobne tematy). Wybrałem kilka modeli, które ew. by mi pasowały.
      Modele, nad którymi głównie się zastanawiam:
      - Pioneer SE-M390
      - Pioneer SE-M521
      - Pioneer SE-M531
      Miałem okazję wypróbować SE-M290 i SE-M531. Te pierwsze były takie sobie więc zastanawiam się jaka jest różnica w stosunku do SE-M390. SE-M531 brzmiały juz naprawdę nieźle, słychać było znacznie szersze pasmo dźwięków. Ogólnie początkowo byłem za modelem SE-M390, ale zauważyłem, że te z wyższymi numerkami mają podobną cenę. Zastanawia mnie też różnica między SE-M521 a SE-M531. Wizualną zauwążam, że jest to obicie muszli (jeśli można to tak nazwać), pierwsze mają taką gąbkę obitą skórą, która osobiście bardziej mi się podoba od tego weluru w SE-M531. Jaka może być jednak różnica w dźwięku? Róznica w cenach tych dwóch modeli jest odczuwalna, czyste info mówi, że niby SE-M521 są nastepcą M290, a M531 następcą M390. Dodatkowo M521 są trochę cichsze od M531. Sam obstawiałbym za M390 lub M531.
      Jeśli chodzi o inne modele to odrazu mówię, że Superluxy mnie nie interesują. Miałem AKG podobnej konstrukcji na głowie i nie pasowały mi (uwierały trochę i za duże muszle). Jeśli macie jeszcze jakieś modele do polecenia to bardzo proszę o nie. Na koniec dodam, że słuchawki głównie do komputera (tak zintegrowana karta dźwiękowa... ale lekko przerobiona programowo). Muzyka jakiej słucham w większośći to RAP (ten zza oceanu). Odnieście się też do proponowanych modeli przeze mnie. Z góry thx za pomoc.
    • By Mattish10
      Witam
      Jakieś 2 miesiące temu dałem moje steelseries'y siberia v2 do reklamacji. Przez słabą obsługę sklepu najprawdopodobniej otrzymam zwrot pieniędzy i teraz zastanawiam się jakie słuchawki kupić. Proszę o pomoc.
      Na pewno muszą mieć mikrofon i fajnie wyglądać.
      Słuchawek najczęściej używam do słuchania muzyki podczas gry oraz rozmawiania ze znajomymi.

Zastanawiam się czy nie kupić kolejnych steelseriesów bo mają fajny wygląd i nic jako tako do nich nie miałem.

Ponawiam.
      Co sądzicie o słuchawkach Superlux HMC631?
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy